Радостта за мен е най-голяма,аз през ЮЛИ ще съм мама/2010г./

  • 26 254
  • 723
# 180
murzel дати е живо и драво детето  newsm59 bouquet
milа-iv ох доспивами се че как но няма как  Simple Smile
моля и аз за парола към албумчето а:)
Виж целия пост
# 181
Привет момичета:)
Радвам се на всички хубави новини тези дни! Все така да бъде!
Murzel, честита малка рожденичка newsm67

Моят термин беше на 15 юли, имах насрочено секцио за 7 юли. На 4ти юли е рождения ден на татко Ники, имахме си резервация за ресторант, програма и т.н. Обаче на 3ти вечерта започнаха контракциите и така на следващия ден му направих специален подарък по спешност - малката Магдалина Heart Eyes Тази година не го питайте как празнува рождения си ден с десетки бебоци Joy

Сега терминът ми е на техния рожден ден - 4.юли според калкулатора. Според ехографа обаче бебчо върви седмица назад и терминът ми е 11.юли. Та има голям шанс за троен рожден ден от догодина Wink
Виж целия пост
# 182

Ох момичата като мине обедната почивка и като седна пред компа после така ми се доспива, направо очите ми се затварят. Вие иматели такъв проблем?  Доспива ли ви се много следобяд?


На мен в началото  много ми се доспиваше и сутрин, и следобед. Положението ставаше още по-зле от факта, че спрях да пия кафе. От седмица като че ли са по-добре нещата. Но да не бързам с изказванията...
Виж целия пост
# 183
murzel -da ти е жива и здрава рожденичката, весел празник


mila iv - и аз съм така след обедната почивка се чувствам ужасно, спи ми се в повечето случаи и ми е тежко защото съм голяма ламя.Днес пак ядох не питайййййййте........................не че ми се яде толкова просто съм лакома, като взема да хапна нещо не мога да хапна малко трябва да се натъпча и после само пуфтя че ми е тежко.
Все си казвам ще ям на често и по-малко, познай като взема един шоколад не се задоволявам с едно парче, трябва да го изям целия иначе нямам мира. Sick
Виж целия пост
# 184
Оххх като говорим за ядене не питайте сега като отида на консултация ще видя колко съм наддала но няма да е никак малко много ям и то не защото съм гладна ами имам усещането че все трябва да се тъпча чак ми става тежко но явно е нормално за бременните newsm78
Виж целия пост
# 185
Murzel,  и от мен имаш честит празник!Да ви е здравка рожденничката   bouquet nbirthday!!!!!!
Като заговорихме за спане-през деня и на мен ми се подремва,но не си позволявам,а да мога вечерта да спя.Но пък .. newsm78 спя-не спя две без петнайсе всяка вечер съм като кукуряк......
Виж целия пост
# 186
mimilenka, аз едва изкарах миналата седмица, когато бих личния си рекорд и станах в 3  Shocked иииии няма да ти кажа как мина работния ден .... ooooh!
Виж целия пост
# 187

не че ми се яде толкова просто съм лакома, като взема да хапна нещо не мога да хапна малко трябва да се натъпча и после само пуфтя че ми е тежко.


И аз съм така. Като не ям ми е все едно гладно и гадно на стомаха. Трябва нещо да хапна. Като започне хапването, омитам всичко и после Sick Кофти положение, но неконтролируемо! Онзи ден след вечеря изядох цяла пресна краставица. Просто не удържах. Не ме питайте това как се връща...по-гадно нещо няма...
Виж целия пост
# 188
Момичета, благодаря за паролата. Страхотни сте. Много ми харесаха снимките.
Относно яденето - аз отначало по чувствах глад. Сега като седна да ям все си мисля изпитвам ужасен глад и на първата филия вече ми е тежко. Незнам, напоследък много не ми се яде.
Виж целия пост
# 189
 Heart EyesИ така само да довърша накратко започнатото от днеска. Та даде ми 20 лв , човечеца за мигача и каза утре да му се обадя да ми донесе мигача , така и стана. Днеска ми звънна на обяд и ми го донесе новичък , извини ми се. Не че ми е за мигача , ами за ужаса който изпитах. Аз толко много много се пазя и го пазя това малкото същество и нямам търпение да се срещнем през Юли и хич не ми се иска някой да го притеснява Ни най Малко. Naughty Naughty Naughty
Виж целия пост
# 190
Здравейте момичета, изчетох ви ама малко по диагонал  Flutter Честит рожден ден на малката Мики, само да радва мама и тати. И на Мързел честита рожденичка!
Аз оживях някак си ама не ме питайте как  ooooh! Уикенда уж ми даде почивка, ма от днес, отново се обичаме с 00. Иначе настроението ми е на 6, събота получих много хубави подаръци и купона беше супер. За съжаление съм с болно гърло от постоянното повръщане, но и това ще мине  Crazy
 Hug ви, ще пиша по-късно
Виж целия пост
# 191
Аз в еуфорията си от чутото сърчице днес, съвсем изкукуригах и се извинявам, че забравих...  Blush

Мързел, честит рожден ден на детенцето ти! Да ти е живо и здраво и много засмяно! Hug
Честит рожден ден и на малката Мики. Само най-хубави неща пожелавам! Hug

Момичета от София, аз имам едно предложение. Какво ще кажете за среща на по сокче и торта някой уикенд след празниците? Дали някоя от вас е съгласна? Може да си определим някоя дата и да пуснем анкета?   bouquet

mila_iv, и на мен много ми се доспива след обяд пред компютъра. Дърпам монитора към лицето си, за да не ме виждат колегите и клюмам до към 16ч. Crazy
Виж целия пост
# 192
Не може да съм такава шматка, просто не е истина ooooh! Embarassed

Чудя се аз що спряхте да пишете, а то вие в новата тема сте вече, че и сте на път да я преполовите.
Ама кой да види, бременски акъл. ooooh! Whistling

Отивам да ви чета сега и се надявам само хубави неща да са писани Hug
Виж целия пост
# 193
Jasra за среща аз съм за Simple Smile А мамите от София да питам, дали някой знае за лаборатория в Младост 1, зад пътеките някъде бл. 43 , защото нещо не можах да я намеря, а там ме изпращат да си правя изследвания. 
Виж целия пост
# 194
И аз съм за среща , само кажете кога и къде  Peace
ще ми е приятно да се запознаем  Hug
С това ядене незнам и аз до къде ще го докарам , не хапна ли нещо като ми закъркори корема ми прилошава ужас , до сега не съм  Sick но пък гаденето имам чуството че никога няма да мине , сега хрупам едни кисели зелени ябълки та съм по добре  Laughing
natiivenci  не мога да ти помогна аз съм в Дружба но ходя при Щерев там ми правят всички изследвания , но в Дружба до 28п-ка има частна лаборатория там също правят  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия