Мамолози - гр. София

  • 1 815 115
  • 6 626
# 2 145
Някой знае ли в Тина Киркова Мамологията освен Василев и Младенов кои други лекари преглеждат? Реших да отида този път с направление при който се падна на смяна и в понеделник имам записан час сутринта...
Виж целия пост
# 2 146
Димяни, Гемеджиев, дано да имаш късмета да не си при него.  Peace
Виж целия пост
# 2 147
Димяни - Също - д-р Дамянов. Много любезен и внимателен. Имам лични впечатления само от него и Младенов, но съм чувала, че всички там са добри - Гемеджиев също, но явно Леми има лош опит с него за съжаление.
Виж целия пост
# 2 148
Благодаря ви! Дано остана доволна.Попитах кой лекар ще е но не ми казаха Simple SmileВ крайна сметка ако не съм впечатлена ще отида допълнително при Младенов или Василев но пък може да имам късмет да се падне точно някой от тях двамата.
Виж целия пост
# 2 149
Да споделя как мина прегледа ми в Онкологията. Записах си час при д-р Димитрова. Влязох, обясних какви са ми оплакванията и тя ме прегледа, като през цялото време не обели нито думичка. Попълни амболаторния лист и пак нито думичка. Накрая със свито сърце питах дали има нещо притеснително. Тя каза, че ще ме прати на ехограф. Качих се горе, като се наложи да чакам над един час, за да ме приемат. Засякоха ми кисти, за които знам, че ги има. Нямало нищо притеснително. Но се зачудих, може ли само с ехографа да се разбере, дали кистите не са злокачествени образувания? От време на време усещам тъпа болка в областта на подмишниците и се опасявам, че може да са изпуснали нещо по време на прегледа.

Следващия път ще си запиша час при конкретен лекар, който преглежда на частно. В Онкологията се чака прекалено много пред кабинетите, а и от самият преглед също не останах доволна. Не си тръгнах с усещането, че всичко ми е наред. Не успяха да ми вдъхнат доверие.
Виж целия пост
# 2 150
Д-р Стоименов освен,че е много любезен и мил,помогнал ли е на някоя от вас ?
Виж целия пост
# 2 151
Мишелин, доколкото знам, кистите изглеждат по различен начин от плътните образувания, би трябвало да ги различат на ехографа...
Виж целия пост
# 2 152
Чувала съм да казват, че на ехографа кистите "блестят" и би трябвало да се различават от "другите неща". Няма да спра да повтарям обаче, че на ехограф д-р Перчева ми видя кисти, а на мамограф след това - д-р Младенов ми откри малък рак, по-точно гнездо от 3 малки туморчета в нулев и 1ви стадий.
Виж целия пост
# 2 153
Ходя при Стоименов от няколко години за проследяване на кисти и фиброаденоми и съм много доволна от него.
Виж целия пост
# 2 154
Нямало нищо притеснително. Но се зачудих, може ли само с ехографа да се разбере, дали кистите не са злокачествени образувания? От време на време усещам тъпа болка в областта на подмишниците и се опасявам, че може да са изпуснали нещо по време на прегледа.

Може да се направи пункция, ако кистата е достатъчно голяма, но ще е доброкачествено, не се притеснявай за това.
Заради тъпата болка в областта на подмишницата съм ходила на хирург и според него "това нищо не е". Нерв минава там. Приятелката ми има същата и на нея са й казали, че е нерв. Но не ни пращат на друго място, не се занимават с това. То отминава с времето. В момента по същия начин ме боли дясната ръка в лакътя. Или е нерв, или е от мишката, или ще ми мине... никой не ми обръща внимание на такива "тъпи болки" тук и там.
Виж целия пост
# 2 155
Аз съм с фиброкистозна мастопатия, в последните години се появиха и доста кисти, като една-две ме тормозят много и ги пунктират като станат по-големи. Болки съм имала, особено преди цикъл, но от както се появиха кистите станаха почти постоянни, но, това е положението търпя ги.
Виж целия пост
# 2 156
 Като отидох при д-р Стоименов ми направи впечатление,че ехографа му е доста стар и дори ме помоли да му оставя снимките си от другия лекар,за да ми напише епикриза  #Crazy
Виж целия пост
# 2 157
Димяни, какво стана, кой ти се падна?
Виж целия пост
# 2 158
Здравейте! Ходих в понеделник.Направиха ми директно снимка тъй като направлението било с такъв код.Изчаках 10 мин и сестрата която прави снимката ми я даде в ръката и каза всичко е ок и това беше. .... С никакъв лекар не се видях Sad нямам думи!Опита ми да бъда прегледана от лекар се оказа мечта Simple Smile Повече по каса не бих отишла!
Виж целия пост
# 2 159
Никога не съм ходила на мамолог по каса, чела съм във форума какво е, но чак толкова...нямам думи и аз  
За сметка на това съм ходила на гинеколог по каса и в такъв филм с последствия ме вкара, че просто....ще гледам никога повече да не си го причинявам....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия