Жената Лъв - 11-та част

  • 18 987
  • 746
# 150
Аз още-не.Къде са другите лунатички?Да не са се изпотръшкали в гладни конвулсии вече?  Mr. Green
Виж целия пост
# 151
И аз още не съм гладна,ама до довечера сигурно ще озверея от глад  Mr. Green
Виж целия пост
# 152
Аз пък хапнах Mr. Green.
Стеф, при нас времето е облачно и дъждовно, към 13 градуса, меко.
Мале как се застоях в къщи Rolling Eyes, направо не ми се мърда никъде Whistling, ужас. Д...то ми не се чувства добре Rolling Eyes....
Виж целия пост
# 153
Пол,ти като синоптик се изказваш ,бре  Joy   И тук е такова времето-никакво  Tired
чочо-сан 1, Вени*** (+ 1 Скрит/и) и 1 Гост преглежда(т) тази тема. 
Каква ще  е темата на разговор днес?  Thinking
Виж целия пост
# 154
Ооооо и Деска е тук. Да спираме ли вече?  fingerscrossed
Виж целия пост
# 155
The Tulip ,какво да спираме  скъпа?Това твойто цветенце ме замаи -голям танц изпраска.  Laughing
Виж целия пост
# 156
The Tulip ,какво да спираме  скъпа?Това твойто цветенце ме замаи -голям танц изпраска.  Laughing

Десито нали каза да и стискаме палци или аз не съм разбрала пак май нещо  newsm78
Ами цветно ми е.  Laughing Ако дразни да го махна?
Виж целия пост
# 157
Добро ви утро! Мацки...продължавайте да стискате палци  Mr. Green какво черпане с бейлис ви чака после  Joy

Да ви се оплача какви ги свърших снощи... не яде момичето.... СУпер, ша пазя диетата.... пия си разните чайчета и сокчета и... вече ще си лягам. Минавагки покрай масата се просяхгам грабвам...  Embarassed един шоколадов бонбон  Embarassed Embarassed и го гълтам за отрицатено време. След секунда се усещам.... ooooh! Само дето дремах гладна до 1  часа  Close

Олуних се ви казвам  Tired

П.П.: Стига бе хора  hahaha не мога си публикувам писаното  hahaha
Виж целия пост
# 158
The Tulip ,аз не съм разбрала  Tired Ама щом казва Дес ще стискаме.Не знам защо,но ще стискам  fingerscrossed Цветенцето изобщо не ме дразни ,наблюдавах го дали ще направи още стъпки  Simple Smile
Дес,бейлиса влиза ли в лунната диета-течност е?!  Joy newsm78
Виж целия пост
# 159
Жу, щот' Стефчето обикновено се интересува, та за т'ва Laughing.

дневен хороскоп

Днес всички ще забележат колко открит и честен човек сте. Притежавате особено притегателна сила, която много ви помага да завързвате контакти с хората и да ги предразполагате да ви споделят лични неща. Възползвайте се от предимствата си и обърнете някоя ситуация във ваша полза.

Жу, кво цветенце, че тук пък аз изпуснах newsm78?
Стефче, снощи никой не е скайпил. Поне не в общия Rolling Eyes.

Видях го танцуващото С цвете Mr. Green...
Виж целия пост
# 160
Жу, кво цветенце, че тук пък аз изпуснах newsm78?

Мойто, в подписа, дето танцува. Laughing
Виж целия пост
# 161
Камче, проходихте ли, бре? Ний смИ сЪ зЪпЪнЪли кат' магаре на мост, и тц Crossing Arms...
Виж целия пост
# 162
Ще ви казвам за какво после... вие сега стискайте, че има ефект за сега Wink

Бейлиса... него го пия с луна и без луна  Mr. Green

Аз снощи нямах никаква връзка.

Ех мацки, колко си ви обичам самооооооооооо  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 163
Камче, проходихте ли, бре? Ний смИ сЪ зЪпЪнЪли кат' магаре на мост, и тц Crossing Arms...

Не, даже след питката дето я правих повече го е страх. Онзи ден се излюска по очи в една локва, майка му докато блееше някъде  Crazy и сега като го пусна сам и веднага сяда на дупе. Ако ли пък направи 3-4 стъпки сам си пляска с ръце. И пак е бос. Чорапи и обувки с лепило дали продават? Thinking
Виж целия пост
# 164
Аз обувам ританки, но в един момент остава без тях Laughing.
Вий, ша стискаме, кво да те правим, кат' си ни се убила у главите Crazy...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия