А Илия защо е все с лигавник, постоянно ли яде
Най-после купихме зимно комплектче за Дари - яке и долнище-гащеризон. Аз май хич не я гиздя иначе, ходи все неугледно, предимно в стари дрешки
Снощи за пръв път от мнооооого време насам не заспа на гърда, а в кошарата си. А от 2-3 седмици насам следобедите редовно заспива в кошарката си, а не с кърмене. Много съм доволна, особено следобедите - тя играе, играе вътре, пък си изхвърля играчките и поляга
а аз си чета книжка (към днешна дата едно учебно помагало за кандидат-шофьори
)
А Илия защо е все с лигавник, постоянно ли яде
. Това ме подсеща да попитам - има ли други като нас? Има 16 зъба, според мен е рано за последните 4, но лигите не са спирали дори за един ден. Сменям през час мокри лигавници, ужасно е досадно 
Сега се приспиват, а аз чакам "натокана" пред компа, че после отиваме по живот с приятели. Чувствам се прекрасно и ми се купонясва до зори
А Илия защо е все с лигавник, постоянно ли яде
. Това ме подсеща да попитам - има ли други като нас? Има 16 зъба, според мен е рано за последните 4, но лигите не са спирали дори за един ден. Сменям през час мокри лигавници, ужасно е досадно 
Като гледам снимките, които пускаш, направо ми се идва да живея във Враца
Детските градини супер, спокойно за живеене, куп интересни забележителности и неща за развлечение наблизо 


на майка й отшумя болката, а на мен ми издърпа и двете тазобедерени стави, че имах луксации и на двете, та сега не ходя като патка, а като манекенка
а за отслабване сега нагъваме грейпфрути....
. Това ме подсеща да попитам - има ли други като нас?
. Не че и вие сте на нашия хал (съчувствам за което), а за това че не е притеснително
Обаче малкия се събудил в 1.00 и не ще да заспи. Като се прибрахме започна да ме гали и прегръща, заспа веднага. 

Бяха предложили на мен, но аз във вторник имам ангажимент 
Препоръчани теми