Никога не съм си правила прегледи, а съм генетично предразположена към ракови заболявания. Днес си взех направление от личния лекар за мамолог. Живея близо до Онкологията, дали мога да отида там? Бихте ли ми препоръчали някой? Знаете ли дали става със записване на час или? Само да спомена, че съм на 28 години и лични лекар ме посъветва, че на профилактичен преглед е желателно да НЕ се прави мамография в толкова ранна възраст.
Никога не съм си правила прегледи, а съм генетично предразположена към ракови заболявания. Днес си взех направление от личния лекар за мамолог. Живея близо до Онкологията, дали мога да отида там? Бихте ли ми препоръчали някой? Знаете ли дали става със записване на час или? Само да спомена, че съм на 28 години и лични лекар ме посъветва, че на профилактичен преглед е желателно да НЕ се прави мамография в толкова ранна възраст.
Дано всичко е наред след операцията! Препоръчани теми