90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема № 74

  • 37 963
  • 756
# 210
здравейте фиданки Simple Smile
и аз от скоро чета темата и съм решила да се присъединя към вас от 01.01.2010г.
Виж целия пост
# 211
Добро утро.Минавам само да ви нагледам и да ви сервирам по едно кафе от мен.
Лек и отслабващ ден ви желая на всички. welcome на всички новички и много  Hug Hug Hug Hug на старите фиданки.
Виж целия пост
# 212
Хайде и закусчица ....

Лек и минусов ден и от мен!  Hug
Виж целия пост
# 213
Тъкмо пия кафенце - gargamel-че благодаря, а след това от плодчетата на Sisolina съм се спряла на този . Да ви пожелая и аз успешен ден - днес на паста/въглехидратен/
Виж целия пост
# 214
добро утро фиданки  Grinning
gargamel благодаря за кафенцето .
Sisolina и за закусчицата .
Аз сядам да ви чета за да съм подготвена след нова година
Виж целия пост
# 215
Добър ден и от мен! Hug
Малко свободно време ми остава и много рядко успявам да вляза тук,но се радвам че в темата ни се пише.Пак видях,че имаме и ще имаме нови попълнения след празниците.Няма да сгрешите ако се присъедините към нас-а и някой стари кандидат-фиданки ще се завърнат тук.
На мен днес ми е въглехидратен ден-всичко мина добре до момента.Надявам се и утре плодовия да мине успешно.На 31 декември ще си спазя белтъчния ден-но вечерята няма как да мине преди 20 часа-то това да ми е прегрешението...Сладкишите от новогодишната вечер ще си ги прибера в хладилника за 3 януари.
Лек ден от мен!И по-малко прегрешения!
Виж целия пост
# 216
Здравейте момичета , прекрасна закуска сте поднесли.
Аз също като Иренка съм въглехидратна днес и на обяд ядох няколко охлюфчета черна питка , останала от Коледа със лютеничка, за вечеря ще си поднеса баклава, тя става нали  newsm78.

И аз сигурно няма да мога да се справя да не ям след 20,00 ч на Нова година , но пък се падна белтъчен ,така че поне от месце няма да се лиша.

Хайде лека , мека , подвижна и безгрижна вечер и нощт после. Hug
Виж целия пост
# 217
 55 Здравейте милички,аз пиша по нощите,ама нещо не мога да заспя.Гледам доста сме се приготвили за след нова година,аз вече нямам търпение,защото се чувствам виновна и дебела. Малко дни останаха,но тежки-утре имам рожден ден -ще се яде,после нова година-пак ще се яде,на първи татко има имен ден-ще сме на гости.Но на втори  съм първа тук и мисля да започвам от начало,на първи етап,нищо,че бях стигнала до средата на втори.Ама как го написах само... дано разберете какво искам да кажа,май е време да лягам.Лека нощ!
Гледам,че не съм само аз таласъм-Раличка и ти ли не можеш да заспиш?
Виж целия пост
# 218
Добро утро поспаланки.Хайде да пием по кафе

milena80

Бъди много щастлива,от здраве да не се оттървеш,а само от гадните килца,много късмет през новата година и радостни моменти с близки и приятели   bouquet
Лек и отслабващ ден ви желая на всички  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 219
milena80

Честит рожден ден! От здраве да не се отървеш!  Hug
Ииии... да знаете няма дебели жени... Wink ... има само два вида - едните слаби и другите - ХУБАВИ  Peace
Виж целия пост
# 220
Добър ден,момичета! Hug
Milena80,честит рожден ден! newsm59  party023 nbirthday.
Много здраве,щастие и късмет през новата година!
Gargamel,благодаря за кафенцето!
Днес съм на плодчета-предполагам че ще се справя.Сега разбрах че в 10 часа шефката ще ни събира да се почерпим за празниците.Не мисля да се изкушавам въобще особено след качването ми на кантара тази сутрин.Вчера ми беше въглехидратен ден във който хапвах напълно режимно,но за пръв път си позволих след като обядвах в 13 часа да ям отново в 16  и после в 19.30.Никога не съм го правила това,а само плодове си позволявам между отделните хранения.Най-интересното е,че кантара днес показа - 1.900 кг.Така че това ми е още един стимул да не прекалявам с прегрешенията.И аз като sisi_8227 на 31 декември ще съм на белтъци.От сега знам какво ще има за ядене на празничната трапеза,но съм решила прегрешението ми да бъде това,че вечерята ще е след 20 часа.А на 1 януари ще има прегрешение на обяд-ще имаме гости и ще хапна по малко от всичко,а вечерта ще съм на салатка.Вчера нещо съм объркала като Ви написах,че сладкишите от новогодишната нощ ще си ги оставя за 3 януари,а то всъщност било за 2 януари.Така че това ще е при мен.
В къщи нета ни никъкъв го няма,и ако не успея на 1 януари да Ви поздравя искам още сега да го направя:
Желая Ви една година изпълнена с много здраве,радост,щастие,късмет и любов!И много свалени килограми,мили фиданки!
Лек ден от мен!
Виж целия пост
# 221
Милена честит рожден ден пожелавам ти много здраве, щастие и много минусчета
Днес и моя съпруг има рожден ден да ви почерпя и аз
Виж целия пост
# 222
здравейте Simple Smile
Благодаря за кафето на gargame
milena80 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  ,
пожелавам ти много здраве , късмет  и любов !!!
 

аз вече няма търпение да идва 1 и да се присъединя при вас
Виж целия пост
# 223
Anjeelina,да е жив и здрав съпругът ти! newsm59
Виж целия пост
# 224
Благодаря за пожеланията милички.Ето да се почерпите за мое здраве

Anjelina,много здраве пожелавам на цялото ви семейство и много да те слуша мъжа ти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия