Бяла техника - климатици, сушилни, съдомиялни, перални, хладилници!

  • 389 971
  • 2 724
# 2 265
Е аз ти казвам, върху мострена пералня имаше два етикета Simple Smile Попитах за втората, която очевидно я нямаше изложена, потвърдиха че я имат налична, но нямат мостра извадена и в лудницата няма и да вадят. Аз пък ги знаех наизуст вече Simple Smile И направо я взехме
Виж целия пост
# 2 266
Е аз ти казвам, върху мострена пералня имаше два етикета Simple Smile Попитах за втората, която очевидно я нямаше изложена, потвърдиха че я имат налична, но нямат мостра извадена и в лудницата няма и да вадят. Аз пък ги знаех наизуст вече Simple Smile И направо я взехме
същото беше при мен с фурната за вграждане.
Виж целия пост
# 2 267
Някой може ли да сподели, хладилник с ледогенератор трябва ли периодично да се почиства системата от маркучета с някакъв препарат и какъв. Кафемашината се прочиства с препарат за котлен камък. Пералнята се прочиства. Съдомияналната се прочиства. Но тази система не ми е ясно с какво се прочиства.
Виж целия пост
# 2 268
Нямаш нагревател вътре така че отлагане на котлен камък?
Виж целия пост
# 2 269
именно, няма нагряване, ама все пак по тези маркучета се застоява водата от време на време
Виж целия пост
# 2 270
Котлен камък се отлага, когато водата е твърда. В София, напр., водата е мека и аз не почиствам. За отлагане в хладилник не съм чувала, само за другите изброени уреди.
Виж целия пост
# 2 271
Въпросът ти е много правилен  Peace
Дори помпата на тубите с минерална вода става лигава, а представям си тези маркучи  Sick
Виж целия пост
# 2 272
Котлен камък се отлага, когато водата е твърда. В София, напр., водата е мека и аз не почиствам. 
"Каква вода пият софиянци?"
http://aktivnipotrebiteli.bg/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%8 … D0%BD%D1%86%D0%B8
Обаче, калциевият карбонат(CaCO3) "присъствА"!
Виж целия пост
# 2 273
Момичета,
Моля, за помощ. Ако някоя от вас има телефон на добър техник за София, който да прави домашни посещения. Съдомиялната е АЕГ, 45 см. и не изпомпва вода, най-вероятно е помпата.
Виж целия пост
# 2 274
Момичета,
Моля, за помощ. Ако някоя от вас има телефон на добър техник за София, който да прави домашни посещения. Съдомиялната е АЕГ, 45 см. и не изпомпва вода, най-вероятно е помпата.

0899 920 385 - Атанас Стефанов
Виж целия пост
# 2 275
Съжалявам,сбърках темата.
Виж целия пост
# 2 276
Търся координати на сервиз за диспансери в София. Марката е Нео, но и друг сервиз би ми свършил работа.
Виж целия пост
# 2 277
Здравейте, за първи път ще си купувам сушилня. Спряла съм се на марката Миеле и се колебая между тези 2 модела:
http://mielecenter-max.bg/index.php/sushilni/tkb-150-wp.html/url … wp.html/url][url]http://mielecenter-max.bg/index.php/sushilni/tmr-640-wp.html[/url]

Въпросът ми е към ползващите такъв уред в къщи,дали да инжестирам в по-скъпия модел,заради повечето функции,дали въобще се използват?
Виж целия пост
# 2 278
Ползвам сушилня 6-та година,с 8 програми от които ползвам само 3. Има програми,които никога не съм пускала. Не погледнах конкретните модели,които си полазала,ако се колебаеш избери по-икономичната и с по-голям обем ,според мен.
Виж целия пост
# 2 279
Здравейте, за първи път ще си купувам сушилня. Спряла съм се на марката Миеле и се колебая между тези 2 модела:

[url]][url]http://mielecenter-max.bg/index.php/sushilni/tkb-150-wp.html/url]
[url]]http://mielecenter-max.bg/index.php/sushilni/tkb-150-wp.html/url]
[url]][url]http://mielecenter-max.bg/index.php/sushilni/tkb-150-wp.html/url]
[url]
http://mielecenter-max.bg/index.php/sushilni/tmr-640-wp.html[/url]

Въпросът ми е към ползващите такъв уред в къщи,дали да инжестирам в по-скъпия модел,заради повечето функции,дали въобще се използват?
Има теми специално за сушилните, там може да получиш също отговори.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=767957.2970;topicrefid=20
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=890612
По-скъпите не са само повече функции, но и по качествени и по-щадящи дрехите и не правят толкова /някой изобщо/ влага в помещението.

ПП: оправи си линковете, има тема и това как да се направи.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4830;topicrefid=19
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия