Мамолози - гр. София

  • 1 815 251
  • 6 626
# 1 845

И как по - точно да си избере? Боб ли да хвърля?..........
е, в тази тема - толкова страници, ако не са достатъчни да се избере лекар...
Точно в тази тема от 123 страници има за абсолютно всеки лекар от "Осанна" до "Разпни го" включително и гореспоменатия Спирдонов!!! За абсолютно никой няма категорично мнение, а и не може да има, защото няма жив човек, който да не греши!!!!
Бог да ви помага на всички и бъдете здрави!
Виж целия пост
# 1 846

И как по - точно да си избере? Боб ли да хвърля?..........
е, в тази тема - толкова страници, ако не са достатъчни да се избере лекар...
Точно в тази тема от 123 страници има за абсолютно всеки лекар от "Осанна" до "Разпни го" включително и гореспоменатия Спирдонов!!! За абсолютно никой няма категорично мнение, а и не може да има, защото няма жив човек, който да не греши!!!!
Бог да ви помага на всички и бъдете здрави!
   



По принцип наистина няма безгрешни хора, но и е вярно, че хора като тези двамата при които отидох (Спиридонов и Седлоев ) и които се държаха адски грубо и непрофесионално с мен и вярвам и с много други жени нямат право без да са сигурни да поставят някаква диагноза ей така без изследвания просто да ми съобщат, че трябва да оперирам нещо което не съществува. И да ми задава въпроси за интимния ми живот и да ме разпитва дали гаджето ми ме е опипвало и ми е открило бучката и накрая да ми каже, че след операцията приятелят ми трябва известно време да седи на "ръчна" това бяха точните му думи.... и да не забравя преди почти да ме изгони от кабинета му ме попита дали по време на отпуска ходя на работа и  когато му отговорих, че не ходя той ми каза... "ето виждаш защо искам по бързо да си тръгнеш" и тъй като не бях платила 50 лева за да вляза при този "специалист", тъй като жената при която трябваше да платя я нямаше беше в обедна почивка д-р Седлоев беше много ядосан и ме съпроводи след прегледа до кабинета за плащане и там записват имената на ходилите жени случайно да не би да не си платиш за лъжливите болести, които ти измислят.  Само да добавя, че макар и да беше отпуска и много да бързаше бяхме около 15 жени който имахме час и за които той ще вземе по 50 лева от всяка.
Виж целия пост
# 1 847
Анчева-,много съжалявам,че ти се е случило такова нещо.Аз тамън за петък имах час там и сега съм в чуденка......  smile3511 smile3514Май директно към онкологията за преглед!
''Точно в тази тема от 123 страници има за абсолютно всеки лекар от "Осанна" до "Разпни го" включително и гореспоменатия Спирдонов!!! За абсолютно никой няма категорично мнение, а и не може да има, защото няма жив човек, който да не греши!!!!
Бог да ви помага на всички и бъдете здрави!''-ПОДКРЕПЯМ!
Виж целия пост
# 1 848
Има лекари,които са обсъждани в темата,без за тях да има негативи.Това са Василев и Младенов ит Света София Peace
Виж целия пост
# 1 849
Анчева-,много съжалявам,че ти се е случило такова нещо.Аз тамън за петък имах час там и сега съм в чуденка......  smile3511 smile3514Май директно към онкологията за преглед!


Според мен най-добре е да се ориентираш към Онкологията, това е мое мнение, но ако искаш щом имаш час ако искаш отиди, но ако имаш и най- малкото съмнение за това, което ти казва се ориентирай към Онкологията.
Виж целия пост
# 1 850
Да си призная,след прочетенето тук ,утре ще звъня направо в онкологията.Аз преди седмица бях на преглед във вита,любезен доктор,ма нищо ти няма и хоп от вчера напипвам бучка в дясната гърда и болките неспират въпреки прогестогела.Няма да губя повече време и пари на сляпо,дано имам късмет в онкологията за по бърз преглед.
Виж целия пост
# 1 851
Има лекари,които са обсъждани в темата,без за тях да има негативи.Това са Василев и Младенов ит Света София Peace
Има, има, но не искам да влизам в конкретика.Просто полемиката тръгна от там ка к трябвал да си избираме доктор!!!Наистина отношението на Седлоев е недопустимо, но за жалост такива неща се случват. Правим си изводите и продължаваме. Искам само да ви кажа, че когато става въпрос за каквито и да е образувание е добре да се ходи в Онкологията и още нещо: по - добре операция без причина, отколкото причина без операция Shocked Защото нещата във втория случай могат да са доооооостааааа неприятни..
Бъдете здрави!
Виж целия пост
# 1 852

Ужас! За тези двамцата е писано още преди повече от 3 години.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4364.660
Виж целия пост
# 1 853
Има лекари,които са обсъждани в темата,без за тях да има негативи. Това са Василев и Младенов ит Света София Peace 
Да, и другите им колеги в Света София също, много са добри  Heart Eyes

Факт е че се пише доста, но малко се чете, все сме чукчи, особено аз  Mr. Green тук видях за Перчева и чела - не дочела се изръсих при нея. Грубите й обноски ако бяха само - с мед да я намажеш, но не ми видя туморчетата. Сега не помня и се чудя кой какво й хареса та я препоръча... Това че не работи със здравна каса, щото е много напред с материала.....? Или големия монитор, който не използва... или розовата хартия и рекламните бонбончета...
Виж целия пост
# 1 854
Има лекари,които са обсъждани в темата,без за тях да има негативи. Това са Василев и Младенов ит Света София Peace 
Да, и другите им колеги в Света София също, много са добри  Heart Eyes

Факт е че се пише доста, но малко се чете, все сме чукчи, особено аз  Mr. Green тук видях за Перчева и чела - не дочела се изръсих при нея. Грубите й обноски ако бяха само - с мед да я намажеш, но не ми видя туморчетата. Сега не помня и се чудя кой какво й хареса та я препоръча... Това че не работи със здравна каса, щото е много напред с материала.....? Или големия монитор, който не използва... или розовата хартия и рекламните бонбончета...

 Shocked С мен винаги е била много мила и обстоятелствена.
Виж целия пост
# 1 855
Да, и другите им колеги в Света София също, много са добри  Heart Eyes
Аа не, с това не съм съгласна. Аз също съм преживяла преди години нещо подобно на съфорумката alegra, описано в даденият линк по-горе, с лекар от тази болница и повече няма да стъпя там. След неговите прегледи и диагнози, обиколих още 3-4-ма мамолози, включително и Станко Киров, и все не вярвах, че ми няма нищо, така ме беше изплашил.
Виж целия пост
# 1 856

И аз го прочетох.
Почти съм съгласна с написаното.
Най-фрапантното е, че болката в гърдата (щипеща, пареща, горяща) ми я отдаде на проблеми с гръбнака. Аз имам такива, но не от вчера и никога с такива болки в гърдата.
И през август '13 и сега януари '14г си платих при нея 40лв. и също не мога да кажа, че се е държала ласкаво и успокоително за мен.
Освен всичко и сутиена ми квалифицира. ooooh!
Сега съм със смесени чувства и не знам дали да й се доверя. Направи ми мамография, която разчете като нормална.
Виж целия пост
# 1 857

И аз го прочетох.
Почти съм съгласна с написаното.
Най-фрапантното е, че болката в гърдата (щипеща, пареща, горяща) ми я отдаде на проблеми с гръбнака. Аз имам такива, но не от вчера и никога с такива болки в гърдата.
И през август '13 и сега януари '14г си платих при нея 40лв. и също не мога да кажа, че се е държала ласкаво и успокоително за мен.
Освен всичко и сутиена ми квалифицира. ooooh!
Сега съм със смесени чувства и не знам дали да й се доверя. Направи ми мамография, която разчете като нормална.
Шани, бих те посъветвала да потърсиш и друг специалист за компетентно мнение за следващия профилактичен преглед. Нямам лични впечатление от тази лекарка, но отзивът ти и този на другите момичета ми е достатъчен. Ще ми коментира бельото, как пък не Единствено е допустимо това при съвет да се избира такъв сутиен, който да не притиска гърдите с остър и изскочил банел. За щастие в София е пълно с добри специалисти и смяната на лекар не е проблем.
Виж целия пост
# 1 858
Да, явно ще ходя при друг специалист, милитана... Hug
Лошото е, че и от доц. Гаврилов не съм с ласкави впечатления. Предимно като човек, не като специалист.
Хубавото е, че той все пак помогна (оперира я) на леля ми да пребори РМЖ.
Виж целия пост
# 1 859
Гаврилов, заради високомерието си най-вече и отказа си (неизвестно защо) да използва друг диагностичен метод освен палпация и биопсия, не успя да открие единия от двата тумора (карциноми) на моя приятелка. Затова след първата операция вторият тумор беше напипан от самата нея и чак тогава беше отстранен (т.е. втора операция). Сами преценете дали това не е предполагало повишаване на риска за нея.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия