АВГУСТинчето в Детската градина пее песнички за баба Зима

  • 30 713
  • 745
# 360
Честит празник на малките и големи именяци днес  bouquet
Виж целия пост
# 361
 Честит празник на Николета!
Честит празник на малкия Ники на Ели!  
 Честит празник на Ирра -Нина !

 
Виж целия пост
# 362
Честит празник на всички   :bouquet:
Виж целия пост
# 363
  Мерси  Hug

  Почерпка за каката именничка Николета  Simple Smile

 
Виж целия пост
# 364
 Ей,възрастта никому не прощава Simple Smile
 Поправих си една грешка.

 Досега гледах един много готин филм с Мишел Пфайфър, докато София спеше напреко върху мен.
Виж целия пост
# 365
Честит празник на всички именници Hug Ние с Даруна днес пак го карахме по женски. Татито - на лов( чакам го да си дойде всеки момент).КОмшията предложи да гледа децата( моето и 2-те негови #Crazy), а ние с жена му да разпуснем.Е- не чакахме втора покана Wink Ходихме на кафенце, по магазините....В резултат на което се почувствах чудесно.Купих нова украса за елха и с Дари украсихме и официалната ни елха- в оранжево Heart Eyes.Сега няма по-доволна от нея- има си 2 елхи и о4аква Дядо Коледа да остави и под двете мноооооого подаръци, защото е много добричка и послушна.Шаранко се пече- на финалната права е.Ще къпя Дария и ще се събираме да разпуснем преди новата работна седмица..., която за мен се очертава кошмарна Tired . Симо го 4акам да ми монтира новите покупки, а после- да почива на масата ако иска Joy( ходенето на лов му излиза през носа, ама....така е- да е гледал какво зло си взима hahaha)
Виж целия пост
# 366
Честит празник на кака Николета и на останалите ни именячета - малки и големи  Hug    bouquet

десерта е от мен:


ТУК останалите снимки  Peace


миналата година семейния съвет реши днес Ния да има имен ден, та почерпете се по случая  Mr. Green
Виж целия пост
# 367
 Честит имен ден и на Ния!
 Трябва да е много щастлива,че майка й прави такива вкусотии.
 Което ме подсеща и за тортата на Нева и двата сладкиша на снимката.

 Сигурно е време да мислим,какво да носим у Дриймс.
 ( В случай,че сме здрави)
  Засега ми идва да носи всеки по една кутия сок. Ядки за майките.
 .........................
Виж целия пост
# 368
Честито на патерици на всички именници   bouquet

Аз да добавя към продуктите за носене - някакви солети и бисквити за децата.
( ако сме здрави  Praynig - че от тази седмица започват коледните празници за Миташки - всеки уикенд по едно-две, та и през седмицата, та се надявам да продължава да е здрав....сутринта нещо се оплакваше от нос, после се оказа, че няма нищо...ама знае ли човек...).

Днес като го заведох на детска се оказа, че ще ги снимат, казали в петък, ама нашият тати въобще или не е разбрал или е забравил да ми каже, та Миташки ще е с кафяво обикновено поло ( войнишки цвят)   Mr. Green...ама айде нищо. На касата на детската ми сметнаха една прекрасна новогодишна сума от допълнителни дейности....Миташки се самозаписа на народни танци и въпреки, че е ходил два пъти само миналия месец щото тогава се самозаписа  Mr. Green - дължим цялата сума...плюс сумата и за този....отделно другите неща....нищо - поне ходи с желание точно заради допълнителните дейности...

Виж целия пост
# 369
Добро утро.Да сложа по нещо ,заради вчера.



Честито на патерица на всички именници - малки и големи.
Благодаря ви за пожеланията.Бланк  Hug


Ние в събота откарахме няколко часа в нашия МОЛ.Чакахме Дядо Коледа да тегли томбола с награди.Както винаги нъц,ама карай.Здраве да е!

Към шофьорките - записах опреснителни часове.Утре съм на линия в 10.00.Много ми е притеснено.Взела съм книжка преди 7-8 години,ама да съм карала броени пъти.Все едно ще ми е да започна отново,само незнам инструктора какъв ще е.Да не започне с викове и крясъци или нещо от сорта кой ми е дал книжка.Не ,че не мога да карам - мога.Ама ми липсва този тренинг и бързите рефлекси.Стискайте палци.Приемам съвети.
Виж целия пост
# 370
Миташки се самозаписа на народни танци и въпреки, че е ходил два пъти само миналия месец щото тогава се самозаписа  Mr. Green - дължим цялата сума...плюс сумата и за този....отделно другите неща....нищо - поне ходи с желание точно заради допълнителните дейности...


Pouh,това не е редно според мен.При нас гледат брой присъствия за месеца и така се калкулират.
Виж целия пост
# 371
Към шофьорките - записах опреснителни часове.Утре съм на линия в 10.00.Много ми е притеснено.Взела съм книжка преди 7-8 години,ама да съм карала броени пъти.Все едно ще ми е да започна отново,само незнам инструктора какъв ще е.Да не започне с викове и крясъци или нещо от сорта кой ми е дал книжка.Не ,че не мога да карам - мога.Ама ми липсва този тренинг и бързите рефлекси.Стискайте палци.Приемам съвети.[/color]

Не се страхувай. Това е основният съвет. Шофьор, който се страхува зад волана, е потенциален виновник за катастрофи. Колата прави това, което ти й "кажеш".  Wink
Виж целия пост
# 372
Привет!
Блу, преди бяхте решили да е на друг голям празник май Laughing , ама така е добре - всяка година на различен ден. Тортата е страхотна  Peace
За партито, да сме здрави, мислех да взема една голяма пица, от тези на парче, 10 ще ни стигнат ли  Simple Smile
Аз не ставам за шофьор по причината, спомената от Нана, изпитвам див ужас.
 
Виж целия пост
# 373
Миташки се самозаписа на народни танци и въпреки, че е ходил два пъти само миналия месец щото тогава се самозаписа  Mr. Green - дължим цялата сума...плюс сумата и за този....отделно другите неща....нищо - поне ходи с желание точно заради допълнителните дейности...


Pouh,това не е редно според мен.При нас гледат брой присъствия за месеца и така се калкулират.

Мда, то и при нас уж е така, само че сме изтеглили късата клечка - само при народните танци не било така  Joy, и при останалите има уловки - например английски - трябва да не е присъствал 6 поредни пъти ( имат 3 пъти седмично) - тогава се прави приспадане.... Mr. Green...., нашият от 12 пъти, има 4 посещения, ама няма 6 поредни отсъствия, обаче има отсъствия тогава, когато си е бил на детска....как стават тези неща  newsm78 не знам, ама явно ще си говоря с госпожата по английски....
Нищо сега ще чакам сам да почне да се отказва...и да изпаднат по естествен начин  Joy
Виж целия пост
# 374
 Днес не сте много общителни Simple Smile

 Нашите хлапета ги снимаха в четвъртък и разходих София до градината да я снимат, хем да платя таксите (за танци-наполовина). София се усмихваше  много половинчато за снимката, изглеждаше ужасно отстрани. Остава да се надявам на уменията на фотографа да замаже положението.

 Тази сутрин взех бележка от джипито и утре я пускам на градина след седмица отсъствие (вместо след 2, както е практиката досега.)
 ДАНО е здрава в събота-неделя.

 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия