Кукър рецепти и програми.

  • 629 976
  • 1 344
# 1 185
VAVA, какъв е твоят кукър?
Виж целия пост
# 1 186
Момичета, някоя готвила ли е прясно зеле със свинско в кукъра? Рецепта можете ли да споделите?
Благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 1 187
Izoma, Philips HD4749/70
Виж целия пост
# 1 188
Момичета, някоя готвила ли е прясно зеле със свинско в кукъра? Рецепта можете ли да споделите?
Благодаря!  bouquet

Здравей...аз само там готвя зеле Wink
Запържвам св. месо (но шарено) за 5-6 минути на Fry. после добавям 1 1/2 ч.л. червен пипер ( за не повече от 10 секунди). Добавям нарязаното и намачкано с малко сол зеле. Пускам на stew за 2 часа. 30 мин преди да е изтекло времето добавя 1 обелен и ситно нарязан домат. И готово...
Дано ти хареса Simple Smile
Виж целия пост
# 1 189
Здравейте и от мен!Имам въпрос и ме Извинете ако се повтарям - имам кукъра Филипс,стар модел,на програма пилаф,само ориза и водата ли слагам или трябва да се прави по - различно? Защото оригиналната рецепта за пилаф ,оризът се запържва първо???Някой пробвал ли е тази програма?
Виж целия пост
# 1 190
Аз лично ориза първо на fry го запържвам и след това му пускам другата програма. Може да опиташ и по двата начина и да прецениш за себе си как ти е по-вкусно и дали изобщо има разлика.
Виж целия пост
# 1 191
Здравейте и от мен!Имам въпрос и ме Извинете ако се повтарям - имам кукъра Филипс,стар модел,на програма пилаф,само ориза и водата ли слагам или трябва да се прави по - различно? Защото оригиналната рецепта за пилаф ,оризът се запържва първо???Някой пробвал ли е тази програма?
Има рецепта в книжката, аз не съм правила! Но дружките казват, че по рецептата ставал супер!
Виж целия пост
# 1 192
Момичета направих лютеница в кукъра.Сега се чудя дали да ги оставя така бурканите или да ги кипна за 15 минути .
Виж целия пост
# 1 193
Момичета направих лютеница в кукъра.Сега се чудя дали да ги оставя така бурканите или да ги кипна за 15 минути .

Кипни ги, пак на кукъра, аз така правя!
Виж целия пост
# 1 194
Не се ли драска купата
Виж целия пост
# 1 195
Не се ли драска купата
Ми не съм забелязала...в интерес на истината имам стара за тази цел Simple Smile
Виж целия пост
# 1 196
Извадих една стара тенджера ,да не ме боли главата излишно за купата после
Виж целия пост
# 1 197
Извадих една стара тенджера ,да не ме боли главата излишно за купата после
И така става..
Виж целия пост
# 1 198

Момичета направих лютеница в кукъра.Сега се чудя дали да ги оставя така бурканите или да ги кипна за 15 минути .
Как я направи?
А да предложите нещо лесно с патладжан?
Виж целия пост
# 1 199

Момичета направих лютеница в кукъра.Сега се чудя дали да ги оставя така бурканите или да ги кипна за 15 минути .
Как я направи?
А да предложите нещо лесно с патладжан?
Да, ако може рецептата Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия