ДЕТСКАТА ГРАДИНА..... Здраве през Новата Година !!! 34 тема

  • 26 305
  • 738
# 435
Здравейте. Нищо ново около нас- вкъщи сме си. Иво пие сироп за кашлицата, сополите ги третирам както аз си знам, обаче.....бавно стават нещата. Вече не кашля през ноща, температура така и не вдигна, но ще го задържа още малко вкъщи. Не знам кога е коледното тържество, смятам днес да отида да проверя.
Все още не сме украсили елхата вкъщи, най-вероятно в Събота или Неделя ще стане това.
Виж целия пост
# 436
Чудесни снимки, феи, пепеляшки, бебчета  и т.н.
Илко е на градина от вчера. А аз съм си вкъщи и мързелувам  Mr. Green
Виж целия пост
# 437
Ето малко  снимки  и  от нас.Елхата  малко  е  скромна  но  другите  играчки  просто  не останаха  здрави. http://nashitedeca.snimka.bg/holidays/kristiqn-na-kiki06.453937
Виж целия пост
# 438
Здравейте момичета.

Най накрая и аз намерих време за форумстване. Извинявам се че не мога много да следя темата и да се включвам по актуалните въпроси.

Васи утре ще я водя на тържеството в градината. Поръча си принц от Дядо Коледа и вече сме го занесли в градината. Календарите са ни готови, но мисля че това ще е последният път когато ще поръчвам от там. Срещу нас има едно фото и мисля вече сама да процедирам с календарите.  До празниците ще си бъдем вкъщи. И от 4 януари ще я пращам на градина. Иначе определено проявява ревност спрямо бебето, но няма начин да се избегне този етап. Помага ми не мога да отреча, но колкото помага толкова и пречи естествено.

Едно нещо установих със сигурност - сега разбрах колко свободно време съм имала когато съм била с едно дете  Crazy. Сега като оправя едното се прехвърлям на другото  Mr. Green. А и като гледам с Васи аз се оправям най добре и май Дамянчо ще бъде повече под грижите на тати вечерно време.

Нямам достаъчно кърма и се дохранваме. Ето още една голяма разлика от първата бременност и кърмене. Тогава имах предостатъчно и даже замразявах. Слава богу килограмите вървят надолу и вече съм се разделила с 14 килограма  Peace.

Хайде стига съм ви занимавала с  бебешките неволи.  Stop


Лек ден на всички желая и да сте здрави.
Виж целия пост
# 439
Здравейте и от мен!
Не съм писала скоро, Лъчи ми е болна - до вчера аз бях болногледачка, от днес тати ме замества. Нашата хубавица от 2 седмици развива някакъв спазъм на бронхите, трудно овладяващ (така каза професора в Детска плевматология), даже в петък държеше детето да остане в болница, сама  ooooh!. Да ама в събота бяхме рожденници, а и тя като разбра че трябва да седи в болница почна едни сцени, ревове, истерии. Тъй като в тази клиника родители не се допускали Naughty, не я оставих, разписах се и се прибрахме с 2 рецепти и куп препоръки. Трябва по този повод инхалатор да купя, моля Ви ако някоя от Вас ползва да сподели мнение преди да съм се изръсила с 200 лева. Сега сме на 3-ти антибиотик, вентолин и 2 сиропа за отхрачване и се моля цялата тази комбимация от лекарства да подейства, за да не се налага болнично лечение.
Мечтаният рожден ден с децата и човека паяк не се осъществи. И тортата за детската отменихме, сега сме с надежда, че за коледното тържество на 22.12 ще е здрава. За подаръците - повечето желани ги получи за рождения ден, сега за Коледа се чуди какво точно да е. Елхата у дома сме я украсили преди 2 седмици - голям зор беше. Това е набързо от мен - отчетох се.
Феърче, съжалявам за операцията на Яни, стискам палци тя да мине успешно и детето бързо да се възстанови!
Момичета снимките Ви са чудесни!!!
Виж целия пост
# 440
Донче-Леонче, тук съм коментирала инхалаторите, пак си е нашата тема, но вече не може да се копира.  Peace
Виж целия пост
# 441
Дона, честит рожден ден на Лъчи на патерици! И бързо оздравяване.
Виж целия пост
# 442
Ние сме с Омрон, доволна съм . Моите и двете са с ларингит в момента Tired
Виж целия пост
# 443
Дона, на патерички да ви е жива и здрава Лъчи, весела, засмяна и усмихната  newsm51 Много, много мъчно ми стана за вас  Cry Пожелавам ви от сърце да оздравее бързо Лъчи, никакви болници  Praynig Hug
Мерседес, да оздравяват хубавите момчета  Heart Eyes
Герииии  Heart Eyes Hug
Нашите календари са готови, поръчах само малки, джобен формат. Остава някой да отиде да ги вземе  Whistling
Виж целия пост
# 444
Еййй, пак много болни  Sad
dona_leone , дано Лъчи да се оправи след тази терапия! Моя приятелка беше проучвала много инхалаторите, защото има близначки, диагнистицирани с астма май  Cry Та тя беше взела някакъв друг, пак на парите на Омрон, близо 150-200 лева, но там нещо си му било по-добро, ако искаш ще я питам коя марка беше.
Мерседес, Мечо Пух, бързо да оздравяват момчетата, че празници идват!
Стискам плаци на Яна, май тази седмица беше операцията?

Ние вчера украсихме елхата, ето малко снимки с елхата, вече не застава мирен да го снимам и постоянно прави някви муцуни  ooooh!  Crossing Arms
Дано закрепим положението и ние, че пак е със запушен нос, засега само това и си ходи на градина. Досега е имал 3 коледи в живота си и на трите е бил болен, въобще периода между Коледа и Нова година, та и след нея ни е тройно критичен, ще ми се тая година да карам спокойни празници  Praynig
Поздрави на всички   bouquet
Виж целия пост
# 445
В момента на малката правя инхалации с инхалатор на ТСМ. Драстично намали кашлицата, но с нейните рязки пикове и спадове на кашлицата не мога да преценя дали е от това. Само физиологичен разтвор слагам
Лошата новина при нас е, че направи подобни на АД кожни екземи.... направо вече на черешата ме качва с нейните проблеми....

Гери, при нас беше обратното - тати вечер си поемаше каката (понеже са по-свикнали един с друг) а аз бях с бебка. И стана така, че им трябваше повече от година да свикнат един с друг.... Confused Та добре сте се насочили Wink

А на помощничката Васи - браво!!! Аз честно да си кажа предпочитах да не й хрумва да помага, че едвам опазвах бебка... Вече като порасна направо си отдъхнах Wink
Виж целия пост
# 446
Здравейте, момичета Hug

Като прочетох за болест и си викам чакай и аз да се разпиша Laughing Бубе Hug

Първо да честитя рождения ден на Лъчи на патерица  bouquet Да е здрава, усмихната и щастлива  bouquet Нашия небулайзер е ето такъв - http://cgi.ebay.co.uk/mebby-nebulizer_W0QQitemZ150389885040QQcmd … 91118172001r23777 Картинката е по-надолу в страницата. Доволна съм, доктора ни го е препоръчал, а той по закон винаги ни препоръчва най-скъпите неща, та не помня каква беше цената. Надявам се да е и най-качествения... Пожелавам на дъщеря ти оттук нататък да си празнува всеки рожден ден здрава и партитата да се от хубави по-хубави Peace

И ние нещо тази седмица сме с разни симптоми - вчера Ели я боля глава, оказа се че има възпаление на ухото, но го хванахме съвсем в началото. Днес пък Ники го заболя ухо #Crazy Иначе дивят като за световно вкъщи. Надявам се утре да не ги боли нищо, за да ги заведа на тържеството с дядо Коледа Praynig

Бързо оздравяване на всички дечица и дано изкараме тези празници без болни деца Praynig Praynig Praynig

Туити, много хубава ви е станала елхата и сина ти е много сладичък Heart Eyes И ние от 3 Коледи досега, на 2 сме били болни. Надявам се, тази да са здрави децата. Затова съм намислила и другата седмица ако са здрави да ги пусна само за тържеството с подаръците и после чак след Нова година, живот и здраве Praynig

Гери, каката ще се научи с времето как да помага успешно  bouquet И с бебето ще свикне полека-лека. Щом мъжа ти е готов да помага това разпределение ви е супер Whistling Нека свиква Sunglasses

Ара, обикновено астматичните пристъпи са свързани с кожни проблеми. Нали казват, че деца с атопичен дерматит са предразположени към астма. принас точно така се получи с Ник Rolling Eyes Бързо да се махат екземите и пустата кашлица Praynig

Днес бях на училището за родители в нашата група. Беше интересно да споделим с родителите и проблеми и съвети един към друг,психоложката също помогна със съвети. Явно кисненето във форума се оказва ефективно, повечето ситуации вече сме ги минали и ми е ясно как да се справям с тях Flutter  Laughing Другия месец пак Heart Eyes


Виж целия пост
# 447
Благодаря Ви момичета за хубавите пожелания  Hug!
Най-важно е да са ни здрави дечицата, желая го от сърце на всички.
Спяща -  ще прегледам коментарите.
МерСедес и на мен Омрон ми препоръчаха, като най-добра марка, но аз съм решила да попрегледам по-обстойно и други. В плевматологията като водихме малката професора сподели последния път, че в момента имало бум на ларингити.
Tweety ще съм ти благодарна, ако попиташ твоята приятелка и споделиш марката.
ara75 - ТСМ вече не внасят инхалатори, от повече от година. Обиколих де що има магазини в центъра на София и в последния жената ми обясни че отдавна не е виждала и че не ги внасят от доста време.
mishlentze, искам малко повече инфо Heart Eyes, нали за този инхалатор става дума, който е като пингвинче в оранж и т.синьо (30.99Е)? Да не спамим темата моля те на лични ми обясни накратко употребата му, атава ли за възрастни, или е само за деца, какви лекарства може да се инхалират с  него и как мога да го закупя? От ebay не ми се е налагало да пазарувам Hug. И аз и малката страдаме от проблеми с ушите, при най-малката настинка там ни удря. Дано при вас всичко отмине бързо, че как болят уши не е истина.
Бързо оздравяване на всички!!!

Виж целия пост
# 448
Дона, аз нашия от сайта на Омрон го взех, доставха ми го с куриер и има и гаранция, става и за възрастни, има два вида маски и два накрайника. Нощеска пак ставах да ги обдишвам, от всякъде лаеща кашлица, аман. Дани има и температура  Tired
Виж целия пост
# 449
И нашият инхалатор е на омрон.Виж в сайта им - има всички модели и цени.Можеш да се обадиш и да питаш къде са заредили Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия