ДЕТСКАТА ГРАДИНА..... Здраве през Новата Година !!! 34 тема

  • 26 316
  • 738
# 630
Аз пък повече от 24 часа нямах форум на цели 3 компа с различни локации (само през телефона).  ooooh! Ади днес са се носили с баща си към ДГ, че тя е на хълма (при нас всички улици са с планински имена  Laughing ), а заради снега се е блокирало движението в квартала от коли и Ачо е върнал нашата, и са тръгнали пеша.  Peace Аз също я прибирам пеша от ДГ, ама надолу е по-лесно. ДГ ни е най-близката, разстоянието не е голямо, ама е все едно катериш Витоша.  Joy
Виж целия пост
# 631
Туити, мерси за пожеланието, точно от това имам нужда, утре съм на интервю за работа и съм се спекла като за световно Tired И аз днес изкарах 1 час в колата, а обикновено взимам това разстояние за 10-15 минути Crazy Утре мисля да тръгна в 7,30, за да стигна навреме в 10,30 за интервюто, ако трябва ще ходя на кафе да преговарям Crazy И на всичкото отгоре сградата, където отивам я няма на БГ мапс, има предния и следващия номер Laughing Та отивам доста по-рано да съм сигурна ,че ще я намеря... и че ше се спека още повече Mr. Green Стискайте палци, моля ви Praynig

Много се радвам, че дечицата ви се оправят вече и ще започнат годината здравички на градина Hug

Сънсъни, успех в търсенето на работа, дано намериш такава, която наистина искаш и да ти дадат достойно възнаграждение Heart Eyes
Виж целия пост
# 632

Ние май се пооправихме от болестите, въпреки че Боби сутринта имаше леко сополи, но той му дръпна един рев, че не искам да му обуя ботушите на фотьойла. Ей така като се заинати за няква глупост и направо ме побърква, не искам да му отстъпвам, когато нарушава правилата, но го правим от време на време и май така става още по-зле  Confused Все не мога да намеря златната среда хем да не съм прекалено строга, хем пък и да не го оставям да става все на неговата. Виек как се справяте?

Не се притеснявай,и аз съм така.Според мен съм  прекалено мека,за да не се разстройва, винаги това ,което е намислила се случва.Аз все още се "успокоявам",че е още много малка,и затова  й угаждам,и я глезя. Когато нямам време,или ми е нервно, просто й казвам,че няма смисъл да се инати.Стефи откакто си стои в къщи,и преди бях писала,стана толкова спокойна,уравновесена.
Аурора не еписала отдавна,дано са добре  Praynig.
Мишленце,стискам палци  Hug.
Sunsunny, добре си решила.Дано намериш по-добра работа  Hug.Аз спрях да се ядосвам за бившата си работа,сега осъзнах колко нерви съм скъсала,колеги,които уж са били "добронамерени" и "приятели" се оказаха най-големите лицемери.Но се притеснявам много,защото в провинцията няма работа,никаква.И като гледам хората как масово мизерстват,ме е страх много  Tired.
Виж целия пост
# 633
Мишле ,стискам палци за утре fingerscrossedПосле да се похвалиш как е минало Peace

Утре мисля да тръгна в 7,30, за да стигна навреме в 10,30 за интервюто...
Ужас ConfusedВсе едно ще пътуваш София- Сандански Crazy

Съвсем случайно прочетох за баба ти и рекламата ,защо не разказваш и на нас Crossing ArmsА дали няма да има наистина някой готин дядо Crazy
Виж целия пост
# 634
mishlentze , помня, че на Йорданов ден щеше да имаш интервю Simple Smile Дано това да е знак - щом е на този хубав празничен ден, това да значи късмет. При всички случаи, можеш да бъдеш сигурна, че всички много ти стискаме палци! Кураж и успех, дай най-доброто от себе си   bouquet
Виж целия пост
# 635
Натали, бива те в шпионажа, признавам Joy Ами да кажа тогава ,баба ми утре ще я снимат в една реклама - немска. Като се тръшна това бабе, нямало да ходи, щяла да ритне камбаната, не знам си какво. Убеждавах я половин час, накрая като се видях в чудо споменах че щом са минали на кастинг дедковците сигурно са отбрани Laughing Е, това я убеди, веднага взе да се кикоти и й дойде настроението hahaha Утре ще видим как ще мине, и за нея служебен ден и за мен Crazy Не разказвам много-много, че взех да дотягам май с моите истории Sunglasses

За пътя, по-добре да си пристигна по-рано, тъкмо да имам време да открия сградата и да преговоря нещо, че сега вече нищо не ми влиза в китарата, а не е като да няма какво още да чета и да уча за компанията и за длъжността ooooh! Дано до утре ми се наместят нещата Praynig Crazy

Дианче, и при мен в предишната работа преди да родя точно така се случи - най-добронамерените и уж приятели първи ме забравиха. Много късмет ти желая и дано намериш подходяща работа, с която да се чувстваш щастлива и на място Hug Няма да се отчайваш Heart Eyes

Мерси за пожеланията на всички, и Туити, още веднъж мерси че си се сетила Hug  bouquet

Весело празнуване на имениците утре и да са здрави и усмихнати  bouquet Че не знам кога ще смогна да се включа Grinning
Виж целия пост
# 636
Минавам да ви кажа да отпуснете палците, току-що си отворих мейла да си прегледам пощата за 100-тен път днес и в 18,08 минути тази вечер от компанията са ми пратили мейл, че няма се възползват от кандидатурата ми в този случай. Поне да се бяха обадили #Cussing out След работно време в последния момент мейл Twisted Evil При уговорено интервю от преди Нова година Twisted Evil Нямам думи Crossing Arms
Виж целия пост
# 637
Мишленце, много съжалявам, не е била твоята работа значи, обаче е много некоректно от тяхна страна.
Виж целия пост
# 638
Много  съжалявам Мишле.Може  да е  за хубаво.Не се  ядосвай.И  аз не знам в нашия град  къде  ще я  търса  тази  работа.
Виж целия пост
# 639
Мишле, тъкмо щях да ти пожелавам успех за новата работа, а то... много некоректно наистина в последния момент!!! Ами ако не си беше отворила мейла и беше отишла, щеше да е още по-конфузно! Въпреки всичко ти пожелавам успех при следващата работа! Hug Успех и на бабчето ти! Hug
Между другото момичета, понежа съм правила интервюта за работа, искам да ви кажа, че всеки работодател си има някаква представа какъв точно човек му трябва, и дори и да сте по- по - най /в добрия смисъл го казвам/ не е задължително да ви одобрят. Даже ако човек е с по-голяма квалификация от работата за която кандитатства, почти сигурно е да не го вземат. Абе има си тънкости и неща които се научават само когато си бил от другата страна. Макар че аз след време като започна да си търся работа, въпреки че съм била и от страната на интервюиращия пак ще се спека, сигурна съм.  ooooh!
А колкото до мен, аз на този етап няма да си търся работа - ще се погрижа малко за себе си - то това беше и една от причините да напусна - станала съм 100 кила /почти буквално/ и съм двойна спрямо преди, та съм решила да поведа безпощадна борба с килограмите. А и да не се чудя кой да ми гледа детето когато се налага и да си го вземам по-рано, та да не е все последно. Вчера бях в градината в 16.30ч и искам да ви кажа че беше пълна с родители - масово си ги вземат в 16.30, което мен тотално ме изуми. Е, сега вече и аз ще съм от тях де!  Mr. Green
Виж целия пост
# 640
mishlentze, съжалявам за интервюто. Добре, че все пак са ти пратили писмо и, че си го прочела. Щеше да е ужасно да отидеш и чак тогава да разбереш, че интервю няма да има!

Честит празник на всички именници и на родителите им! Много здраве, късмет и сполука в живота!
Виж целия пост
# 641
Мерси за подкрепата, момичета Hug

Все пак си мисля, че вместо да ми пишат мейл можеха да ми се обадят по телефона Rolling Eyes Наистина добре, че влезнах снощи в мейла да пусна едни документи да си ги разпечатвам от офиса сутринта, пак за интервюто. Това ми беше последната задача в подготовката Rolling Eyes

Сънсъни, явно вече са си намерили човек за длъжността, махнали са я вчера от страницата и са я затворили за кандидатстване. Иначе си права за квалификациите и т.н. Аз в момента съм мениджър продажби, но не искам да се занимавам с това в бъдеще и търся друго нещо в тази криза, че продажбите мъчно вървят, особено в сектора в който съм Rolling Eyes . Ама то като се види в св-то какво съм и много не мога да бягам встрани Rolling Eyes
Виж целия пост
# 642
Явно са намерили човек,Мишленце.
Но масово работодателите са некоректни относно критерийте по които подбират персонал. аз кандидатствах за едно място,което беше за инженер с един куп изисквания на които отговарях.Е,ами явихме се 7 инженера,и взеха човек със средно образование,който в подписа на документите се подписва-изготвил инженер един кой си.............Пълен абсурд.Ходих да питам и за място,за което се изисква средно образование,но не ми е непозната работата,та човешки ресурси ми отговориха-"Оооооооооо,ама няма смисъл да кандидатствате,вие имате две висши образования,на нас такива хора не ни трябват  Shocked".Е,как да скрия в СV какво образование имам,или какво съм работила досега.Абсурди български.
Сънсъни,и аз с това се успокоявам,че поне зимата няма да се налага да пускам Стефи на градина,а не да се чудя кой да я гледа.
Виж целия пост
# 643
Честит празник и от мен на всички празнуващи!!!
Цецко е на градина от понеделник и ходи със голямо желание,даже мислех да не го пускам във понеделник,защото е било хладничко,но той пожела да ходи. Облякох го със по дебели дрешки и да чукна на дърво нямаше проблем.
mishlentze ,наистина са постъпили много гадно ,можело е да ти звъннат за по сигурно,но..........................
Аз също си търся работа и само си пускам CV-то ,но засега няма резултат или пък ми се обаждат някакви некоректни работодатели.
Дано всичко да е на ред със Аурора и вече да са ги изписали. Praynig
Виж целия пост
# 644
Мишленце, съжалявам за развитието на нещата с това интервю. Дано да е за добро!  Peace
Аурора, надявам се да сте добре и скоро да пишеш, че ви мислим!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия