Подарък Дядо Коледа ще донесе и на ВИДИНското хлапе!

  • 22 367
  • 730
# 135
Никон ми е фотоапарата,и то ми ги сваля по дати,но при мен като стана объркването в папката имах от 3-4 различни фотоапарата,от камера и от телефон и те нямаше как да се подредят по дати,т.е. те се подреждаха,но се разпределяха и по марките  Rolling Eyes,но снощи бях ей така  Shocked,но за час и нещо успях да си подредя всички снимки,в отделни папки по месеци  Peace
Виж целия пост
# 136
Ето и малко снимки от преди малко,но снега е много пухкав и не стана да си направим снежен човек Crossing Arms,но нищо утре  Mr. Green




Виж целия пост
# 137
Блазе ви за снега- аз трябва да обера снега от колите по целия квартал , за да направя мини снежен човек.
Виж целия пост
# 138
моите мъже са в градината с шейната, да се "пъзаят"  Crazy
кой знае как ще се приберат  Joy
Виж целия пост
# 139
 Joy Joy Joy адаш уби ме с първата снимка  Joy Joy Joy
целувки на малкото еленче  Hug
Виж целия пост
# 140
Честит имен ден на Диди81 както и на моята принцеса Даниела! Със здраве да си носят името и да са много щастливи! Хайде заповядайте Mr. Green


Рони, Куши много хубави снимки! Имам въпрос като бяха бебета изкарвахте ли ги навън под 0градуса(ако е било студено)?
Виж целия пост
# 141
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ИМЕННИЧКИТЕ! МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ!   bouquet

аз съм изкарвала Валето и в минусови температури, зиме, лете, мъгла, сняг, дъжд не са ме спирали  Crazy обличаш добре, завиваш ако се наложи, на тях не им е студено, най-много ти да се одървиш  Mr. Green
най-важното е да има шалче на устата и носа, а като са малки го търпят, та не е проблем  Peace
или дъждобрана на количката, то се образува микро-климат и не диша студен въздух  Flutter
Виж целия пост
# 142
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ИМИННИЧКИТЕ  ura!
Рони и Аманита  Hug оказахте се много наблюдателни и ме разконспирирахте. Аз също съм ви виждала в магазина - Рони ако не се лъжа вчера беше в магазина за пижамка. Аманита си я спомням като бременна заедно със свекървата направиха големи покупки. Куши ако не бъркам също съм я виждала а преди няколко години мисля че с нея пътувахме заедно до Италия с един бус / ако се бъркам моля да ме извиниш Praynig/.
Мими аз също съм извеждала Хриси навън и в студено време с подходящи дрешки стига да няма мъгла.
Виж целия пост
# 143
Муси, много си наблюдателна  Shocked Изобщо не бих си помислила, че от 1-2 пазарувания ще ме запомниш  hahaha
Честито на именниците! Днес и мойто мъж Даниел празнува  Crazy
Виж целия пост
# 144
Честито на всики малки и големи именници,да са живи и здрави  Hug Tada

musiiv да аз вчера си купих пижамка от вас,много ви е хубаво магазинчето,винаги ми е приятно да си пазарувам там  Hug

а относно изкарването на вън ние миналата зима сме излизали всеки ден,е стига да не навява много,обличам я добре,слагам дъждобрана и сме на разходка до баба демек 2км. сутрин и 2км. следобяд като се прибирам,а тя ми е била на 6-7 месеца в студеното време и не е боледувала  Peace
Виж целия пост
# 145
musiiv, да пътувала съм с бус към Италия преди няколко години, ама не те помня така по физиономия от там, сега кажи че беше момичето с кученцето до мен  Crazy
и аз съм пазарувала доста от вашия магазин когато дребния беше по-дребен  Mr. Green
и оня ден бях за едно пюре на гербер, бяха на прИмоция нещо  Peace
Виж целия пост
# 146
я бързо си признайте коя зодия сте  Mr. Green

Какво казват зодиите след секс:

Овен: "Хайде пак!!!"

Телец: "Ама как огладнях! Подай ми пицата."

Близнаци: "Къде е дистанционното?"

Рак: "А кога ще се оженим?"

Лъв: "Бях страхотен, нали?"

Дева: "Трябва да изпера чаршафите..."

Везни: "Ако на теб ти е харесало, значи и на мен ми хареса."

Скорпион: "Хмм... да те развържа ли?!"

Стрелец: "Не ми се обаждай... Аз ще ти се обадя!"

Козирог: "Имаш ли визитка?"

Водолей: "Искаш ли да пробваме нещо лудо другия път... например да сме голи?"

Риби: "Ъъъ... Как ти беше името?"


само за протокола аз съм скорпион  smile3534
Виж целия пост
# 147
Аз съм телец, а мъжа ми рак ама нищо общо няма  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 148
за рак не мога да ти кажа,но за телец  smile3521,мъжО ми е телец и аз не съм съгласна с това  Mr. Green
Виж целия пост
# 149
Куши  аз бях с куче в ръцете и седях до теб надявам се че не сме ти досаждали много Embarassed
Аманита мъжът ти не го познавам кой е - само теб по снимките които си публикувала с малкия сладур.
За протокола и аз съм скорпион Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия