Има ли наистина такова нещо като обръщане на ден и нощ при бебетата

  • 5 281
  • 16
# 15
Не че го сменят, по скоро те нямат представа за времето все още, Хриси беше така, но към четвъртият месец пря да будува по цели часове през ноща, давам цицата и пак захапва плувката  baby_neutral
Виж целия пост
# 16
Ами освен малка по малко да започвате да го "вкарвате в релси". Ако трябва, будете го през деня, защото на мен това спане като на бебето ви е прекалено за през деня. Казват, че бебе, като спи, дори за хранене не се буди, ама пък да будувате по цяла нощ...
Моят син не спеше нито през деня, нито през нощта нормално. Спеше съвсем по малко и се будеше на около 2 часа да го кърмя, а понякога и по-често, но не е обърквал деня с нощта.
Мъжът ми дълго време е будувал нощем и е заспивал на зазоряване. Ама е бил на 1,6 - 2,6 год. Ставал е към 2,00 ч. посред нощ и искал да си "гае". И така до към 5,30ч.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия