В БУРГАС за винцето шарани готвят всички, чакат пухкав сняг и коледни звездички

  • 35 547
  • 745
# 315
Ми .... не съм Фльор, ама съм на същото дередже като нея. За себе си мога да кажа, че с годините практика много добре успявам да се съхраня и да си запазя психо хигиената......

Миме, ние съвети не даваме, душа, ние напътстваме клиента сам да тръгне по пътя на решаването на проблема си, а това няма много общо със съвети. Как си представяш иначе тази работа - даваш съвет и после носиш цялата отговорност по последствията ..... мммммм ..... не бива.
Виж целия пост
# 316
Имам си хватки, иначе да съм се бръмнала. Crazy Като във всяка професия е, трябва да знаеш кога е професионалното и кога е личното. На учителките да не им е лесно-да се надвикват  с 25 дечурлига, че и на ум и разум да ги учат. Но у дома не минава-там си мама,съпругата. Училищните методи не вървят.
И на мен на моменти ми махат с пръст в къщи-не  така, да не съм ти клиент. Ей,тази тънка граница е важно да я имаш винаги в главата си,че да не си останеш само в едната роля.
Абе, я наздраве!
Я, колежката тука и тя. Аз докато се изпиша....наздраве персонално!
Виж целия пост
# 317
Здравейте,момичета!
Прокрадвам се в темичката ви отвреме навреме,но очевидно до сега не съм писала.Причината да пиша сега,е че вчера разбрах за увеличението на таксата за детска градина от януари на 55лева.Яслите стават платени.Вчера ми го съобщи директорката на нашата ДГ.Вие знаехте ли?
Виж целия пост
# 318
и аз да се похваля моето дете има 52 точки  и е възпитаник на НБУ М. Лъкатник
Браво и на него  Hug
Дейзи добре дошла,да разбрах ме за таксите,скоро някой пусна новината.
Виж целия пост
# 319
Хайде честито на победителите  Heart Eyes
Все така да се радвате на успехите на децата  Hug

а не като моя син дето ми обяснява, че подобни състезания са му под нивото и не благоволява въобще да се явява  newsm78 много отворен стана и той ... добре, че спрях да се ядосвам   Crossing Arms
Виж целия пост
# 320
Заваляяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя! Simple Smile
Виж целия пост
# 321
Искам да го обърне на сняг,искам бяла Коледа  Grinning
Виж целия пост
# 322
Искам да го обърне на сняг,искам бяла Коледа  Grinning
Е сняг де ...
Виж целия пост
# 323
Сега вече е сняг при нас преди малко беше нещо между дъжд и сняг  Laughing голям кеф.
Само дето на работа ми изпуши климатика и сега съм с една духалка и малко ми е студено.
Виж целия пост
# 324
  Много му се радвам на снега аз, супер готино ми става като се сетя за ледеца, калчицата и кишицата дето стават после  Mr. Green

  Браво на математиците. Все така с успехите да вървят. Ками, твоя син е образ  Laughing
Виж целия пост
# 325
Аууу супер сняг вали, вали и дано натрупа, че съм обещала снежен човек да правя  Mr. Green
Виж целия пост
# 326
Да взема и аз ни в клин,ни в ръкав да питам докато Камито е тук - няма ли да има детско коледно събиране . Май не останаха подходящи дни освен след Коледа  Thinking
Виж целия пост
# 327
Добро утро. Аз пък станах преди малко, измих си зъбките,очичките, пък реших да си заредя пералнята и по едно време поглеждам :  Shocked
 ooooh! а имах планове за вечерта.
Виж целия пост
# 328
Ииииии... ама големи сте мрънкалници! Simple Smile
Едната за киша мислела, другата планове имала ! Simple Smile
Вън е като приказка и я видим сняг пак , я не в тоз Бургас нашия, а те ...

Като стане киша и затънем до колене в мръсотия , тогава ще му мислим! Simple Smile
Виж целия пост
# 329
Снега по курортите, моля. Тук сме работещи хора и не ни трябват поледици и всякакви други препядствия в работния ден.  ooooh! Иначе да го гледаш от прозореца е добре, да , докато вали...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия