Велико Търново и региона

  • 79 720
  • 738
# 330
 В петък отваряме.Ще празнуваме рожденния ден на мойта хубосница.
 Ако искаш пиши на лични ,какво те интересува повече или мини през парк Марно поле.Аз утре и в петък ще съм там,но може да се надникне и през прозорците.
 Също може и торти на Жанета да се поръчват при нас.
Виж целия пост
# 331
[quo
   
Ха сега - кажете ми, моля, има ли у наше село детски алерголог и къде да го търся?


Роси Димитрова е добър алерголог - ето контакт с нея -http://www.happymumsbg.com/?mod=momsNotebook&category=catego … ok_14&show=43
Виж целия пост
# 332
[quo
   
Ха сега - кажете ми, моля, има ли у наше село детски алерголог и къде да го търся?


Роси Димитрова е добър алерголог - ето контакт с нея -http://www.happymumsbg.com/?mod=momsNotebook&category=catego … ok_14&show=43

Доктор Димитрова работи ли и в Спешна помощ или просто съвпадат имената Blush
Виж целия пост
# 333
Здравейте отново,каня ви да се присъедините към страничката на Happy Mums във Facebook Facebook http://www.facebook.com/pages/Veliko-Trnovo/Happy-Mums/ … 1557688425?ref=mf и да поканите ваши приятели.
Очаквам и вашите предложения.
Аз подготвям една изненада за всички мами с бебоци, но.....като станем напълно готови ще пиша. Simple Smile
Виж целия пост
# 334
Е малко досадно от моя страна, но пак обърках качването на връзката.http://www.facebook.com/pages/Veliko-Trnovo/Happy-Mums/181557688425?ref=mf
Сега се получи
Моля за извинение:(
Виж целия пост
# 335
Доктор Димитрова работи ли и в Спешна помощ или просто съвпадат имената Blush
Не, просто съвпадение на имената - Роси Димтрова работи в ТУБ диспансер и има кабинет в Хера в поликлиниката
Виж целия пост
# 336
Благодаря
Виж целия пост
# 337
3des, Дани все още повръща по малко след някои хранения, но мился, че сме в границите на нормалното. Сега вече ядем и пюрета, но пак така. Със сигурност е много по-малко, в сравнение с месеците след раждането му, така че се надявам с времето да спре.
Виж целия пост
# 338
В петък отваряме.Ще празнуваме рожденния ден на мойта хубосница.
 Ако искаш пиши на лични ,какво те интересува повече или мини през парк Марно поле.Аз утре и в петък ще съм там,но може да се надникне и през прозорците.
 Също може и торти на Жанета да се поръчват при нас.


Вяра къде по точно в парк Марино поле нищо не ми говори парка е голям?Моля те пиши ми лс тел за връзка.
Виж целия пост
# 339
Майчета,
препоръчайте ми магазин за чаши, сервизи, прибори... ама  по-добре зареден. Имам нужда да купя някои от тези неща.

Моарейн, аз се чудех, че отдавна не беше писала - какво й е на Дария, настинка ли? Как е сега?

Моето Кате от няколко дни се дърпа и не иска да яде...Единствено признава пюре от месо и картофи и другите неща като ги види се върти, цупи, реве и вече в чудо се виждам, не знам защо така...Имали ли сте подобен проблем?
Виж целия пост
# 340
Момичета препоръчайте ми добър зъболекар който да работи и с деца.Става дума че ни расте кътник и венеца е станал на топчета пълни с кръв.искам да го заведа утре но незнам къде.
Виж целия пост
# 341
 Д-р Димитров и Димитрова.Той е зъболекар-хирург,а тя е детски стоматолог.Аз съм много доволна и от двамата.Кабинета им се намира на ул. Никола Габровски,където е на Ангелов-гинеколога кабинета,във същия вход.Ако искаш ще ти пратя и тел.
Виж целия пост
# 342
я и аз да нахлуя в темичката ви с въпрос Къде точно се намира кабинета на д-р Кьорчева. [/color]
Виж целия пост
# 343
 Срещу бившия битак има две улички,по долната в дясно има автомивка и в къщатата над нея е кабинета.Но приема само с предварително записан час.
Виж целия пост
# 344
имам час и за това питам, да не се лутам, аааа бившия битак е с/у едно училище Кольо Фичето, нали?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия