Мамолози - гр. София

  • 1 815 325
  • 6 627
# 1 290
Отново ви благодаря, страшни сте.   bouquet
Виж целия пост
# 1 291
Д-р Перчева работи в събота , но не е добър специалист според мен , тя е много мила само когато си й в кабинета срещу скромната сума от 40 лв .
Не мисля че разграничава нещата , НО  за първо посещение прави добра лекция ,която е поучителна  Wink и с това впечатлява аудиторията .Кабинета и е добре оборудван и е чистичък .
Ако обаче ти се наложи евентуално междувременно "консултация" по телефона за разчитане на допълнително изследване не разчитай на нея ,или няма да вдигне телефона ( както обикновено ) или ще се държи грубо канейки те отново в кабинета си естествено с нови 40 лв..
Възможно е да е и в настроение и да ти отвори тема колко е оскъден гардероба и и как се чудела с какво да се облече докато ти с в напрежение със своята болка .
Не ме нападайте любители  Naughty просто споделям лично ( подчертано ) мнение !
Виж целия пост
# 1 292
Д-р Перчева работи в събота , но не е добър специалист според мен , тя е много мила само когато си й в кабинета срещу скромната сума от 40 лв .
Не мисля че разграничава нещата , НО на за първо посещение прави добра лекция ,която е поучителна .
Ако ти се наложи евентуално междувременно "консултация" по телефона за разчитане на допълнително изследване не разчитай на нея ,или няма да вдигне телефона ( както обикновено ) или ще се държи грубо канейки те отново в кабинета .Възможно е да е и в настроение и да ти отвори тема колко е оскъден гардероба и и как се чудела с какво да се облече докато ти с в напрежение със своята болка .
Не ме нападайте любители  Naughty просто споделям лично ( подчертано ) мнение !

Доста неясен пост. Какви са тези консултации по телефона?  newsm78 Не мисля, че сериозен лекар би правил консултация по телефона. По тази логика може и прегледи да се правят по телефона, като описваш какво чувстваш и напипваш, а? Досега Перчева винаги ми е вдигала, когато съм звъняла за записване на преглед и никога не се е държала грубо. Но, че е мноооого приказлива, не мога да отрека.   
Виж целия пост
# 1 293
 Stop Без спор !
Мненията явно са ни  различни , аз говоря за себе си и даже подчертах , че мнението ми е ЛИЧНО  .
Допълнително изследване имам в предвид примерно разчитане резултат от монография - цитирайки  й написаното
Нормално е да се ядоса , че мамографията не е направена при нея ,а в болнично учреждение по мое желание , но логично ми се виждаше да изкаже мнение по въпроса и без 40 лв за преглед  тъй като съм и пациентка ( тоест бивша вече ) и само преди седмица бях в кабинета и за консултация .
А мамография предприех, защото самата тя не можа да разграничи какво имам ТОЧНО в гърдата - киста или ФА
Не знам този път дали ме разбра , но не смятам да обяснявам повече .
Отново подчертавам лично мнение !
Виж целия пост
# 1 294
Всеки има собствено мнение за даден лекар-за едни той е добър,за други не,нека не превръщаме темата в спор и спам  Hug аз се обосновах защо не съм доволна - уважавам вашето мнение,уважете и вие моето-нека се налага по рядко да посещаваме подобни кабинети и да сме здрави
.
Виж целия пост
# 1 295
И на мене също не ми се е случвало д-р Перчева да не ми вдигне телефона. Улучвала съм я на път и ме е молила най-учтиво да звънна в посочен от нея час когато ще е в кабинета си, за да види графика си. Дори ми е предлагала да и пращам сканирани снимки от чужбина /като замина/, за да си каже мнението по мейла, а не съм и лична позната. Дори преди да отида при нея, видя отлично по документацията че междувременно съм посещавала 2-ма нейни колеги. Аз също съм с неустановена точна диагноза - и тя и други лекари не могат да кажат със сигурност дали е киста или фиброаденом. По-скоро клонят към киста, а и не е расте, така че засега няма да се маха. Явно има и такива случаи.
Да, приказлива е, но обяснява за състоянието много подробно и обръща особено внимание как да се следим сами вкъщи. А повечето лекари си мълчат и не са много словоохотливи. Някои дори и като ги питаш не обясняват много-много.

joremimi, важното е да вярваш на лекаря си! Peace Очевидно на тебе не ти е допаднала, дано намериш лекар, при който да ходиш с удоволствие! Hug
Да бъдем здрави наистина всички!!! Hug
Виж целия пост
# 1 296
Stop Без спор !
Мненията явно са ни  различни , аз говоря за себе си и даже подчертах , че мнението ми е ЛИЧНО  .
Допълнително изследване имам в предвид примерно разчитане резултат от монография - цитирайки  й написаното
Нормално е да се ядоса , че мамографията не е направена при нея ,а в болнично учреждение по мое желание , но логично ми се виждаше да изкаже мнение по въпроса и без 40 лв за преглед  тъй като съм и пациентка ( тоест бивша вече ) и само преди седмица бях в кабинета и за консултация .
А мамография предприех, защото самата тя не можа да разграничи какво имам ТОЧНО в гърдата - киста или ФА
Не знам този път дали ме разбра , но не смятам да обяснявам повече .
Отново подчертавам лично мнение !

Аз явно те разбрах още първия път и също давам лично мнение по твоя казус. И отново, след допълнителното ти обяснение: само непрофесионалист може да разчита резултат от мамография, правен от друг лекар, по телефона. Плюс това никой тук не те познава и не можа да знае какви отношения имаш с въпросния лекар и как си се държала по телефона.

Мнението ми касае случката като цяло, не зависимо за кой лекар става дума.
Виж целия пост
# 1 297
Здравейте,момичета!Ходя при Д-р Перчева за проследяване на 12 мм фиброаденом и днес ми каза да го махна при Д-р Гърбев.Въпроса ми е дали някоя от вас е оперирана при Гърбев и доволна ли е от него?
Виж целия пост
# 1 298
Вселена, поста ти ми звучи като заяждане за това не смятам да коментирам повече - споделих мнение и това е .
За мен   лекар който не е конкретен в мнението си не го наричам добър лекар и професионалист само защото те черпи с бонбон на прегледа и с мила усмивка те изпраща до вратата .
Имам нужда от конкретно мнение не от "или" .Съжалявам .
Виж целия пост
# 1 299
Здравейте,момичета!Ходя при Д-р Перчева за проследяване на 12 мм фиброаденом и днес ми каза да го махна при Д-р Гърбев.Въпроса ми е дали някоя от вас е оперирана при Гърбев и доволна ли е от него?

Fifelota, от мен съвет - никога не ходи там където те изпрашат за операция - стига с тези комплекти на лекарски екипи и машини за пари
Отиди в онкологията и реши проблема си ( потърси докторите Гаврилов, Марков,Гаранина, Полихронов ,Йорданов )там са най добрите или ако все пак отидеш при препоръчаният , не казвай кой те е изпратил , а кажи , че сама си го предпочела ( хем комплимент , хем по малко пари , че на по малко ще се дели )
Успех !
Виж целия пост
# 1 300
Вселена, поста ти ми звучи като заяждане за това не смятам да коментирам повече - споделих мнение и това е .
За мен   лекар който не е конкретен в мнението си не го наричам добър лекар и професионалист само защото те черпи с бонбон на прегледа и с мила усмивка те изпраща до вратата .
Имам нужда от конкретно мнение не от "или" .Съжалявам .


Но не е .
Виж целия пост
# 1 301
Привет,
Само да кажа, че най- безмислените спорове са тези дали един лекар е добър или не.. newsm78Най - не препоръчвания лекар понякога може да ти помогне, както и обратното.
Тъй като Fifelota попита за д-р Гърбев, само да кажа, че не съм чувала за него, а поради нещастно стечение на обстоятелствата съм чувала за доста онко хирурзи Sad
Къде оперира, от коя болница е?
Така или иначе съм напълно съгласна с поста на  joremimi.
Fifelota, от мен съвет - никога не ходи там където те изпрашат за операция - стига с тези комплекти на лекарски екипи и машини за пари
Отиди в онкологията и реши проблема си ( потърси докторите Гаврилов, Марков,Гаранина, Полихронов ,Йорданов )там са най добрите или ако все пак отидеш при препоръчаният , не казвай кой те е изпратил , а кажи , че сама си го предпочела ( хем комплимент , хем по малко пари , че на по малко ще се дели )
Успех !
За операция на ФА може за се доверите и на д-р Младенов и д-р Гемеджиев от Тина Киркова Peace
Виж целия пост
# 1 302
Здравейте,момичета!Ходя при Д-р Перчева за проследяване на 12 мм фиброаденом и днес ми каза да го махна при Д-р Гърбев.Въпроса ми е дали някоя от вас е оперирана при Гърбев и доволна ли е от него?

Преди операция винаги се прави консултация с втори мамолог /не хирург/.  Peace
Виж целия пост
# 1 303
Мила Вселена, мамолозите от Онкологията са и хирурзи!!!! И ако се прави 2 консултация е най - добре да е с хирург - мамолог!!!!
Повярвай ми, знам какво говоря Peace
Виж целия пост
# 1 304
Мила Вселена, мамолозите от Онкологията са и хирурзи!!!! И ако се прави 2 консултация е най - добре да е с хирург - мамолог!!!!
Повярвай ми, знам какво говоря Peace

И аз като Вселена мисля, че 2 консултация е добре да не е с хирург. Хирурга не гледа ДАЛИ да реже, а направо КАКВО да реже. (това хирург ми го е казвал).  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия