Мамолози - гр. София

  • 1 815 928
  • 6 631
# 4 125
Кой ден от МЦ е най-добре да се посети мамолог? Кога се вижда най-ясно на ехографа?
Виж целия пост
# 4 126
Кой ден от МЦ е най-добре да се посети мамолог? Кога се вижда най-ясно на ехографа?
До колкото разбрах е по-добре първите ,,чисти„ дни след цикъл, до седми. Не че след това не може, но ако е възможно може да се съобразите с това. Въпреки, че по-време на прегледа доктора обясни, че това при мен не важи, зависи от структурата на жлезата.
Виж целия пост
# 4 127
Кой ден от МЦ е най-добре да се посети мамолог? Кога се вижда най-ясно на ехографа?
До колкото разбрах е по-добре първите ,,чисти„ дни след цикъл, до седми. Не че след това не може, но ако е възможно може да се съобразите с това. Въпреки, че по-време на прегледа доктора обясни, че това при мен не важи, зависи от структурата на жлезата.
Вие в Токуда ли бяхте ходили?
Виж целия пост
# 4 128
ако имате осезаемо пемесе, най-добре до 20ти ден, за да са спокойни гърдите
Виж целия пост
# 4 129
Кой ден от МЦ е най-добре да се посети мамолог? Кога се вижда най-ясно на ехографа?
До колкото разбрах е по-добре първите ,,чисти„ дни след цикъл, до седми. Не че след това не може, но ако е възможно може да се съобразите с това. Въпреки, че по-време на прегледа доктора обясни, че това при мен не важи, зависи от структурата на жлезата.
Вие в Токуда ли бяхте ходили?
Не, в Сити Клиник Младост
Виж целия пост
# 4 130
Видях, че е коментиран проф. Гаврилов в предните страници, но да споделя и моите впечатления. Вярвам, че е отличен хирург, но като лично отношение съм недоволна от прегледа. Първо се чака много  в претъпкани чакални в тази обстановка, без да се спазват запазените часове. Прегледът е претупан, издекламира отегчено и нафмено едни правила, ехографията  не прави той, а друга лекарка. Накрая получаваш неразчитаем лист. Един уважаващ себе си специалист,  си има секретарка, която дава   изследването в приличен вид. Това за 110 лв! Не бих се върнала при него.
Виж целия пост
# 4 131
Видях, че е коментиран проф. Гаврилов в предните страници, но да споделя и моите впечатления. Вярвам, че е отличен хирург, но като лично отношение съм недоволна от прегледа. Първо се чака много  в претъпкани чакални в тази обстановка, без да се спазват запазените часове. Прегледът е претупан, издекламира отегчено и нафмено едни правила, ехографията  не прави той, а друга лекарка. Накрая получаваш неразчитаем лист. Един уважаващ себе си специалист,  си има секретарка, която дава   изследването в приличен вид. Това за 110 лв! Не бих се върнала при него.

блед спомен имам да съм била при него преди много години. При такова отношение и аз не би се върнала. От 10 години само при Гемеджиев ходя и съм ок. От него лично оплаквания няма, просто много се чака за час и сестрата на телефона ме изнервя.
Виж целия пост
# 4 132
Да, така е. Сигурно е първокласен специалист,  но....За дълго чакане и висока такса, получаваш лист с диагноза, която изобщо не се разчита. Ако се осмелиш да попиташ, нервничи. А и  при тази натовареност, не съм сигурна в качеството на прегледа.
Видях, че е коментиран проф. Гаврилов в предните страници, но да споделя и моите впечатления. Вярвам, че е отличен хирург, но като лично отношение съм недоволна от прегледа. Първо се чака много  в претъпкани чакални в тази обстановка, без да се спазват запазените часове. Прегледът е претупан, издекламира отегчено и нафмено едни правила, ехографията  не прави той, а друга лекарка. Накрая получаваш неразчитаем лист. Един уважаващ себе си специалист,  си има секретарка, която дава   изследването в приличен вид. Това за 110 лв! Не бих се върнала при него.
Виж целия пост
# 4 133
Сладурки, познавам Гаврилов от 30 години. Беше си докторче. Добър доктор, но много повярва в себе си. Според мен реши че е бог и започна гаврата с пациентите.
Да ме прости, но това е моето мнение.
Виж целия пост
# 4 134
Гаврилов си е бог, независимо кой вярва в него.
Когато трябваше да се оперирам спешно, и не познавайки хирурзи и онколози, бързо проучване сред професорите от Медицински университет ме насочи ЕДИНОДУШНО и КАТЕГОРИЧНО към него. Това е: висшият ешалон на медицината го смята за най-добрия.
Кой го одобрява и кой не, няма абсолютно никакво значение.
Heart
Виж целия пост
# 4 135
Аз нямам еднозначно мнение. Направи ми биопсия в БГ, после четох противоречиви мнения за биопсията. Но като отидох в чужбина на преглед, знаеха какво вадят и зачистиха добре. Но не ми направиха биопсия.
Виж целия пост
# 4 136
Биопсията не я е правил д-р Гаврилов, а патолозите от патологията на Онкологията. Патологът там е най-добрият и много често при тях се носи материал за потвърждаване или отхвърляне на заключение.
Но хирургът трябва да знае какъв материал да даде за изследване.
Виж целия пост
# 4 137
Есме, как му беше името, Милев ли?
Виж целия пост
# 4 138
Не съм го знаела никога. Лекарите в болницата само на него му имат вяра. Но и извън болницата, пращат при него за второ (окончателно) мнение.
Виж целия пост
# 4 139
Да не би патологът да ме боцна? Взе я Гаврилов, после кой е дал заключение, е отделен въпрос.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия