ДЕТСКАТА ГРАДИНА..... Здраве през Новата Година !!! 34 тема

  • 26 307
  • 738
# 420
Момичета, много благодаря за съпричастността. Хубаво е, когато можеш да споделиш с някого. Обичам ви  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 421
Феърче,не си писала досега,че Яна боледува много,или поне аз не помня..
Учудих се като прочетох.
Сигурно ти е много тежко в момента,какво да ти напиша не знам..пожелавам ти операцията да мине леко и да я забравите бързо!

Жмо,много скромно дете имаш,измисли и още нещо за подарък,сигурно ще се зарадва!

Бубе ,ще се оправите  Peace Къде ти е изчезнал половината ник? Heart Eyes


Виж целия пост
# 422
Бубе, кураж и предгръдки от мен Hug Дано бързо се оправи Стелла Praynig

Мислех да не се разпростирам за операциите, че ми стават нещо дълги постингите Crazy , но за да ви успокоя ще ви кажа, че миналата година операцията на Ники мина много бързо и всичко си беше ок. Теста е хубаво да се направи предварително, както и алерголога да види резултатите след това преди операцията, за да може да е подготвен със съответната упойка за деня на операцията. Ники като го оперираха беше на 2 години и 8-9 месеца и алерголожката изобщо не желаеше да го оперира, предвид възрастта му и вероятните алергии с неустановен произход. Но нямаше начин, защото все в ухото го удряше през месец и започна да не чува добре с едното ухо. Операцията трая не повече от 20-30 минути. Като го упоиха преди да му дадат пълната упойка се хилеше като ряпа, после го взеха и след това като свършиха ме викнаха да си го взема от операционната горе. По принцип не пускат там. Гушнах го и в реанимацията стояхме 10-15 минути. Той беше много кисел и ревеше, че иска баща си. Едвам го удържах, искаше да става, да ходи и т.н. После слязохме долу в стаята при баща му, заедно го успокоихме. Бях му взела нови играчки, за да се разсее, свършиха работа Peace По някое време заспа. Операцията беше в 9-9,30, към 12-13 вече ни пуснаха. Още в колата си поиска кроасан и си го изяде целия. Водичка даваха още в стаята да пие, както и сок от ябълка. Не се шашкайте, трябва да сте спокойни ,за да не се уплашат децата. Аз Ники го подготвих, че отиваме да разгледаме къде работят докторите, един вид на гости. Накрая нямаше търпение да си тръгнем от "гостито" Crazy Но добре, че баща му беше с нас, иначе не знам как щях да го удържа ooooh! Успех с операцията и на двете, само да се оправят и да са здрави децата Praynig
Виж целия пост
# 423
Fair Lady,   лека операция на Яна ви желая.

*Буб*, бързо оздравяване на Стела. С хомеопатия ли лекувате бронхита?

jmoto, честит ти подарък за Вики. От собствен опит зная колко трудно се намират желаните подаръци. Надявам се децата да останат очаровани от избора ни /от избора на Дядо Коледа  Laughing/.

Нашето тържество ще бъде в четвъртък след обяд. В три часа ще има куклен театър на коледна тематика, а после по групите Дядо Коледа ще раздаде подаръците. Мисля сутринта да занеса и подаръците за госпожите и лелките. Миналата година ги дадохме последния ден преди Коледа, в който бяха на градина, но сега си мисля, че денят на тържеството е по- подходящ.

Четох, че доста сте обсъждали календарите. Този път не си поръчах. До сега вземах един за свекърва ми /споменавала съм, че Жени има само една баба и няма дядовци/ и и го давах на Коледа. Поне в яслата двете години правех така.  Миналата година ми бяха объркали календара и аз го върнах. В резултат го получих отново в началото на февруари. Затова сега съм решила да си купя календар от някое фото или книжарница и сама да си сложа снимката на Жени, че баба и ще очаква на Коледа пак да получи такъв подарък.
Виж целия пост
# 424
Феърче,не си писала досега,че Яна боледува много,или поне аз не помня..
Учудих се като прочетох.


По принцип боледува често, но не много тежко. Озаптявах положението с хомеопатия досега. За съжаление, хомеопатичката й е 1 месец в чужбина, а тази сливица много започна да я мъчи като спи, та УНГ-то каза, че няма какво да се чака.
Пожелавам на всички хубав, макар и студен ден. Аз ще поработя днес и утре, та дано дойдат някакви финикийски знаци преди празниците, че портфейла ми дава на ехооооо  Flutter
Виж целия пост
# 425
Люби и баща й заминаха на коледно тържество от работата на баща й.Щяло да има куклен театър,почерпка,подаръци.
Ще видим дали ще каже някакво стихче на Дядо Коледа newsm78


Честит първи сняг! PartyПоне при нас е първи.
Детето много се зарадва,чака го отдавна , стяга се да излиза с шейната,но то съвсем не е натрупало още Grinning
Виж целия пост
# 426
Привет  Hug
С нов, скъсен ник съм, защото вчера слушайно срещнах друга потребителка с ник Бубето  Laughing
Вела, Стелла е с АБ, за съжаление  Rolling Eyes Ще сменяме хомеопатката, то се е видяло... Стелла не се повлиява напоследък изобщо и изгубих доверие аз...
Ооо, Наталия браво за тържеството, да разказваш после как е минало, подаръци, ала-бала  Flutter Честит първи сняг и на вас, при нас не е първи, май в края на окт. валя първия  Laughing
Виж целия пост
# 427
Здравейте!


Честит първи сняг! Nature Snowman


Феърче, стискам палци операцията да мине успешно и Яна да се възстанови бързо! PraynigГоре главата, всичко ще бъде наред! Heart Eyes
*Буб*, от все сърце пожелавам бързо оздравяване на Стела! Praynig
Ника ти и така е много хубав! Wink
Виж целия пост
# 428
Благодаря ви, момичета  Hug
Един лаф да ви напиша от преди 5 мин.
Стелла пита баща си - какво ще вечеряме, а той - сърмички  Laughing При което тя буквално удивена, възхитена, очарована и невярваща пита - "СърНичкиииии??? Ще вечерят с наааааас"  Crazy Толкова щастлива беше, разочарова се като видя сърмичките в тенджерата  Joy
Виж целия пост
# 429
Буб, уби ме с тези сърнички Joy Разведри ми вечерта Laughing Съжалявам за антибиотика, бързо оправяне и дано поподнете на добър хомеопат следващия път Praynig

Наталия, дано да си изкара весело детето Heart Eyes
Виж целия пост
# 430
Здравейте момичета,

След дълъг престой в нас, Ния беше цяяяяяяяла седмица на градина. Мъчи я любовна драма. Има си "гадже" Боби от миналата година (на това му се казва дълга връзка), но Боби от 2 дена не иска да си играе с нея и О УЖАС. Детето си страда за Боби и това си е.
Във вторник ще имаме занимания с родителите в градината, изработване на коледна украса. В четвъртък пък и е тържеството. Тръпне в очакване. Тя миналата година го пропусна и сега ще и е първо, такова.

Така, минах на бързо разказах и бягам, че малката ме вика от другата стая.
Виж целия пост
# 431
 Shocked
Никой още не е открил седмицата?!
Айде лека и без болести!

И кафенце- вече следобедно се води май Crazy
Виж целия пост
# 432
Добро утро и от мен!   bouquet
След 5 дена отсъствие от ДГ и пиене на сиропи, кашлицата е овладяна и Виктория е на детска градина.
Нямам идея кога ще е коледното тържество и умирам от любопитство. На вратата било написано, ама мъжа ми все няма време и не се сеща да прочете.  Crossing Arms Събирали са само по 5 лв, сигурно няма да има подаръци си мисля.  Thinking
Иначе на 17-ти ще има концерт от народните танци пред родителите и нямам търпение да видя малките танцьори.  Flutter
Успешна седмица и здрави дечица!  Hug
Виж целия пост
# 433
Привет от нас  Hug
Ние днес доукрасявахме със Стелла, тя с голям ентусиазъм позира накрая за няколко снимки, качих ги в общия албум http://nashitedeca.snimka.bg/children/stella-na-bubeto.365742.16397975.big
Болните да оздравяват  Praynig Голям студ е навън, не сме се показвали днес... Вчера цял следобяд обикаляхме да си харесваме хладилник, накрая в Джъмбо завършихме  Crazy Взе й се акъла на Стелла, 1000 пъти си смени желанията за подаръци от Дядо Коледа  ooooh! В детската градина тържеството ще е на 19-ти, но ще го пропусне, не искам да я пускам... На друго място ще види Дядо Коледа и ще му дам да й подари някой от подаръците и готово  Laughing
Виж целия пост
# 434
Вече имаме Календари http://nashitedeca.snimka.bg/children/kristina-na-simba21.365711.16400202
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия