Какво сирене да си купувам?

  • 247 474
  • 888
# 240
Купувам сирене Маджаров и то в кутия.Писна ми да давам по 10 лв за кило сирене ида ям трици.С това сирене се родих направо и е маслено поне.

Напълно подкрепям  Peace Обаче в кварталния няма в кутия и като ни затрупа снегът не мога да ходя за такова в кутии. Пробвала ли си във вакуумна опаковка - има ли разлика?  Thinking На мен много ми харесва "Смес", май преобладава овчето в него  Simple Smile Намирала съм го само в опаковка.


Да пробвала съм му всичките варианти,май само на тази марка се доближава до сирене.Овчето е по скъпо така че си личи и е по добро. Peace
Виж целия пост
# 241
На мен много ми харесва "Смес", май преобладава овчето в него  Simple Smile Намирала съм го само в опаковка.

И аз харесвам сирене Смес, обаче с козе в него. Peace
Виж целия пост
# 242
Намерих сиренето на "Съединение"  в един квартален магазин в Люлин, купих овче - страхотно е.
Виж целия пост
# 243
buni , дай координати на този люлински магазин  Peace
Виж целия пост
# 244
В тези магазини също го има сиренето на "Съединение" , въпреки че не съм доволна от зареждането им. Вчера си купих краве, не е лошо, хареса ми.
Виж целия пост
# 245
В тези магазини също го има сиренето на "Съединение" , въпреки че не съм доволна от зареждането им. Вчера си купих краве, не е лошо, хареса ми.
Благодаря ти много за инфото! Днес пак взех от Халите, но кравето там е по 11 и нещо кг. и ми идва малко множко. В тези магазини нямам навик да влизам, а има един наблизо.
Виж целия пост
# 246
buni , дай координати на този люлински магазин  Peace
На кооперативният пазар, точно до сладкарница Рицка има магазин за месо и хранителни стоки. Ако не го знаеш пиши ми на лични, ще ти обясня по-подробно. Овчето е по 11.60 кг., а кравето с около лев по-евтино.
Виж целия пост
# 247
Аз си купувам сирене "Търговище" или "Силистра". Но тези марки май ги няма в големите супермаркети, аз от по - малък магазин си ги купувам.
Виж целия пост
# 248
От година купувам сирене краве и козе LB -вакуум от Метро. Сиренето е твърдо, не е прекалено солено, цената е около 7лв. Вече не се лутам из различните производители и марки.
Виж целия пост
# 249
От година купувам сирене краве и козе LB -вакуум от Метро. Сиренето е твърдо, не е прекалено солено, цената е около 7лв. Вече не се лутам из различните производители и марки.


И аз само такова купувам, много съм доволна има го и в Била  Grinning
Виж целия пост
# 250
За мен и моето семейство най-добрите са Маджаров и Елена. Peace
Виж целия пост
# 251
Aз харесвам сирене "Дея".
Веднъж купих био-сирене на "Хармоника"  вакумирано,  и много горчеше, дори хрупаше. Мислех, че е истинско сирене, щом е био-, при това много скъпо.
Виж целия пост
# 252
buni , дай координати на този люлински магазин  Peace
На кооперативният пазар, точно до сладкарница Рицка има магазин за месо и хранителни стоки. Ако не го знаеш пиши ми на лични, ще ти обясня по-подробно. Овчето е по 11.60 кг., а кравето с около лев по-евтино.

Магазина по стълбите в ляво от сладкарницата ли?
Виж целия пост
# 253
Свекървата ми донесе някакво сирене смес(овче и краве) Марагидик. Изглежда ми добре. Има и някакъв медал спечелен от изложение. Някой друг взима ли от него?
Виж целия пост
# 254
Последно купух краве "Родопея" вакуумирано.Добре беше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия