Подарък Дядо Коледа ще донесе и на ВИДИНското хлапе!

  • 22 367
  • 730
# 180
Зори,за диагнозата съм сигурна,ендокринолог я постави.Хубавото в случая е, че ще пия хапчета, а няма да си бия инсулин.
Мерси за комплимента за Илия.Снимката с пианото е правена в детски клуб.
Виж целия пост
# 181
Във Видин ли е ендокринолога?Защото ако е оная Елка Димитрова... #Cussing out Със закон бих я забранила  Joy
Виж целия пост
# 182
Във Видин ли е ендокринолога?
Не е във Видин,в София е.А и изследванията,които си направих го показват.
Виж целия пост
# 183
Еха ама нашата темичка е с най-красивите деца,кое от кое по-хубаво Hug
fiona много сладки муцунки е направила твоята кукла  Simple Smile
Миме а твоята кокона малка вече се оглежда в огледалото и се задържа самичка права браво на нея,много са и сладки обувчиците  Hug
Стели  Hug и аз съжалявам за поставената ти диагноза,наистина поне това е добре че няма да си биеш инсулин,но сили ще ти дава малкия принц,които между другото е голям красавец  Heart Eyes

Аз тази нощ се спя при моята мама,мъжО ми  замина на една вила с дружинката,че ще ловуват утре от ранни зори  #Sniper
айде това е от мен за сега ще се включа пак по-късно  Peace
Виж целия пост
# 184
Да Рони Видинските дечица най-хубавите Heart Eyes
Стели  Hug има ли вероятност да е временно и с хапчетата да се оправят нещата?
Виж целия пост
# 185
темата ни прелива от сладури тия дни  Hug Flutter

СТЕЛИ, поне вече се знае какво е, дано лечението е успешно и да не се налага скоро да минаваш на боцкане  Hug
Виж целия пост
# 186
 newsm47
Виж целия пост
# 187
офффф айде де пишете нещо,че ми е скучно,аз като не съм свикнала така да имам свободно време,сега нашата тета се занимава с Паола,а мама си рови из нета  Mr. Green,хм... то било добре да има някой който да ти помага  Whistling
Виж целия пост
# 188
Аз съм се загледала в едни намаления на Мадъркеър и ще поръчвамммммм  Money Money Money
Виж целия пост
# 189
Какво ще поръчваш? Mr. Green
Виж целия пост
# 190
Оо има какви ли не красоти  Twisted Evil като се почне от обувки за Габ и се стигне до жилетки и анцузи  hahaha
Виж целия пост
# 191
Мерси на всички за пожеланията.
Стелли ако искаш си повтори нанова изследванията преди да започнеш някакви лекарства и потърси и второ  лекарско мнение, най вече като си в София. Казвам го от личен опит, аз преди да започна мойта терапия и да ми поставят диагнозата си направих доста изследвания, посетих няколко ендокринолога и чак тогава започнах да пия каквото и да е.
Виж целия пост
# 192
Аз съм се загледала в едни намаления на Мадъркеър и ще поръчвамммммм  Money Money Money

я дай линкче,да поразгледам и аз,че още трябва да избирам подаръци за Паола  smile3508
Виж целия пост
# 193
http://www.mothercare.com/b/50362031?ie=UTF8&pf_rd_r=1ATBJ7W … f_rd_s=left-nav-3
Виж целия пост
# 194
Здравейте мами,
извинете ме, че нахлувам така в темата ви, ама имам едни притеснения и ме посъветваха да попитам тук.

Налага ни се да прекосим Румъния на 11 януари 2010 и понеже ще пътуваме с кола и с малката, та съм в огромна чуденка от къде и как да минем, така че да не закъсаме в зимните виелици? Вие като сте толкоз близо дали имате някакви наблюдения за тамошните пътища? Всякакви идеи и съвети ще са ни от полза. Например: Дали маршрута да бъде Видин-Калафат през Тимишуара до унгарския Сегет, или Оряхово-Бекет и натам? Какви са таксите за ферибота и на пътя в Румъния? Който е минавам през зимния период - как са пътищата? Чистят ли редовно първокласните пътища, че през Бекет май не е магистрала?
Благодаря предварително за отговорите!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия