
Иначе ние с бебка се гледаме, кърмим се и така. Само дето май ни хващат коликите - малко раничко ми се струва, но доста четох и разбрах, че имало бебета, които ги хващали даже и още първата седмица.






!
.
.
.
). Добре сте ни дошли 


). Обаждам се на касата в петък: Да, наистина се отменя представлението, елате да ви дадем обратно парите, ама задължително днес от 14.00 до 19.00. Отивам аз в 17.10 и познайте дали заварвам някого
Всички са си били камшика рано-рано, на касата една бележка "Ще се върна след 5 мин."
В понеделник Мартеничка пак отива на касата (ама вкарах тежката артилерия, защото взе да ми писва). Оттам ме посрещат с някаква измислена декларация, в която описвам как аз съм виновна за загубването на касовия бон, а не касиерката. И ми искат не само да се подпиша, ами да си дам ЕГН, номер на ЛК, дата и място на издаване
). В крайна сметка аз дори не исках да ми връщат кеш, а просто да ги презаверят за следващата постановка (ама системата не позволявала така
). Нещо се стреснаха накрая и си взех паричките обратно, обаче що за кретения беше това?! Кулутура ми Янко!
ама- НЕ
))

Прекрасен ден на всички
.Препоръчани теми