Успех!
за бързия отговор. Аз вчера говорих лично с него и се уговоригме за петък , като ми каза два дена преди това да му се обадя да потвърдя и за това ми беше неудобно да го питам за цена. А сега от тука виждам телефони на администрация в АГ Св.София. Дали пък да не се обадя и там за да си запазя час
да ми беше дала поне валериан или друго успокоително....... така ме шокира че започнах да се интересувам от възстановителна пластика на гърдите да търся доктори........... че по едно време си викам абе я се стегни и тегли едни майни
силикон не ща
и така сега пак сме в стартова позиция 
да ми беше дала поне валериан или друго успокоително....... така ме шокира че започнах да се интересувам от възстановителна пластика на гърдите да търся доктори........... че по едно време си викам абе я се стегни и тегли едни майни
силикон не ща
и така сега пак сме в стартова позиция 
Препоръчани теми