кошмарБланкс - браво.
Май е време да помислим за куче - КОЕТО ОТВАРЯ ВРАТИ
ако са заключени умишлено де
кошмар
ако са заключени умишлено де
Гости обичам много, разполагам с 4 стаи с общо 8 легла, това е единственото ограничение... Обещавам ви почивка- аз обичам да се занимавам с деца, пък и когато са повече деца се занимават едно с друго и майките са по-свободни
Аз затова редовно взимам "на заем" някое детенце да гледам
Имаме си и баба да помага, детска стая с мокет 


За мен бройката не е малка...
Кой знае каква организация не трябва
Нали номера е да се видим, а децата да подивеят вкупом( и после да драснат клечката на въпросното клубче след посещението на нашата " кротка" банда
)

Явно аз съм изтрещяла съвсем
Както и да е
Та незнае кое по напред,а аз съм на работа.Обаждат ми се и аз веднага звъня на Роско по тел.Той ми вдига и го питам какво прави,а той казва че си играе.Питам го къде е баба ти,а той"Навънка и крещи"
Те като му викали да извади ключа,той вадел от всеки шкаф, де каквото сварел
това е положението
Препоръчани теми