Тайната на дългата и здрава коса - 76

  • 102 712
  • 741
# 105
Честита нова година на всички,бъдете живи,здрави и вечно усмихнати.Всичко най-хубаво..и да пазите косите си   love001
Виж целия пост
# 106
Честита нова година на всички! Бъдете здрави!

И да задам едно въпросче: има ли някой косопад, съпътстващ маската с тривитаминола? Аз я правя от около месец, а косопада ми не намалява... newsm78
Виж целия пост
# 107
Честита нова година на всички! Бъдете здрави!

И да задам едно въпросче: има ли някой косопад, съпътстващ маската с тривитаминола? Аз я правя от около месец, а косопада ми не намалява... newsm78

Честита нова година.Ами защо не починеш 1 месец и пак да започнеш с маската?Не знам за 1 месец дали при всеки има резултат..Зависи и на какво си дължи косопада  Wink
Виж целия пост
# 108
Здравейте и ЧНГ

Искам да попитам някой ползвал ли е този шампоан http://www.marvistore.com/index.php?main_page=product_info&products_id=22177 и ако някой е има "мазен пърхот", може ли да каже как се е преборил? Simple Smile
Виж целия пост
# 109
Честита Нова Година и от мен  Simple Smile 

Фльор , за мазен пърхот съм доволна от Кериума на Ла Рош  Peace
Виж целия пост
# 110
Честита Нова Година, момичета!   newsm44

Пожелавам ви здраве, щастие, късмет, любов, успехи и много здрави коси! newsm03

Аз нямам с какво да се похваля, освен, че с бира и лак получавам страхооотни къдрици. За съжаление, обаче, на следващия ден едвам си разресвам косата.  smile3516

Пак ще похваля шампоана "Алгопикс", сега се чудя дали да повторя или да си взема нещо, което не съм пробвала, може би на "Глис".  smile3506

Хубава вечер от мен!  newsm03
Виж целия пост
# 111
Честита Нова Година, момичета!   newsm44

Пожелавам ви здраве, щастие, късмет, любов, успехи и много здрави коси! newsm03

Аз нямам с какво да се похваля, освен, че с бира и лак получавам страхооотни къдрици. За съжаление, обаче, на следващия ден едвам си разресвам косата.  smile3516

Пак ще похваля шампоана "Алгопикс", сега се чудя дали да повторя или да си взема нещо, което не съм пробвала, може би на "Глис".  smile3506

Хубава вечер от мен!  newsm03



ЧНГ на всички ! много здраве, щастие и късмет ! 
black_ice относно къдренето с бира ще ми кажеш ли как става? един път опитах но нищо нестана ама обсолютно нищо....  Sad
Виж целия пост
# 112
nYxuHkAa, сега ще ти обясня накратко. На влажна или мокра коса слагам бира и намачквам. Най-удобно ми е, когато си наведа главата над мивката и сипвам по малко бира в ръка. След това леко суша и пръскам с лак. Ако искаш обаче по-стегнати къдрици и повече обем, отново намачкваш с малко бира, сушиш и слагаш лак. Аз слагам малко бира и в корените, така къдриците започват от там и косата е много хубаво оформена. Само да уточня, че моята коса по принцип е чупливо-къдрава, но тъй като е дълга, с нищо друго немога да постигна тези къдрици. Дотук добре, но на следващия ден като си измия косата, едвам я разресвам. Освен това от няколко пъти оформяне по този начин, косата ми видимо се поизсуши в краищата. Пооправих положението с кератин, но това вече е друга тема. Надявам се да си ме разбрала, ако имаш въпроси, питай спокойно.  newsm03

П.С. Забравих да ти кажа, че къдриците стават от комбинацията на бира и лак. Пробвах само с бира, но не се получава толкова добре. Успех!
Виж целия пост
# 113
ЧНГ и от мен!
А ако не слагаш лак, успяваш ли да я разрешеш?
Виж целия пост
# 114
И аз на 31 бях маскирана.Все пак трябваше да изпратя новата година подобаващо.Понеже нямаше как да си снимам косата,ще ви покажа една от празненството(аз съм  застанала отгоре)-http://img706.imageshack.us/img706/7549/picture020d.jpg
   Взех си на Сансилк шампоан и балсам за обем,но нещо не ми допадат.Иначе дето говорите за този за къдриците ги има в изобилие тук.Утре съм решила да отида до дрогерията да видя какво ще си харесам.
Виж целия пост
# 115
Момичета дайте съвет,престанах да се боядисвам от няколко месеца и косата ми започна доста да се омазнява,мислях да си взимам шампоан за мазна коса  newsm78 ама ако някой има идея за нещо натурално като хума или др. което ще помогне в моя случаи ще съм много благодарна   bouquet,а също мисля да си купя саборал  Rolling Eyes

tornadoto katrin -страхотна си цялата  Flutter
Виж целия пост
# 116
tornadoto katrin изглеждаш чудесно, а и другите дами на снимката са много красиви  Grinning

Дани. шампоанът за мазна коса не е решение - той е по-слно измиващ и вместо да помага засилва секрецията от масните жлези. Иначе маслата спомагат за регулиране на масната секреция, а хумата има изсушаващ ефект - но внимавай с краищата, да не станат много сухи.
Виж целия пост
# 117
И аз така мисля,затова реших да действам с нещо натурално,а за хумата ще пробвам да я слагам само в корените,а дали е възможно маска от хума и масло,дали ще е удачно newsm78
Виж целия пост
# 118
И аз така мисля,затова реших да действам с нещо натурално,а за хумата ще пробвам да я слагам само в корените,а дали е възможно маска от хума и масло,дали ще е удачно newsm78

Да, идеална комбинация  Peace Също може да се добави лимонов сок / или оцет / или кисело мляко към хумата.
Виж целия пост
# 119
Много благодаря Lady Brinne   Heart Eyes  bouquet,ще пробвам и ще пиша  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия