Обичате ли стихове? - 2

  • 74 061
  • 749
# 285
Да , ужасно много ми хареса и разчувства. На колко ли много жени живота е минал по този начин - на бабите ни , на майки те ни , а сигурно и на не малко от нас. Вярно е , че всяка майка живее за детето си , но нека не забравяме и себе си. Трябва да живеем ДНЕС , защото УТРЕ , докато мигнем с очи , вече може да е станало НЯКОГА.
Виж целия пост
# 286
Да , ужасно много ми хареса и разчувства. На колко ли много жени живота е минал по този начин - на бабите ни , на майки те ни , а сигурно и на не малко от нас. Вярно е , че всяка майка живее за детето си , но нека не забравяме и себе си. Трябва да живеем ДНЕС , защото УТРЕ , докато мигнем с очи , вече може да е станало НЯКОГА.
smile3501 Съгласна съм така е  newsm10
Виж целия пост
# 287
не ми хареса.
твърде много тъга.
модераторите ще го преместят навярно - не е за тази тема.
Виж целия пост
# 288
Да , ужасно много ми хареса и разчувства. На колко ли много жени живота е минал по този начин - на бабите ни , на майки те ни , а сигурно и на не малко от нас. Вярно е , че всяка майка живее за детето си , но нека не забравяме и себе си. Трябва да живеем ДНЕС , защото УТРЕ , докато мигнем с очи , вече може да е станало НЯКОГА.
Напълно съм съгласна Peace
Виж целия пост
# 289
Хареса ми.  bouquet
Виж целия пост
# 290
Отдавна не съм чела нещо толкова хубаво, написано макар и с думи прости... Simple Smile
Виж целия пост
# 291
тъжно е..........
доплака ми се... Weary

Виж целия пост
# 292
тъжно е, но е хубаво  bouquet
Виж целия пост
# 293
Много тъжно, много вярно и много хубаво...  bouquet
Виж целия пост
# 294
Просълзи ме!..
Виж целия пост
# 295
Много е хубаво   flower
Виж целия пост
# 296
страхотно, много ми хареса, мисля да го препиша и да го подаря на баба, тя го заслужава, надявам се да й хареса и на нея
а за теб   bouquet
Виж целия пост
# 297
не ми хареса.
твърде много тъга.
Peace

много красиво е написано, но съдържа много тъга. Sad
Виж целия пост
# 298
Страхотно е, макар и тъжно ....
Виж целия пост
# 299
Ще

Някой ден ще хвана ръцете ти
и плахо загледана в очите ти
ще ти разкажа за себе си
и колко близки бяха душите ни.
Ще потъна в душата ти цяла,
ще влея от топлината си, 
ще усетиш как съм горяла,
ще се разтворя в кръвта ти,
ще вдишваш аромата ми
тежък, силен, непоносим,
ще са едно телата ни,
ще сме леки като дим.
Ще ме усетиш  в гърдите си
 вместо сърцето ти ще туптя.
  ще се забивам в мечтите ти
навсякъде в теб ще се разпростра
и когато обсебя те целия.
и късче от теб не оставя
ще престана да те гледам
и ще те изоставя.
 Като вятъра ще си отида
оставяйки те празен и сам
 а душата ти, свита като гнида
да изгние ще оставя там
и няма да намериш вече утеха,
и сърцето ти ще разбия в стената,
и мечтите ти на парчета
ще тъпча и погреба под земята.
Няма да греят вече очите ти
и ръцете ти завинаги ще изстинат
цялата ти сила ще изстискам
душата ти ще загине.
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия