За бебетата от 0 до 6 месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 14

  • 31 527
  • 745
# 420
В бързи въпроси за хранене с АМ имаше подобно питане. Съветите бяха без значение за възрастта на бебето да се започва с АМ 1.
Виж целия пост
# 421
здравейте,въпроса ми може би не е за тук,но се надявам да получа отговор.Бебка е над 6 месеца,но досега не съм давала АМ,ако започна да дохранвам сега,направо с двойката ли да започна?Благодаря  Hug
доколкото си спомням и аз, даваше се според възрастта. т.е. ако е над 6 месеца вероятно е за 2ка. просто когато избереш АМ-а, ориентирай се по опаковката кой номер е за вашата възраст. мисля 3ката беше за 8 месечни но вече не помня в детайли (това за хип розов се отнася). Peace
Виж целия пост
# 422
Ами аз тогава бях питала док какво мляко да давам...та тя така каза - според възръстта, т.е. за нас тогава 3-ка беше.
Виж целия пост
# 423
Давах една кутия 1 и след това 2-ка на НАН.
Виж целия пост
# 424
И аз направо дадох 2-та, малкия беше на 7 месеца.
Виж целия пост
# 425
а мога ли да дам фризо на,без да има алегрия към белтъка?
Виж целия пост
# 426
може...но защо? има ли други алергии, дерматити и т.н., че да се притесняваш от нещо изобщо?
Виж целия пост
# 427
Да ви питам,излезли са ни едни ситни пъп4ице по лицето,най-ве4е около о4и4ките,някои имат врух4ета,ама са съвсем ситни4ки.Знам 4е така е трудно да се определи и ще звъня на педито,ама все пак дали някой има представа от какво може да са?да не би от козметиката?Ползваме олио на Бюбхен,мажем и  тялото и лицето,ама странното е 4е по тялото няма...
Виж целия пост
# 428
Да, само по лицето, никъде другаде. И си минаха за около месец мисля беше. Излязоха, когато бебето ни беше на месец. Но не знам дали става дума за едни и същи пъпчици.
Виж целия пост
# 429
dilandii - най- вероятно е хормонален обрив, т.е. бебето се "чисти" така да се каже, но все пак нека го види и педиатъра. Не пипай и не третирай пъпчиците с нищо.
Виж целия пост
# 430
Мерси моми4ета,утре сме при лекарката да го погледне и ще пиша да дам от4ет.а ина4е все пак реших да сменя козметиката(ако не помогне се надявам поне и да не навреди),взех олио и измивен гел на Себамед?Голяма хвалба им направи аптекарката,дано са добри наистина,оба4е ми направи впе4атление 4е са доста по-силно ароматизирани от Бюбхен-а,което не знам дали е по-добър вариант? newsm78
Виж целия пост
# 431
Аз мажа главичката на бебето с пантенол и коричките падат. Можете да мажете цялото му телце и бузките също,след къпане.

Това е продукт,който няма алкохол,не е ароматизиран и съдържа антиалергични вещества.Използва се след изгаряне,но тъй като е много деликатен ние го препоръчваме на майките за бебетата.Хидратира кожата без да я омазнява. Вие също можете да ползвате спрея вместо балсам след къпане - предпазва кожата от съхнене.
Виж целия пост
# 432
Момичета да ви питам, до колко месеца трябва да се маже бебето с козметика ? Чувам нещо, че до 4-я месец и било хубаво да се спре, дали е вярно и може ли да си продължа мазането на тялото на бебка ?  newsm78  Да не я свикна пък на кремове много Thinking
Благодаря ви   bouquet
Виж целия пост
# 433
днес педито ми каза, че синът ми има алергия- заради това има и хрема и обрив(освен това имаше обрив и преди 15 дни)...... и ми даде сироп за алергия-АЕРИУС...ама на него пише,че е за деца между 1 и 11 г?? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 Shocked
Виж целия пост
# 434
Момичета да ви питам, до колко месеца трябва да се маже бебето с козметика ? Чувам нещо, че до 4-я месец и било хубаво да се спре, дали е вярно и може ли да си продължа мазането на тялото на бебка ?  newsm78  Да не я свикна пък на кремове много Thinking
Благодаря ви   bouquet

Няма да я свикнеш много, не се притеснявай Laughing. Мажи я, ако и е приятно, даже и да няма нужда. В смисъл ако кожата не е суха примерно и да го налага.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия