Мамолози - гр. София

  • 1 815 061
  • 6 625
# 1 380
Благодаря ви !  bouquet
Виж целия пост
# 1 381
Здравейте! Може ли някой да ми даде координати на доц. Николай Марков от Онкологията. Знам, че преглежда в 23 ДКЦ и още някъде, но не знам къде точно. Ще съм благодарна за актуална информация.
Виж целия пост
# 1 382
mamaris каква е цената за преглед при Д-р Тихомир Гемеджиев?
Виж целия пост
# 1 383
mamaris каква е цената за преглед при Д-р Тихомир Гемеджиев?

30 лв. за палпация и ехограф и ако има нужда още 20 лв. за мамография.
Виж целия пост
# 1 384
mamaris каква е цената за преглед при Д-р Тихомир Гемеджиев?

30 лв. за палпация и ехограф и ако има нужда още 20 лв. за мамография.
  bouquet
Виж целия пост
# 1 385
Здравейте! Може ли някой да ми даде координати на доц. Николай Марков от Онкологията. Знам, че преглежда в 23 ДКЦ и още някъде, но не знам къде точно. Ще съм благодарна за актуална информация.

Николай Марков 0888 817510, днес звънях, насочи  ме към мед. център Домусчиеви, където преглежда. Прегледа там е 50 лв.
Виж целия пост
# 1 386
Здравейте! Може ли някой да ми даде координати на доц. Николай Марков от Онкологията. Знам, че преглежда в 23 ДКЦ и още някъде, но не знам къде точно. Ще съм благодарна за актуална информация.

Николай Марков 0888 817510, днес звънях, насочи  ме към мед. център Домусчиеви, където преглежда. Прегледа там е 50 лв.
Благодаря. Само да допълня, че там преглежда във вторник.
Виж целия пост
# 1 387
Здравейте! Може ли някой да ми даде координати на доц. Николай Марков от Онкологията. Знам, че преглежда в 23 ДКЦ и още някъде, но не знам къде точно. Ще съм благодарна за актуална информация.

Николай Марков 0888 817510, днес звънях, насочи  ме към мед. център Домусчиеви, където преглежда. Прегледа там е 50 лв.
Благодаря. Само да допълня, че там преглежда във вторник.

искам да попитам какво включва прегледът?
Виж целия пост
# 1 388
Здравейте! Може ли някой да ми даде координати на доц. Николай Марков от Онкологията. Знам, че преглежда в 23 ДКЦ и още някъде, но не знам къде точно. Ще съм благодарна за актуална информация.

Николай Марков 0888 817510, днес звънях, насочи  ме към мед. център Домусчиеви, където преглежда. Прегледа там е 50 лв.
Благодаря. Само да допълня, че там преглежда във вторник.

искам да попитам какво включва прегледът?
При мен лично мина много бързо прегледа - общо взето палпация и ехограф.
Виж целия пост
# 1 389
Здравейте мили момичета , моля за извинение ако се повтарям но за съжаление няма как да изчета цялата тема. Другата седмица ще пътувам до София и смятам да се прегледам при др.Василев до колкото разбрах не работи с направление, може ли някоя да ми каже колко ще ми струва прегледа при него ? Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 1 390
Прегледа при д-р Василев и д-р Гемеджиев е:
30 лв. за палпация и ехограф и ако има нужда още 20 лв. за мамография.

При записването на часове за тях, може спокойно да попитате, хората всичко обясняват. Peace Успех! Peace
Виж целия пост
# 1 391
besty, много ти благодаря  Hug за бързия отговор. Аз вчера говорих лично с него и се уговоригме за петък , като ми каза два дена преди това да му се обадя да потвърдя и за това ми беше неудобно да го питам за цена. А сега от тука виждам телефони на администрация в АГ Св.София. Дали пък да не се обадя и там за да си запазя час  Thinking
Виж целия пост
# 1 392
Горски букет,ако си на 35 и нагоре ще ти направи и мамография.Успех! Peace
Виж целия пост
# 1 393
Мммммм не не съм , но имам две операции до сега а сега се очертава и още една и за това личният ми лекар ме изпраща при др.Василев за още една консултация. Аз така или иначе моят хирург иска преди операцията да направим мамография , така че добре ми дошло ако и Василев изрази такова желание.
Да изразя моето впечатление от доц.Александрова моето уважение към нея наистина експерт е в тази област но преди да ми каже крайното си становище - Моето момиче най-добре е да ти отрежем и двете гърди и така да избегнем притеснения за напред  #Crazy да ми беше дала поне валериан или друго успокоително....... така ме шокира че започнах да се интересувам от възстановителна пластика на гърдите да търся доктори........... че по едно време си викам абе я се стегни и  тегли едни майни  box силикон не ща  Naughty и така сега пак сме в стартова позиция  Simple Smile
Благодаря Just...a woman   bouquet
Виж целия пост
# 1 394
Мммммм не не съм , но имам две операции до сега а сега се очертава и още една и за това личният ми лекар ме изпраща при др.Василев за още една консултация. Аз така или иначе моят хирург иска преди операцията да направим мамография , така че добре ми дошло ако и Василев изрази такова желание.
Да изразя моето впечатление от доц.Александрова моето уважение към нея наистина експерт е в тази област но преди да ми каже крайното си становище - Моето момиче най-добре е да ти отрежем и двете гърди и така да избегнем притеснения за напред  #Crazy да ми беше дала поне валериан или друго успокоително....... така ме шокира че започнах да се интересувам от възстановителна пластика на гърдите да търся доктори........... че по едно време си викам абе я се стегни и  тегли едни майни  box силикон не ща  Naughty и така сега пак сме в стартова позиция  Simple Smile
Благодаря Just...a woman   bouquet

Къде ще ти правят операцията? Лекарят при който ходя винаги ми е казвал, че последните тенденции при операциите са да се гледа да запазят максимално гърдите на жените, а тази лекарка-давай, и двете..... Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия