АВГУСТинчето в Детската градина пее песнички за баба Зима

  • 30 721
  • 745
# 285
Леле Ирааа Sad кошмар
Бланкс - браво.
Май е време да помислим за куче - КОЕТО ОТВАРЯ ВРАТИ Wink ако са заключени умишлено де
Виж целия пост
# 286
Ох, посмях се и аз отново с перипетиите на заключените (на Ира бях чела разказа и преди, но пак ме напуши смях), то на вас не ви е било смешно тогава, но....

За колективната оферта- имате я- значи, събирате се групичка, докарвате се до Банско и ми се обаждате, много е лесно Simple Smile Гости обичам много, разполагам с 4 стаи с общо 8 легла, това е единственото ограничение... Обещавам ви почивка- аз обичам да се занимавам с деца, пък и когато са повече деца се занимават едно с друго и майките са по-свободни Simple Smile Аз затова редовно взимам "на заем" някое детенце да гледам Simple Smile Имаме си и баба да помага, детска стая с мокет Grinning
Съвсем сериозно е предложението Simple Smile
Виж целия пост
# 287
 Янаст, нали хотел стопанисвате? Та ,за платена почивка говоря аз,не за безплатно гости.
 А сега като започнем с организацията,може за 5-ия РД на августинчетата да се наканим.
Виж целия пост
# 288
Янаст, нали хотел стопанисвате? Та ,за платена почивка говоря аз,не за безплатно гости.
 А сега като започнем с организацията,може за 5-ия РД на августинчетата да се наканим.
Joy
Което ме подсеща д апитам- ЩЕ ли правим някакво събиране преди НГ или да не питам повече Whistling
Виж целия пост
# 289
 Желаещи за среща има. Няма желаещи да я организират.
Виж целия пост
# 290
Няма желаещи да я организират.

Мда, защото после на срещата идват 3-4.
Виж целия пост
# 291

Аз се оправих като се върнах на работа, то не че много ходя, но все пак 8 дни месечно си е супер разнообразие и почивка от диванетата  Joy
Това със заключването е кошмарно, аз никога не излизам без ключ, дори и за секунда, много ме е страх.
Виж целия пост
# 292
Няма желаещи да я организират.

Мда, защото после на срещата идват 3-4.
По спомне на последната по-крупна сбирка( мисля че беше дори коледна) се събрахме 15-ина newsm78 За мен бройката не е малка...
Хайде кажете една дата, и без много патаклами да звъннем някъде на междинно- централно място и да запазим Wink Кой знае каква организация не трябва Wink Нали номера е да се видим, а децата да подивеят вкупом( и после да драснат клечката на въпросното клубче след посещението на нашата " кротка" банда Joy)
Виж целия пост
# 293
О, и Тони веднъж заключи баба си на терасата. Още беше старата двойна дограма, баба му простира прането, а той тряснал вратата, при което вътрешната се затворила. Наложи се майка да счупи малко от прозореца на външната врата за да си провре ръката и да отвори. Направо беше в шок.

Виж целия пост
# 294
 Кайли ,ужас!

 Велмар, на миналата коледна не бяхме и 10. А добре,че беше мъжът на Дриймс да спаси събитието,като отиде да внесе капаро.

 Предлагам другата събота или неделя (12-13 дек.), от 11 ч.,където и да е Joy
Виж целия пост
# 295
Кайли ,ужас!

 Велмар, на миналата коледна не бяхме и 10. А добре,че беше мъжът на Дриймс да спаси събитието,като отиде да внесе капаро.

 Предлагам другата събота или неделя (12-13 дек.), от 11 ч.,където и да е Joy
верно ли newsm78 Явно аз съм изтрещяла съвсем Crazy Както и да е
Виж целия пост
# 296
Кайли ,ужас!

 Велмар, на миналата коледна не бяхме и 10. А добре,че беше мъжът на Дриймс да спаси събитието,като отиде да внесе капаро.

 Предлагам другата събота или неделя (12-13 дек.), от 11 ч.,където и да е Joy

Другата мога, ама на 19-ти и 20 съм дежурна.
Давайте предложение за клуб.
Виж целия пост
# 297
Тони,мила представям си как си се чувствала.Росен беше на 2,6г когато така заключи баба си отвън.Насред януари,тя го гледаше за няколко дни и беше излязла да разходи кучето за няколко минути,докато Росен през това време си гледа детско.Врата се заключваше с1 дълъг ключ отвън и с къс ключ отвътре.Тя го заключила отвън,но оставила на достъпно място другия отвътре и нашия го докопал и незнайно как успял да го напъха в ключалката и да го превърти.Тя се прибира с кучети и неможе да отключи.Вика отвътре той се смее и нещо обяснява.Обажда се тя на мъжа ми(той спи вкъщи от нощна смяна),но той като става вижда,че у нас е зверско наводнение и от тавана шурти вода ooooh! Та незнае кое по напред,а аз съм на работа.Обаждат ми се и аз веднага звъня на Роско по тел.Той ми вдига и го питам какво прави,а той казва че си играе.Питам го къде е баба ти,а той"Навънка и крещи" Twisted EvilВече се е събрал половината вход да го убеждават да отвори.Накрая идва мъж ми и по една стълба от комшията се качва през прозореца(тя живееше на първия ет. и за късмет прозореца в кухнята беше развален  и не се затваряше добре)Като е влязъл в апартамента било по-разхвърляно и от "Сам в къщи " hahaha Те като му викали да извади ключа,той вадел от всеки шкаф, де каквото сварел ooooh!
Виж целия пост
# 298
обикновено на сбирките са все едни и същи  Mr. Green

аз лично си трая и не предлагам дати, защото най-вероятно първата ми свободна събота или неделя ще е след 6 януари  ooooh! това е положението  Mr. Green

за заключването - познато, на този етап ния слуша и изпълнява, ще видим до кога    newsm78  Laughing  Crazy
Виж целия пост
# 299
 Лиани, в поста ти липсва нещо важно-мнението ти за среща  Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия