http://www.365greetings.com/resource/picture/Birthday/Happy_Birt … birthday-2007.gif
Айша, честит имен ден на мъжа ти, ако не греша се казва Пламен

http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2009/12/20/833114_dnes_e_ignajden/









И излезнахме в 11ч и се прибрахме в 17ч но съм готова за празниците от Сани си пазарих всичко необходимо за менюто на бъдни вечер и коледа . От там отидохме в новооткрит магазин на JUMBO и купих подаръците за внуците и съм щастлива че всичко което искаха им го намерих.Доста се оръсих но пък с кеф ,защото като почнат да ги отварят и като ги гледам как се радват и колко са щастливи и си струва 


няма колички и кошници в новия магазин пък чакахме 30мин за да може да влезнем на паркинга.Вътре всеки граби, рови,блъскат се.... пък уж е криза.
не са като нас да ги хокат и да ги ненавиждат защото сме прями и неприкрити , а точно това не им харесва на такова хора. 

Препоръчани теми