и с това впечатлява аудиторията .Кабинета и е добре оборудван и е чистичък .
просто споделям лично ( подчертано ) мнение !
просто споделям лично ( подчертано ) мнение !
Не мисля, че сериозен лекар би правил консултация по телефона. По тази логика може и прегледи да се правят по телефона, като описваш какво чувстваш и напипваш, а? Досега Перчева винаги ми е вдигала, когато съм звъняла за записване на преглед и никога не се е държала грубо. Но, че е мноооого приказлива, не мога да отрека.
Без спор !
аз се обосновах защо не съм доволна - уважавам вашето мнение,уважете и вие моето-нека се налага по рядко да посещаваме подобни кабинети и да сме здрави
Очевидно на тебе не ти е допаднала, дано намериш лекар, при който да ходиш с удоволствие!
Без спор !
Най - не препоръчвания лекар понякога може да ти помогне, както и обратното. 

Препоръчани теми