За мен - той просто си е такъв.
Не ми се вярва изобщо някога да му се иска всеки или почти всеки ден, че и по няколко пъти. Просто е такъв. Не ми се вярва да има здравословен проблем. Даже и да е имал "кофти" преживяване в миналото - заедно сте от толкова време, разбирате се и както казваш, ви е уютно заедно, поддържаш се (а и той те е харесал такава, иначе защо да е с теб и защо да е такъв още от началото на връзката ви), така че не би трябвало миналото да играе толкова решаваща роля в случая. Освен това се поддържаш, а и той те е харесал такава, каквато си, иначе защо да е с теб и защо проблемът да е в неподдържането, след като е такъв още от началото на връзката ви, когато се предполага, че няма начин да не те харесва визуално. Просто няма логика. Така че най-вероятният вариант за мен си остава един - тип сексуалност.Може би е добре понякога да говорите спокойно по темата и да му обясниш, че наистина имаш нужда от повече секс (сигурна съм, че сте го правили), да си искаш ти (като преценяш добре кога по какъв начин да го направиш), примерно да му кажеш, че искаш следващия път той да те пожелае, да се разберете някак или да се получи естествено да го правите поне 4 - 5 пъти в месеца.
Няма как да стане мачо в леглото (той може да е мачо по качеството, но не и по количеството), но вярвам, че с взаимно желание нещата могат да се подобрят в положителна посока, така че да намерите баланса и нито да го "насилваш" прекалено много, нито ти само да си мечтаеш за секс.
Искрено ти пожелавам успех
, защото въпреки идеалните ви отношения изобщо, вярвам, че това е истински проблем за теб!


, от давна е трябвало да поговорят на тая тема.
