Подарък Дядо Коледа ще донесе и на ВИДИНското хлапе!

  • 22 367
  • 730
# 150
Аз скорпион а мъжо ОВеН Mr. Green
Виж целия пост
# 151
Аз скорпион а мъжо ОВеН Mr. Green

Аз Овен,мъжо Скорпион Mr. Green
Честито на Ели  bouquetДа им е жива и здрава малката!

Аз ви чета,ама ме мързи да пиша.А и тези дни премръзнах та нямам желание за нищо.Люби два дни ходи на градина и от снощи ми вдига температура Twisted EvilДнес им беше тържеството и нямаше как да не отиде,ама утре се чудя какво да го правя,като няма на кой да го оставя.
Виж целия пост
# 152
Топва Еленче  е уникално  Grinning


Честит имен ден на празнуващите! Да ви е живо и здраво името !


Виж целия пост
# 153
Моя калпазан е готов за захранване  Crazy след месец-два
Виж целия пост
# 154
аз везни, мъжо рак  hahaha Joy

musiiv, не сте ми досаждали изобщо, кученцето беше много възпитано  bowuu


АМАНИТА, не бързай с това захранване, наслаждавай се на чистия период  hahaha Joy после почва мазане, плюене, гадаене какво харесва и какво не, едно "брррррр" с пълна уста след което трябва да си миеш косата  Mr. Green
Виж целия пост
# 155
лелеее вие се уляхте, 3 страници за един ден ooooh!, ми помислете малко и за тези като мен, които нямат много време за четене де Crossing Arms

Честит имен ден На Дидито на Мимито и на мьжо на Аманита Hug

аз Риби, мьжо Водолей Peace, но и за двама ни не отговаря хич Naughty
голям сладур е малкия Габко, а хубавото Хриси колко е пораснала Simple Smile Hug
Виж целия пост
# 156
Май тук се събрахме много скорпиони Laughing.
Куши наистина кучето беше много възпитано, но в момента го е хванала яко склерозата и си е забравило някъде възпитанието ooooh!л  и така ми лази по нервите, но въпреки това много си го обичам и все още го търпя. А и тя си е жива играчка за малката Joy
Виж целия пост
# 157
пишете, пишете, заглавието е ангажиращо, до 15 януари максимум трябва да сме изписали темата  Mr. Green

муси, бъди толерантна, и нас това ни чака, като ни чукне склерозата!  #Crazy Joy
Виж целия пост
# 158
боже Муси, това да не е едно бяло пуделче Shocked ако е то си го спомням от преди 10-15 години Simple Smile

забравих да пратя по една целувка и на дребосьците на Куши и на Рони  Hug Hug
Виж целия пост
# 159
Диди същото е вече е на 17г. С мъжът ми се шегуваме че догодина ще си имаме абитуриентка Joy
Виж целия пост
# 160
 hahaha Joy hahaha
Виж целия пост
# 161
 Shocked Уха! Да е живо и здраво още години  Praynig
Дай снимка да го видя това куче. Разликата ни е 6 години  hahaha Joy
Виж целия пост
# 162
Аз телец, а мъжа стрелец, и в тази връзка да почерпя за рождения ден на мъжа и моят имен ден в един и същи ден.


Виж целия пост
# 163
Е хайде сега! Тъкмо си чатя с майка ми колко съм гладна и ... бива ли такива снимки  Crossing Arms
 Joy
Страхотно съвпадение! Честит рожден ден на мъжо ти и честит твой имен ден   bouquet
Виж целия пост
# 164
ехаа, куче-пенсионер! да е живо и здраво още дълго, то си е член на семейството  Flutter

БУБА, честит празник на теб и мъжа ти, бъдете много щастливи и наздраве!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия