Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 54-та тема

  • 144 877
  • 728
# 510
Добър вечер!
Включвам се и аз с няколко снимки:
Шарена салатка


Овесени сладки


Мусака
Виж целия пост
# 511
Пепчо, купих и аз кайма и се чудех какво да правя. Може ли да ми дадеш рецептата за пицата от кайма?  Mr. Green Купчинките на Лабрекс вече ги изпробвахме, много са вкусни, сега ще пробвам тази пица.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 512
миналата година купих два ЖИВИ, и се наложи да ги убивам лично  #Crazy

Напомня ми за филма Джули и Джулия и живият омар  Crazy Crazy

повярвай ми, омарът не би ме затруднил изобщо! Пускам го във врящата тенджера и край. А шараните...., о, шараните първо пляскаха в багажника на колата, после ги гоних из кухнята, след това с един чук, нож голям касапски..., да продължавам ли  Mr. Green иди че яж после  hahaha

Ох,  връщам се да ви споделя нещо, на френски е, но гледката си заслужава, дори и да не говорите френски клик!
Виж целия пост
# 513
labrex ,изпревари ме с рибата  Simple Smile с кое тесто я прави и би ли ми дала подробности по оформянето и-главата и опашката.първо правиш долната част ли?  Hug
Виж целия пост
# 514
Ох, Лоис, много ти е красив хлябът!   bouquet Майсторка си голяма, за снимката изобщо не коментирам  Whistling

Лабрекс, и твойте хлебчета са съвършени, аз такава идеална форма не мога да докарам. А рибата ти е истинско произведение на изкуството!  bouquet

Аз тая вечер направих чорба от джолан и крачета, ама утре ще я показвам, ако устиска, че ме чака една камара съдове в мивката и хич не ми е до снимки  Tired

Виж целия пост
# 515
Пепчо, купих и аз кайма и се чудех какво да правя. Може ли да ми дадеш рецептата за пицата от кайма?  Mr. Green Купчинките на Лабрекс вече ги изпробвахме, много са вкусни, сега ще пробвам тази пица.  Heart Eyes

ето, заповядай пица от кайма  Grinning
Виж целия пост
# 516
Пилешка супа с арпа-много вкусна стана,поне на вид(немога да опитвам че постя)


Спагети с чушки,домати и лук задушени и кисели краставички:


Постни какаово-медени мъфини:
Виж целия пост
# 517
Момичета много, много вкусни неща сте снимали, такова изобилие! Поздравления за всички!   bouquet
viara.an, благодаря за рецептата на фантазното пиле!
labrex, ах, да знаеш как ще ми трябва тази питка за неделя! Прекрасна е! Няма да се пробвам, провалът ще ми съсипе празника. Но може след това да потренирам, за да съм готова за другата година, живот и здраве. Laughing
bliznacite2004, какви са тези шарени неща, поръсени върху кексчетата? Не съм виждала такива по магазините. newsm78

Аз днес съм отново с букет и големи благодарности, този път за Nordina.   bouquet Докато приготвях кюфтетата, реших, че повече няма да я правя тази рецепта, защото ми се видя много труд за малко резултат (има и варене, и задушаване, и печене, че и гарнитура отделно). Но като ги опитах... ммм... следващия път ще направя повече!
Ето ги и моите тиролски кюфтета:


Лека нощ!
Виж целия пост
# 518
labrex ,изпревари ме с рибата  Simple Smile с кое тесто я прави и би ли ми дала подробности по оформянето и-главата и опашката.първо правиш долната част ли?  Hug

nano, ТУК ти отговорих. Първо направих долната част, кантовете, сложих плънката, направих горната част на опашката, на главата, перките отстрани и накрая покрих с кръгчетата. Съвсем не е трудно, много е приятно да се оформя. Беше по-дълга, но тавата ми се оказа малка и я посплесках, та се поразшири. Grinning

пеп-4o,  bliznacite2004, Lois - страхотни преживявания и страхотни хлебчета!, Цецето - зарежи камарата, дай първо приятното, пък камарата няма да избяга, най-много да порасне! Grinning. Благодаря ви!  bouquet За рибока пак бях подкокоросана от форумка! Grinning

Леля Ог, пробвай тестото на мах-мама(в моя пост е), много е сполучливо и приятно за работа.
Виж целия пост
# 519
Лоис , свят  ми се зави  от това клипче  Crazy ! Особено  еклерите  с очите на Мона Лиза - съвършени  Flutter ! А  гледката на  тавите с  Макарончета ... ох , тъкмо  сутринта си доядох последните Макарончета  Sad !  Вече съм за бой  заради тях - онзи ден съм си взела за 35 лв  само Макарони - ям ги сама  Embarassed - мъжа ми  отказа категорично - "целувки " били  Crossing Arms !  

Леля Ог  , страхотни  кюфтенца  и гарнитура  Peace !

Абе вярно , къде е Селма ?  newsm78 Има вече  две неизвинени отсъствия  Hug !
Виж целия пост
# 520
Кафето, благодаря! Винаги ми е приятно като ме похвалят! Embarassed
Labrex, изкушаваш ме и ме вдъхновяваш! Ще опитам, но предварително ще се настроя да не се ядосвам при провал. Хич ме няма с тестото. А от линка изглежда толкова лесно, пък от снимката ти толкова прекрасно.... Ако до понеделник не видите снимка, било е резил  Laughing
Лека!
Виж целия пост
# 521
Леля Ог- много красива снимка на кюфтенцата .   bouquet
А тези шарените неща с които са поръсени кексчетата не се продават по магазините, те са дело на мойте близначета  Simple Smile шегувам се  Hug това е оризон  Simple Smile накъсан на малки парченца от мойте малчовци, бях им сложила да си хапнат и те освен да хапват и доста си бяха поиграли с него  Crazy и като видяха мъфинките пожелаха да ги украсим с накъсания оризон .  Party
Виж целия пост
# 522
Кафенце,заповядай рецептата за Свински пържоли с ябълки и мед    Heart Eyes
Леля Ог,мерси за разясненията,ще ги пробвам тези рулца,а и на Тиролските кюфтета съм им хвърлила око       chef
Лабрекс,браво - тези питки и рибката изглеждат страхотно      bouquet
bliznacite,много ефектна украса сте спретнали Peace.......а и тортите са Екстра   Flutter
Петя,може ли рецепта за супата с броколи и чедър     chef
.......ох,и аз като  Краси и Трейси съм си събрала толкова рецепти и искам всичко да опитам   Crazy
Виж целия пост
# 523
Лоис , свят  ми се зави  от това клипче  Crazy ! Особено  еклерите  с очите на Мона Лиза - съвършени  Flutter ! А  гледката на  тавите с  Макарончета ...


някой може ли да ми разясни, какво представляват на вкус тези макарончета и защо се казват така?  Praynig
Виж целия пост
# 524
Добро утро.От мен един изключително лесен кекс,който винаги става,понеже съм изключително невежа в сладкарството правя само 2-3 неща,които винаги се получават.Но за съжаление не ми се получи заливката от шоколад и затова парчетата са полети с нея.

и парче

лек и спорен ден.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия