През ОКТОМВРИ са родени нашите слънца, най-умните и най-чаровните деца!

  • 41 627
  • 744
# 405
Добро ютро народе!

Гея Благодарско за топлото кафе имах нужда само 2часа и половина пътувах до работа   Shocked
Виж целия пост
# 406
Божеееееееее, аз съм луда!
вече 2 постинга си затривам!
явно не ми е ден за писане...
И двата бяха едни хууууубави, дългичкиииииииии

Засега толкова
По-късно пак!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 407
Ох, девойки криво ми е на душата нещо- няма причина, сега разбирам защо има толкова самоубийства във Финландия и сие., то нема край това чудо.



Пращам ви за малко цветно разнообразие.

А това е щото в петък си взех изпита и край. Приключих и трети семестър.

Райче почивай, няма как малко остана, а после знаеш какво е.

Ей  Софияяя, тоя сняг пак би уби бе...не съм мислила, че може да не харесвам сняг пууу.
Виж целия пост
# 408
Ей  Софияяя, тоя сняг пак би уби бе...не съм мислила, че може да не харесвам сняг пууу.
Хахаха  Laughing Онзиден звучах по същия начин - кълнях се, че вече МРАЗЯ шоколад, след една торта, която много ми се опъна. Накрая бях в шоколад сигурно до лактите, и бях страшно изненадана от себе си, че дори не си облизах ръцете след цялата работа, а ги измих с огромно удоволствие. Слава богу, държа ми влага много кратко  Sunglasses

Честито за изпита!
Виж целия пост
# 409
Много сняг, много нещо ooooh!  На терасата е до колене, не можах да стигна да парапета да погледна долу на улицата как е, ама няма да се излиза и днес Tired Вече трети ден, не се издържа направо, малкия полудя #Crazy
Надина, честит ти взет изпит  bouquet
Райче, почивай си сега, че после ще имаш достатъчно търчане, стискам палци и чакам вести Heart Eyes
Еее, Меганче, пусни снимки на бъдещата балеринка Wink
Бини, да, весело е у нас, дори повече от необходимото на моменти Mr. Green
Спокойна, поста ти за децата все едно аз го писала, и въпреки, че при нас разликата е по-голяма, положението е идентично с това при теб Rolling Eyes При мен обаче засега е по-добре, защото аз през деня се занимавам с малкия, а вечер като се прибере каката гледам на нея да обръщам повече внимание,  малкия го оставям на самотек Rolling Eyes то повече, повече, ама докато сготвя, да седнем да вечеряме, да се изкъпем и то дошло време за лягане #Crazy Абе ощетени са и двете деца, но толкова мога, какво да направя Sad
Виж целия пост
# 410
Хи-Хи аз продължавам да си го обичам, ама изпитвам ужас, че трябва да се прибираме към Железница и то след 18часа. Незнам какво ще ни чака.   Rolling Eyes

Е то време няма, а и няма и да има, ама да са ми живи и здрави децата. Безкрайно послушни са и сравнително се изчакват с претенциите на кой кога да обръщам внимание, а пък и малкият търси баща си основно.
  Mr. Green

Този сняг да не ви затрупа някъде. Много пустичко е днес тука! Я малко раздвижване и от мен! Дано се постоплите мъничко ....
Виж целия пост
# 411
Бързо и весело прибиране на топло при семейството на всички!  Hug
Я аз да покажа снимки, че току-виж сте ни забравили. Хем ще видите избора на Еличка Simple Smile е, между октомврийчетата има и по-хубави (дори мисля да и уредя среща с едно от тях), ама Иван все пак е батко Simple Smile А на последните снимки пък се вижда и гаджето на Катето. Слава богу, засега си избират готини, свестни хлапета  Heart Eyes
Виж целия пост
# 412
Облачка, много чаровни твоите девойки, ама на Катето пича по-хваща окото. Много умерен ми изглежда. hahaha
Виж целия пост
# 413
Добро утро, то работата към добър ден отива  Whistling

Ето ви една лека закуска, за отмора и разсейване между работните часове
Виж целия пост
# 414
Здравейте, мили мои!   bouquet
Кафенцето е от мен с много обич  Heart Eyes


Откъде да започна  newsm78
Райче, стискай краката, лежи си и почивай, къщата няма да избяга! Ако имаш нужда от нещо, свиркай!
Еми, страхотни сладурчета! Ти си една богата емоционално жена! И както и преди бях писала, много си приличат, и май на теб  Wink
Бини, радвам се, че се появи, пиши по-често! целувки на трите грации (и ти, и ти...  Laughing)
Меги, хайде и ти в заслужена почивка! Аз в момента, в който разбера, че съм бременна ще изляза в болнични  Wink хич не съм работохоличка, обичам си спокойствието и времето за мен
Кажи как беше на балета?
Танче, и мойте мисли са в тази насока! На моменти имам чувствто, че ако имам дай боже бебе, няма да имам сили да отделям вниманието, което досега има Сами. Въпреки, че знам, че преоритетите ще се пренаредят....


Снощи бяхме на гости на Аля! Беше приготвила невероятна салата от броколи (искам рецептата), торта Трюфел мммммммм, направо си облизах пръстите... И други вкусотии, няма да ги споменавам, че имаме бременелки. Сори, момичета, ама не се стърпях да я похваля.  Mr. Green
Още веднъж  Hug за хубавото семейство! Винаги много им се радвам за топлината и отношенията помежду им! А госпожичките са направо бонбончета!  Heart Eyes Е, аз се сдобих с поредната снаха - Еличка. Много хубаво си играха децата и накрая Еличка каза: "Няма да ви казваме за една думичка, но не се стърпя  и я каза ЛЮБОВ".
И за косата е точно както го описа Аля - не дава да я пипнеш. За 10 минути и кака й, и майка и аз, я погалихме и имаше страхотни протести и бягане пред огледалото да се сресва.  hahaha
Правих и снимки, но си прибрахме късно снощи и утре ще ги пусна.
Аля забърка ми за мен и Сами от есенциите и сега ще следя кое как ще подейства!
Гушки от мен

Виж целия пост
# 415

Снощи бяхме на гости на Аля! Беше приготвила невероятна салата от броколи (искам рецептата), торта Трюфел мммммммм,

 Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms и аз!!!!! Мола Облачка - вземи присърце молбите ни с Волтажчето и драсни рецептата Mr. Green
Виж целия пост
# 416
Волтажче, имат доста прилики, но Рая си е повече на татко, а малчо спор няма, ето доказателство Wink
- той
-  и аз Wink
А за вниманието, аз преди да родя бях изпаднала в депресия ,че няма да мога да се справя, че няма да го обичам това бебе, защото аз съм безобразно привързана към дъщеря ми и въобще имах  ужасни страхове, че това детенце ще е ощетено от нещо и никога няма да получи любовта, която получава сестра му Rolling Eyes но....нещата просто се случиха ... като го видях и разбрах колко съм грешала, а след като го взех в родилния дом да спи при мен, че го почнаха коликите вече бях сигурна, че толкова много ще  го обичам, че и аз самата не знам как ще се справя Heart Eyes Много ме издразни свекърва ми като при една моя забележка на по-висок тон към Рая ( пояснявам- Рая го ритна с проходилката и аз й се скарах и й обясних, че не може да прави така, защото когато е извън проходилката ако го направи ще го пребие, абе стана голям скандал, обвиниха, че съм истерична към Рая и че я мачкам #Crazy) тя се обърна към мен и ми каза с една супер мазна усмивка: " Сега ще разбереш какво е да имаш момче и то да ти е фаворит" Shocked Аз не издържах и й казах, че ако съм искала да имам фавирит нямаше да имам второ дете, а щях да си остана само с Рая и че аз децата си никога няма да деля, за разлика от нея #Cussing out Така че не се плаши, всичко  е въпрос на усещане и на организация ако щеш, аз съм се превърнала в робот, но иначе не става, да, лишила съм от доста неща, свързани само с мен, ето вече косата ми е почти до кръста и не мога да се организирам да отида да се подстрижа, защото просто не мога да я понасям, не съм ходила на педикюр от лятото, за маникюр да не говорим, отдавна спрях, защото ръцете ми са непрекъснато във вода и няма смисъл, това означава всяка вечер да се лакирам, защото ме дразни като се обели, а нямам време за това, машинката за кола маска ми е в гардероба, но времето все не ми стига, карам юрбулешката с самобърсначката, иска ми се поне веднъж в седмицата да не се къпя на отворена врата, но не ми се получава, не зная може би аз не мога да се организирам, но наистина страдам от недостиг на време Rolling Eyes Какво ли ще стане ако тръгна и на работа, не ми се мисли, ще се бъгна #Crazy
Улях се писането, ама ще ме простите, тъкмо утре докато пиете кафенце ще ми четете размишленията, лека на всички Heart Eyes
Виж целия пост
# 417
Здравейте, майки-зайки!

Мира, честито бебче! Да бъде здраво, щастливо, умно, красиво и много послушно  Grinning!

emym , каква прилика имаш с мъника  Hug!

И мен ме подпитваха, когато се роди Валерия: "Сега кажи, нали я обичаш повече от сина си, нали? Нали?" Това не го разбирам. Как да обичам повече един, за сметка на другия?

Обаче имам един спомен, след като се прибрахме от родилен дом. Държа я на ръце, тя ме гледа без да мига със своите извънземни очи. А мен ме мъчеше един въпрос: "Дали ме обича? Дали ме обича?"

Нещо ме обзе носталгия.
Виж целия пост
# 418
Ох Емим и Валета разплакахте ме рано сутрин, аа не друго, ама не съм спала незнам колко нощи подред и определено вече ми е разклатена психиката.
По повод второто, аз пък никога не съм имала въпроси дали или и кой повече ще обичам, по-скоро притесненията ми все още са свързани с въпроса, еднакво пълноценна майка ли съм и за двамата. Определено съм по-осъзната и гледам да организирам времето си така, че да мога да обръщам внимание и на двамата.
Само въпроса, който и вие сте чували ме дразни "И сега кой обичаш повече?.." Ми незнам и двамата, еднакво страдам и когато и двамата не са добре.
Но Емим както сподели и при мен е така, къпането на отворена врата, самбръсначката, маникюр, козметик-леле какво беше това, някой да ми припомни. Само за фризьор успявам да се организирам веднъж в месеца да стигна, но оценявам помощта на майка  ми и на Драго  Heart Eyes.
Ох мойто кърмаче пак се мъчи, отивам да го "спася"
Най-топли прегръдки и целувки от нас  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 419
Добро утро, девъчки маи!

Как сте бе, мацкиииии!

Аз тук се чудя кой ша сервира по едно кафенце, ама като гледям няма много желаещи.
Че аз с едно дете едвам сколасвам за маникюр и кола, камо ли с 2- ша съм нещо страшно.....
Само да се получи......
 А за това кой повече се обича, аз не мога да разбера как обичаш двама човека по еднакъв начин?????? Как е възможно това? Странно ми е....

Аз запретвам ръкави и се залавям за работа.
 Довечера пристига с влака любимата баба Руди, и всички дружно ще я чакаме на гарата  Heart Eyes. Вече много ни е мъчно и Пресата няма търпение да я види....аз още повече....

дано да е хубав денят ви! Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия