Велико Търново и региона

  • 79 720
  • 738
# 60
Много ми е странен въпроса:Защо си решила да раждаш в Търново?

Не е странен той хич. Славата на РО по принцип хич не е добра и личното ми мнение е, че не са толкова много случаите на доволни мами. Например има и такива, като мен, които едвам оцеляха, та ако ще да съм странна, но съм длъжна да предупредя момичето.
За грешката си да родя в Търново щях да платя с живота си.
 Peace
Само това казвам и си затварям устата по темата  Crazy

Момичета, решението е вече взето! Мисля, че сега е нужно да мислим само положително и да окуражаваме Скрай!
Виж целия пост
# 61
О за личната карта наистина не е идиотско, то в такова състояние, предполагам се забравя всичко.

3des не знам дали ги има по аптеките, но аз лично си ги взех от "Щастливото бебе".
Пък за хваленето - няма да забравя, само живот и здраве да стигнем до там и всичко да е наред.
Виж целия пост
# 62


Момичета, решението е вече взето! Мисля, че сега е нужно да мислим само положително и да окуражаваме Скрай!



Точно това исках да кажа и аз.
Незнаех за лака за нокти много ми стана интересно.Добре че Пепи-то поясни.
Виж целия пост
# 63
scrye - от мен бързо и леко раждане  Hug  и още нещо гледай да си и без маникюр / мен Цочева щеше да ме изяде с парцалите за това Laughing / и също така като се поосвестиш си прибери багажите в шкафчетата и да няма храна на нощтното шкафче,че Хаджито като мине и почва да вика - пак от собствен опит ти го казвам / не,че е толкова страшно даже и аз му се поозъбих ,но няма смисъл да ти вдига кръвното в такъв момент  Wink  /  УСПЕХ   Hug 

Ние и днес излизахме нищо,че времето беше кофти,но най-вече заради кухнята пък и малко да ми починат ушите от викове и ревове. Даже и на кафенце ходихме с две думи убихме 3 часа навън  Mr. Green 

Момичета утре ще идвате ли на презентацията за многократните пелени?Ние с Надето сме там и ще се радвам да се видим с някоя от вас.





Виж целия пост
# 64
Хаджито не се ли пенсионира вече?
Виж целия пост
# 65
Хаджито не се ли пенсионира вече?

аааааа,незнам  Rolling Eyes  ако е още по-добре  Mr. Green
Виж целия пост
# 66
Хаджито не се ли пенсионира вече?

аааааа,незнам  Rolling Eyes  ако е още по-добре  Mr. Green


Аааа, Мони  #2gunfire  Heart Eyes

Пеперудкова, кой не ми е гледал снимките във Фейсбук  Laughing Там само съм качвала.
Виж целия пост
# 67
Хаджито не се ли пенсионира вече?

аааааа,незнам  Rolling Eyes  ако е още по-добре  Mr. Green


Аааа, Мони  #2gunfire  Heart Eyes


 smile3502

Виж целия пост
# 68
мацки търся Фърби, да знаете къде го има ????  Praynig
Виж целия пост
# 69
В магазин ли го търсиш? Ако не провери ebay и други подобни такива сайтове.
Даже сега видях има цяла тема по твоя въпрос: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=344562.0
Виж целия пост
# 70
Такааа, за поръчка от Май Тойс ми се обадиха още Усмивчица и caprice. Ако Веси и Марта имат нещо в предвид, можем да се задесйтваме. Verte?

За дома в Дебелец, нека, който планира да ходи, да драсне тук предния ден, за да може който има нещо за носене там, да го даде!

Пепи, внимавай с изопринозина, защото има доста противоречиви мнения за него. Аз го пих докато имах варицела, но повече не бих посегнала към него.
Четох аз упътването, ама...миналата зима с тази програма се закрепи.

Scrye, то не останало! Спокойствие! И леко раждане!

Пък тоя Фърби за пръв път го чувам... Embarassed.
Виж целия пост
# 71
Хаджито не се ли пенсионира вече?

И аз това щях да питам, защото последно разбрах че Ковачев е станал завеждащ.
Виж целия пост
# 72
Маги, нещо подразбирам от друго място(FAcebook), че и Дария вече щъпука.... Simple Smile Честито!!!
Виж целия пост
# 73
Хаджито не се ли пенсионира вече?

И аз това щях да питам, защото последно разбрах че Ковачев е станал завеждащ.

Той Ковачев от време оно завежда гинекология.

Пепи,ще разгледам и аз тойса и ще пиша.
Виж целия пост
# 74
Дitta,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ,КЪСМЕТ,ЛЮБОВ,ХУБАВИ ПИТИЕТА И ВЕРНИ ДРУГАРИ!
И добре дошла в клуба на 30 годишните Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия