Въпроси към модераторите и администраторите

  • 36 389
  • 754
# 360

Кога ще се оправи това чудо 

Вече не би трябвало да има проблеми.


Как да сменя заглавието на темата си?

Ако още Ви е разрешено - редактирайте публикацията си. Ако вече нямате възможност за редакция - пишете на модератора на дадения подфорум или посочете тук за коя тема става въпрос и какво желаете да промените в заглавието и.
Виж целия пост
# 361
Темата е публикувана в Хранене с млека за кърмачета и преходни млека, захранване - Лактозна непоносимост или не... искам да се промени на - Безлактозно мляко за силни колики-защо и докога?
Благодаря!
Виж целия пост
# 362

Кога ще се оправи това чудо 

Вече не би трябвало да има проблеми.

Все още влизам единствено през ужасно бавно бг прокси.
Виж целия пост
# 363
Здравейте, искам да попитам защо когато публикувам от мобилния си телефон с Опера мини, постингът се публикува 2-3 пъти един след друг или пък отваря нова тема  като Rе: на тази, в която пиша? Дали е заради браузъра, или нещо друго? Благодаря.
Виж целия пост
# 364
Здравейте!
Интересува ме как мога да проверя по лесен начин дали е пускана дадена тема?
Къде се намира архива с теми?
Виж целия пост
# 365
Здравейте отново!

На 03.01. бях публикувала един въпрос на който не получих отговор и се чудя каква е причината.
Виж целия пост
# 366
как да си активирам акаунта Thinking
Виж целия пост
# 367
Здравейте!Преди няколко дни си направих нова регистрация,но ето че днес си открих старата/бях забравила всичко-потребит име,парола,абе всичко/,но сега вече съм си със старата,а какво трябва да направя с новата?Ще трябва да се премахне ли?
На новата потребит.ми име е :Изкушение.Ако ви интересува нещо друго,мога да го напиша,но някои от данните и на двете ми регистрации съвпадат,та не знам.
Виж целия пост
# 368
Здравейте, искам да попитам защо когато публикувам от мобилния си телефон с Опера мини, постингът се публикува 2-3 пъти един след друг или пък отваря нова тема  като Rе: на тази, в която пиша? Дали е заради браузъра, или нещо друго? Благодаря.

Предполагам, че става въпрос за проблем на браузера, тъй като няма други подобни оплаквания. Аз самата съм ползвала нееднократно форумите през браузера на мобилния си телефон без проява на подобен проблем.




Интересува ме как мога да проверя по лесен начин дали е пускана дадена тема?
Къде се намира архива с теми?

За търсене на дадена тема, моля, ползвайте бутона с опция "търси в заглавията на темите".

Архивът е достъпен през бутона . В архива има отделна търсачка.



julls_st, моля обърнете се към модератора на Красива мама - L e o



как да си активирам акаунта Thinking

Ако успешно сте завършили процеса на регистрация и сте посочили реален, работещ е-мейл адрес, то на посочения от Вас е-мейл трябва да сте получили писмо с линк за активация. При кликване върху линка акаунта Ви ще се активира.



Здравейте!Преди няколко дни си направих нова регистрация,но ето че днес си открих старата/бях забравила всичко-потребит име,парола,абе всичко/,но сега вече съм си със старата,а какво трябва да направя с новата?Ще трябва да се премахне ли?

"Замразих" по-новото потребителско име (Изкушение).


Виж целия пост
# 369
Здравейте,

Какво стана с подфорума Др. Nivea Baby и др. Слънчева? Изобщо не мога да го намеря.
Виж целия пост
# 370
Здравейте,

Какво стана с подфорума Др. Nivea Baby и др. Слънчева? Изобщо не мога да го намеря.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=459203.msg13662734#msg13662734
Виж целия пост
# 371
Здравейте,

Какво стана с подфорума Др. Nivea Baby и др. Слънчева? Изобщо не мога да го намеря.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=459203.msg13662734#msg13662734

Благодаря. Много жалко! А не може ли съдържанието му да е достъпно, като се изчистят рекламните подробности около него? Беше много полезен!
Виж целия пост
# 372
Здравейте,

Искам да попитам какво означава това "leet", което се появи срещу "Публикации"
в профила ми?

Благодаря предварително!  Hug
Виж целия пост
# 373
Закачка на програмистите. Ако напишеш още една публикация, ще излезе числото.
Някои числа са заместени с думички.
Виж целия пост
# 374
Моля ви обяснете ми   как точно трябва да се регестрирам, защото ми казват,  че регистрацията не ми е верна.От скоро имам компютър и с доста неща не съм наясно, за което моля да ме извените.Много искам да си пиша с  др.майки, но явно не правя нещата както трябва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия