Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 54-та тема

  • 144 877
  • 728
# 525
Лоис , свят  ми се зави  от това клипче  Crazy ! Особено  еклерите  с очите на Мона Лиза - съвършени  Flutter ! А  гледката на  тавите с  Макарончета ...


някой може ли да ми разясни, какво представляват на вкус тези макарончета и защо се казват така?  Praynig
Не знам защо се казват така.На вкус...направени са от белтъци и бадемово брашно,захар...наистина са нещо подобно на целувки,ама не съвсем.А крема за слепване е различен,може маслен,шоколадов,карамелен,някакво сладко...
Виж целия пост
# 526
Не са ли по- скоро като ореховки, но вместо млените орехи - млени бадеми.
Виж целия пост
# 527
краси и pina, мнооого ви благодаря  Hug
Виж целия пост
# 528
Ох, пак си записах много рецепти - за едни вкусни кюфтенца, за едно универсално тесто, и за още едно , сега ще питам и Лоис за сладкиша с круши - има ли го в блога ти?Аз ще проверя де, ако го има - още една рецепта ще се записва, у нас не успяват да изядат това, което готвя, все гости си каним Joy.

Вчера направих вкусната мусака на Ягодка :

                                         

И домашна торта Гараш по рецепта на Вивиан :

                                         
Виж целия пост
# 529
Момичета, момичета, изгубих се аз, може и да не ме помните, ама покрай малката не остава много време за снимки, готвя, ама на бързо и така.

И понеже днес става на 5 месеца правих торта и разни други нещица:

Салата от печени гъби на сач:


Пълнен джоб от свинско:


Мезенце от свински сърца:


и тортата:

Виж целия пост
# 530
marulka_s , да ти жива и здрава прекрасната принцеса, страхотна сладурска торта си и спретнала!   bouquet  chef
Виж целия пост
# 531
marulka_s , да ти жива и здрава прекрасната принцеса, страхотна сладурска торта си и спретнала!   bouquet  chef
  bouquetПздравления и от мен!!! Heart Eyes
Виж целия пост
# 532
картофени ладийки с чесън
и лук
Виж целия пост
# 533
Ах,Madam Stasita , може ли рецептата?

marulka_s, честит празник  bouquet.Тортата е чудесна Hug.
Виж целия пост
# 534
Ах,Madam Stasita , може ли рецептата?

marulka_s, честит празник  bouquet.Тортата е чудесна Hug.
заповядай
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=313153.msg13356541#msg13356541
Виж целия пост
# 535
Madam Stasita, благодаря ти, само не разбрах - картофите сурови ли се издълбават?А издълбаното заедно с лука, чесъна и подправките ли се запържва?
Виж целия пост
# 536
Madam Stasita, благодаря ти, само не разбрах - картофите сурови ли се издълбават?А издълбаното заедно с лука, чесъна и подправките ли се запържва?
Да ей сега ще се редактирам.Картофите са сурови,запържва се издълбаното заедно с лука,и когато се наредят в тавичката наливаш малко вода в тавичката. Hug
Виж целия пост
# 537
Не са ли по- скоро като ореховки, но вместо млените орехи - млени бадеми.

На мен ми приличаха на целувки  Tired
Пробвах зелен, червен, жълт и кафяв.

Освен цвета не видях особена разлика във вкуса, който на мен определено не ми допадна.

Цената за килограм е 70 лв в известна столична сладкарница  Tired
За тази цена имах по-големи очаквания  Crossing Arms

Може би домашните макарони ще са по-вкусни, но незнам кога ще се навия да си ги направя...
Виж целия пост
# 538
marulka s- Чудесна тортичка , много сладурска .   bouquet Да ти е жива и здрава малката принцеска .  Heart Eyes
didibu- мерси  Hug
Виж целия пост
# 539
Оу, аз целувки не обичам  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия