Подарък Дядо Коледа ще донесе и на ВИДИНското хлапе!

  • 22 367
  • 730
# 195
Здравейте мами,
извинете ме, че нахлувам така в темата ви, ама имам едни притеснения и ме посъветваха да попитам тук.

Налага ни се да прекосим Румъния на 11 януари 2010 и понеже ще пътуваме с кола и с малката, та съм в огромна чуденка от къде и как да минем, така че да не закъсаме в зимните виелици? Вие като сте толкоз близо дали имате някакви наблюдения за тамошните пътища? Всякакви идеи и съвети ще са ни от полза. Например: Дали маршрута да бъде Видин-Калафат през Тимишуара до унгарския Сегет, или Оряхово-Бекет и натам? Какви са таксите за ферибота и на пътя в Румъния? Който е минавам през зимния период - как са пътищата? Чистят ли редовно първокласните пътища, че през Бекет май не е магистрала?
Благодаря предварително за отговорите!  Hug



Мацка мога да ти дам отговори утре,ще се чуя с баща ми и ще ти кажа,той е тираджия и постоянно  минава с ферибота за Румъния  Peace
Виж целия пост
# 196
По мои груби изчисления утре би трябвало да изпишат Ели и малката Рая,дано и остане време тези дни да ни драсне някой ред как са  Hug

хайде аз ще лягам вече лека ви нощ Hug
Виж целия пост
# 197
Имаме ли Мария тук?Да ме е добавяла във ФБ и аз да съм и отказала?
Виж целия пост
# 198
Рони, хиляди благодарности! Ще очаквам отговора! Сетих се и нещо допълнително - на какъв интервал от време има ферибот?
Виж целия пост
# 199
Тони, здравей и тук (мяркала съм те на други места). Ферибот има на около час по принцип, зависи от това дали са се събрали достатъчно коли и тирове за да го пуснат да плава.Пътя след Калафат е меко казано ужасен  Confused Така че аз лично не те съветвам да минавате оттам.За другия маршрут нямам информация, но съм пътувала няколко пъти през Калафат и то с Тир (където уж не друса толкова) и ми идеше да се гръмна...Пътят е както Монтана-Видин ( Видинчанки знаят как е).Дали чистят - дълбоко се съмнявам.Те са същите цигани като нас и едва ли си дават парите за почистване....пътувала съм...
Таксата за кола не знам колко е, но можеш да питаш по телефона.Ако те интересува ще изнамериме телефона на границата  Hug
Дано да съм била от полза   bouquet
Виж целия пост
# 200
amanita, разбира се, че си полезна... На какви неща се начетох из нета... ooooh! Май ще пътуваме през Сърбия - там поне са магистрали, въпреки рекета от страна на сръбските полицаи... Не ни се искаше да излизаме от Евросъюза, ама ще ни се наложи. Благодаря много и на теб!  bouquet
Виж целия пост
# 201
Здравейте,

Вмъквам се във вашата тема с въпрос. Празниците ще прекарам във Видин, а детенцето ми е болничко, но с тенденция за оздравяване. За всеки случай бих искала да имам координатите на някой добър педиатър във Видин за всеки случай. Моля, препоръчайте ми някой, който ще ми вдигне телефона по празниците.

Благодаря ви предварително!   bouquet
Виж целия пост
# 202
Тони, и аз бих те посъветвала да минеш през Сърбия! Там поне има магистрали и сърбите не са толкова цигани колкото румънците  ooooh!
Приятно изкарване ви пожелавам   bouquet
Микка, бих ти дала телефона на нашата педиатърка,но като знам колко й е неприятно дори да говори с мен (че съм й пациентка) дълбоко се съмнявам,че ще си вдигне телефона по празниците и ще ви обърне внимание!
Дано другите момичета се включат с идеи  Hug
Виж целия пост
# 203
Тони,пътят през Румъния от към нас е трагичен.
Моя приятелка се прибираха от тук и втория път на сам,не минаха-после се върнаха през Сърбия Peace

Много съм болна............ Twisted Evil
Виж целия пост
# 204
абе хора, знаете ли че на вън е -10 брррррр   cold

Виж целия пост
# 205
 smile3521
Даже -11 ми показва в един сайт...
никво излизанеееееееее
Виж целия пост
# 206
Здравейте ескимоси  Mr. Green

Tony_st аз докато ти пиша те момичетата са ти отговорили  Peace

mikka j аз мога с две ръце да ти препоръчам,нашия педиатър Василев,той е завеждащия детското,много съм доволна от него,до сега колкото пъти се е разболявала дъщеря ми,винаги я е оправял за 3-4 дена,и най-вече не предлага антибиотици,освен в крайни случаи,ако искаш мога да ти дам координатите му  Peace

аз сега се прибрах от Плюс-а,напълнихме торбите,изпразнихме джобовете  Money Laughing
мислех с Паола да поизлезем малко но до плюс-а,щяха да ми паднат ушите от студ  Joy

Йо оздравявай бързо Hug
Виж целия пост
# 207
Има ли нещо интересно в тоя Плюс  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 208
Има ли нещо интересно в тоя Плюс  Rolling Eyes

както казваше баба ми "маки"  Mr. Green
демек нищо,което да го няма в другите магазини  Wink
Виж целия пост
# 209
Ясно! А сигурно е яката бутаница  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия