
Ние с Даруна днес пак го карахме по женски. Татито - на лов( чакам го да си дойде всеки момент).КОмшията предложи да гледа децата( моето и 2-те негови
), а ние с жена му да разпуснем.Е- не чакахме втора покана
Ходихме на кафенце, по магазините....В резултат на което се почувствах чудесно.Купих нова украса за елха и с Дари украсихме и официалната ни елха- в оранжево
.Сега няма по-доволна от нея- има си 2 елхи и о4аква Дядо Коледа да остави и под двете мноооооого подаръци, защото е много добричка и послушна.Шаранко се пече- на финалната права е.Ще къпя Дария и ще се събираме да разпуснем преди новата работна седмица..., която за мен се очертава кошмарна
. Симо го 4акам да ми монтира новите покупки, а после- да почива на масата ако иска
( ходенето на лов му излиза през носа, ама....така е- да е гледал какво зло си взима
)


- че от тази седмица започват коледните празници за Миташки - всеки уикенд по едно-две, та и през седмицата, та се надявам да продължава да е здрав....сутринта нещо се оплакваше от нос, после се оказа, че няма нищо...ама знае ли човек...). 



, и при останалите има уловки - например английски - трябва да не е присъствал 6 поредни пъти ( имат 3 пъти седмично) - тогава се прави приспадане....
не знам, ама явно ще си говоря с госпожата по английски....

Препоръчани теми