Математически турнири - 3

  • 76 336
  • 733
# 480
Да ви разкажа за нашето ' Кенгуру". Звъннах в инспектората - от там ми казаха, че всяко училище прави записване, събира такси и организира провеждането на 20.03. Звъннах в нашето училище откъдето зам. директорката със съжаление ми заяви, че - да, щом се явявам желаеща, ще се наложи да се организира ( надявали се да няма желаещи - дори не са мислили да го оповестят сред децата). Проблемът бил, че им се натрупало събирането на много суми, и тази им идвала вповече. Както и да е, тя се ангажира да предупреди класните , а те от своя страна да съобщят на децата. Все пак, живеем в голям град - и това ако не е абсурд!!! Вместо да се търсят всячески форми на ангажираност сред децата, те се чудят как да избягат от поемане на подобни отговорности.
Сега ще следя кога децата ми ще бъдат информирани от класните си за предстоящото състезание. Мъчно ми е, че аз се занимавам с това - вместо креативните идеи да идват от училищата...
Виж целия пост
# 481
Някой дали знае дали започна записването за Великденското състезание?
Да започнало е поне така каза малката,таксата е 6 лв
Виж целия пост
# 482
Някой дали знае дали започна записването за Великденското състезание?
Да започнало е поне така каза малката,таксата е 6 лв
Благодаря! При нас сигурно няма да обявят. За Коледното обявиха, защото аз разбуних духовете и сложиха обява четири дни преди състезанието.  ooooh! Състезанието е на 4.04 нали?
Виж целия пост
# 483

Благодаря! При нас сигурно няма да обявят. За Коледното обявиха, защото аз разбуних духовете и сложиха обява четири дни преди състезанието.  ooooh! Състезанието е на 4.04 нали?
Мисля, че е на 24.04, но може и да греша...
Виж целия пост
# 484
Не грешиш. На 24-ти април е. Абе, аз за какво съм ви сложила календарен план на първа страница?  Simple Smile
Виж целия пост
# 485
Не грешиш. На 24-ти април е. Абе, аз за какво съм ви сложила календарен план на първа страница?  Simple Smile
А сега ние: "Сорри!"  Embarassed
    bouquet
Виж целия пост
# 486
Някои спим повече от колкото е необходимо...  Embarassed
Благодаря!
Виж целия пост
# 487
Ами то си е нормално да се обърка човек, нали Великден не е на 24-и, а на 4-и.
Виж целия пост
# 488
Със сигурност не биха го направили на празника Wink
Най-малкото - извънреден труд. Отделно неудобството Simple Smile и ваканцията Simple Smile
Виж целия пост
# 489
http://iztok-smb.hit.bg/ - тук ще има информация, когато му дойде времето.
Виж целия пост
# 490
Не мога да отворя календара от първият пост - блокира ми компютъра вече няколко пъти  ooooh!.
Как да разбера в кои училища в София ще се проведе Математическото Кенгуру?
Виж целия пост
# 491
Не пише училищата, magina.
Синът ми каза, че на 18ти щяло да стане ясно къде ще е състезанието. Така им казала класната.
Виж целия пост
# 492
Не пише училищата, magina.
Синът ми каза, че на 18ти щяло да стане ясно къде ще е състезанието. Така им казала класната.
Ако на 18-ти ще се разбере в кои училища ще се провежда, как ще се плаща таксата за участие?
Виж целия пост
# 493
Днес трябваше да занесе парите в училище, на класната. Нямам идея кой, как и къде ще внася таксата.
Виж целия пост
# 494
Извинете, но нещо не мога да открия сайта, който Дидева направи със задачи от минали години. Може ли някой да го копне. А ако някой може да ми даде задачи от минали години за 6 клас ще му бъда благодарна. Аз намерих само от 2008г.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия