
С доста голямо закъснение правя една виртуална почерпка за именния ден на моята щерка - Катерина

Черпи се с питка, затова и картинката е такава.
Egisihora, питката която взехме от Лучия беше много хубава и на вид и на вкус, много съм доволна!



Наддала е добре, а аз се притеснявах, че малко хапва. Ама толкова ми беше жал като я бодоха, че два пъти беше, защото и кръв давахме
Като беше по-малка сякаш не ме бъркаше толкова, а сега направо сърцето ме заболя. 

. Кога ти е термина?
.
. 

Вие да не бяхте една мама с едно детенце, дето гонеше една пластмасова буболечка по земята
Ние оревахме орталъка, а аз бях избесняла.... Извинявам се, ако съм оставила кофти впечатление
Вие да не бяхте една мама с едно детенце, дето гонеше една пластмасова буболечка по земята
Ние оревахме орталъка, а аз бях избесняла.... Извинявам се, ако съм оставила кофти впечатление
. Кога ти е термина?
питах преди няколко дни за препоръки за добри бавачки - знаете ли нещо?

Препоръчани теми