Asi / Гордата Аси - 19-та тема

  • 59 761
  • 746
# 510
Е, Дефне е представена като изтънчената сестра, с по-изискан вкус. Аси е вървяла повече след баща си на полето. Тя му е била вместо син. Но и така изглеждаше много добре. Макар че със съвсем разпуснати коси не й отива, тъй като няма бретон.
Виж целия пост
# 511
Да, Дефне беше много хубава на сватбата на Мелек, но освен на тая сватба, аз друг път хубаво облечена не съм я виждала, като абсолютна повлекана е винаги  Rolling Eyes, не харесвам как я обличат .
Виж целия пост
# 512
На сватбата на Аси и Демир пак бяха облекли Дефне в прекрасна сива рокля ! Иначе и на мен не ми харесва , как ги обличат във всекидневието ! Само Демир винаги е облечен добре ! А като му сложат и некое шалче  newsm74
Виж целия пост
# 513
За Демир няма как да не се съглася  Mr. Green
а на сватбата на Аси не помня как е била облечена Дефне  Embarassed, но няма да забравя как в началото като се загаджваха с Керим, носеше една червена жилетка поне в 10 серии  Confused
Виж целия пост
# 514
въпрос в бяло
на днешната серия ли Мелек ще се удави, и Демир ще хване пътя
Виж целия пост
# 515
  newsm03 Мярнах Зия в Брак с чужденец ! Започва ! Приятно гледане !
Виж целия пост
# 516
в тази серия  Cry
Виж целия пост
# 517
 newsm45 newsm45 newsm45  Ужас! Много силна серия, много тъжно за Демир и за семейството му! Горкият човек на него му е най-трудно!
Виж целия пост
# 518
 Трудно му е,но вярва безрезервно на сестра си,не и на жена си...#Cussing out
И можа ли тая Мелек да напише така: " Събуди се и ти..."-какво-като се гътне и умре,дай и брат и да не е щастлив?
Колко още трудни серии предстоят....не е истина Confused
Мен между другото като ги гледах на турски  в бъдещите серии тепърва ме свива нещо като ги гледам как се карат-не и до сега...
Виж целия пост
# 519
Турците са много силни в сцените на страдание!Тази серия отново го доказа!СЕДЯ И ГЛЕДАМ И ВСИЧКО преживявам все едно с мен се случва!След края на серията плачех и целунах главичката на дьщеричката си!
Обаче е много гадно,защото след тази серия нещата сьвсем ще се обьркат Sad
Виж целия пост
# 520
Момичета къде ги гледате на турски
дайте линкове, че нещо ми се ще да ги изгледам  Sick нямам нерви повече така да ми се точат нещата,  Tired
Виж целия пост
# 521
чакат ни много тежки епизоди другата седмица Cry Гответе се! Sad
Виж целия пост
# 522
чакат ни много тежки епизоди другата седмица Cry Гответе се! Sad
ужас  Sad
като знам какво има да става, и още по-зле ми става
Виж целия пост
# 523
Какви работи само написала тая Мелек ,чак не ми стана жал за нея а ,по скоро за близките А баща им ако наистина той е убиеца проклятието се сбъдна
Виж целия пост
# 524
Искам да задам въпрос  в бяло:Ще умре Мелек? И понеже не знам как, моля поне д ами отговори в бяло  Tired Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия