Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква е подходящата температура за бебе в спалнята - 20 градуса или 23 градуса?
Могат ли кърмещите майки да приемат билкови добавки и успокоителни като мента, глог и валериан?
Какви са препоръчителните дрехи за бебето през нощта?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква е подходящата температура за бебе в спалнята - 20 градуса или 23 градуса?
-
Могат ли кърмещите майки да приемат билкови добавки и успокоителни като мента, глог и валериан?
Обикновено се препоръчва на кърмещите жени да избягват приема на билкови добавки и успокоителни, тъй като те съдържат активни съставки, които могат да преминат в кърмата и потенциално да повлияят на бебето. Винаги е най-добре първо да се консултирате с лекар, преди да приемете такива продукти по време на кърмене.
-
Какви са препоръчителните дрехи за бебето през нощта?
-
Какви са препоръките за отказване от биберон или палец?
-
Коя риба е подходяща за бебета на 10 месеца?
, но до сега не ми е правили така, ядох само 1 лъжица зеле- салата и кюфтета и баклава. Дали може да е от канелата в баклавата нещо или зъби?
.И аз оня ден хапнах зеле после ми се дояде бобец не съм яла боб от както родих
,та и бобче и баклава правих и детето 2 дни не е спокойно.Ама баклавата е полезна за кърмата бе от нея няма страшно но виж зеле и боб са малка бомба.
дано не се появява гной.
,а питах за връзването ,защото акушерката в аг я чух да казва нещо от рода на"ех тея щипки нестава" та така де .
Замислям се дали да не ги пробвам , че за сега сме на презервативи , защото все още се кърмим , а това било единствен вариант при кърмене ........