КГБ=Клуб на готините баби - 90

  • 32 901
  • 740
# 195
Айша именник ,неименник да ти е жив и здрав Hug Grinning
Вън е студено,но вкъщи е топличко и приятно.Хич не ми се мисли как ще обикалям утре Sad
Предлагам за добро настроение и против всякакви болежки универсално лекарство Mr. Green
Виж целия пост
# 196
                  Честито на всички новите придобивки,че е невъзможно да ви изреждам един по един.За това на всички със здраве да си ползвате покупките  Peace
                   И аз май се разболявам,че носът ми почва да протича,а и глава ме боли.Украсих,но не съм пазарувала.Има време и за това.Сега по магазините има каквото искаш и пазаруваш бързо ,даже по-успешно в последните дни. Laughing В нашия Джъмбо не може да се влезе и само като си помисля лошо ми става.Пък нали трябват подаръци и за Коледа и за НГ все ще се навия да вляза  Laughing
                   Гледах новините и видях как плувате и във Варна и на други места.Е,на какво се учудвате не знам,та то така си е от 20 години.Все изненади и все гепени средствата за почистване пък уж нямало.За  поршета  и бугати  има  , а за почистване няма!  Mr. Green
                   
Виж целия пост
# 197
Ния, благодаря.
Отивам да си сипя от лекарството, че май съм  закъсняла  Laughing
Дидиа, почвай лечението по бабешки, да пресечеш болестта.
А изненаданите управляващи - така ще е, докато ние не ги изненадаме.
Няма смисъл да се ядосваме - все по-лошо ще става.
Виж целия пост
# 198
Дидиа, оня ден след работа отидох в Джъмбо, като очаквах големи опашки. Но беше супер спокойно, с по един човек на каса - аз бях втори, но това беше около 18,15ч. Спокойно се помотках, позяпах, купих някои дреболийки. Днес, предполагам е било лудница. Пробвай пред деня, преди или след работа.
Виж целия пост
# 199

 Хайде и аз да се разпиша.
Ние все пак днес ходихме до Варна.Тръгнахме към 5,45 сутринта и стигнахме към 9,30. Почти през цялото време ни пра дъжд,който се засилваше с наближаването на Варна. Е, видях си детито и внучката, порадвах им се, а към 13,30 тръгнахме обратно. Малееее,какъв ужас беше! 2 часа не можем да излезем от магистралата. Към Девня дъждът се превърна в суграшица, после в поледица, а към Нови пазар в сняг. И бие все насреща! Стигнахме до Шумен - ами то друга България: няма ни сняг ,ни дъжд! Пътя почистен,опесъчен... е, хлъзгав малко,но то идеални неща няма. Полека,полека към 17,30 си пристигнахме.Та такива приключения днес!То затъ ние с нашия късмет сме все така!

Римар,мила, честит ти рожден ден! Да си жива,здрава и много щастлива!

Виж целия пост
# 200
                  Яне,добър ви е късмета щом сте свършили толкова работа и то в такова лошо време. Peace
                  Римар,и аз така си мисля да ида привечер след работа,ама трябва да дойдат да си вземат децата,че аз винаги си тръгвам с тях когато съм втора смяна.Стоят миличките с мен до края защото няма как да ги вземат по-рано и кой да ги гледа у дома.Мъжът ми сам не го виждам. Laughing Единственият вариант е на 22-ри когато съм сутрин на работа и като излеза да отида ,а после да вземем децата с дедито,ама трябва да скрия покупките,че ония нинджи ще ме разконспирират за една минутка. Laughing
Виж целия пост
# 201
Янке, добре сте се видели с порастналата Анжелка и семейството. Важното е, че сте се прибрали благополучно.
Дидиа, отиваш  наобяд, после криете подаръците някъде и тогава прибирате децата.
Аз в този магазин още не съм идвала. само детски работи ли продават?
Виж целия пост
# 202
Освен детски играчки, дрешки за по-малките и бебешки неща има и всякакви други работи. То не мога да ти ги изпиша. Може да се чуем тези дни.
Виж целия пост
# 203
Ахааа
Лека нощ, пъдят ме
Виж целия пост
# 204
Айша,
Джъмбо е народен магазин, има за всекиму по нещо на ниски цени.Има боклучки, но и много качествени неща и действително евтини.
За деца има освен играчки много хубави дрешки, направо страхотни неща съм купувала за малчовци, при това много качествени.Отиди и търпеливо разгледай, все ще харесаш нещо.
Виж целия пост
# 205

Добро утро.
Виж целия пост
# 206
Добро утро дами!Нещо много сте поспаливи.

Хайде една лека закуска с кафенцето на Мони.

           
Виж целия пост
# 207
Добро Утро и от мен!

Римар-че..ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ЗДРАВЕ,КЪСМЕТ,ЛЮБОВ И СБЪДНАТИ МЕЧТИ!ДА СИ ЗАОБИКОЛЕНА САМО ОТ ИСТИНСКИ И ИСКРЕНИ ПРИЯТЕЛИ!


Яге,добре завърнала се!  Hug

Каквото имах да казвам го казах в темата.Нарочно не съм писала на ЛС,за да няма скрито покрито!


Жаки,честит ти нов лаптоп!  Hug Hug Hug Как си,пооправи ли се малко? Айде,че празниците идват,трябва да си здравичка вече  Hug Hug Hug

Мони,Наде,мерси за кафенцето и закусчицата  Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 208
Привет!
На работа съм и ме подбраха от сутринта Crazy


Жаки,честит ти нов лаптоп!  Hug Hug Hug Как си,пооправи ли се малко? Айде,че празниците идват,трябва да си здравичка вече  Hug Hug Hug

Наборе, уж се оправям, но ми се вие свят от сутринта.Наобяд съм при личната пак да ме види Flutter

Лек ден, момичета! Hug
Виж целия пост
# 209
                    Добро Ютро и от мен!Поджапахме с дедито из снега  Laughing и се прибрах да се приготвям за работа.Тук стана малко по-топло и изгря слънчице та е приятно за разходка.Ще намина и през социалните,че ми побеля косата от тях.Ей,какъв народ бе! #2gunfire Не могат две числа да съберат.До момента всяка представена цифра не отговаря на действителната.Та пак ще намина предколедно да ги изсурувакам. Mr. Green
                   Лек и приятен ден ви желая!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия