Тайната на дългата и здрава коса - 76

  • 102 712
  • 741
# 120
момичета, взех си новата нивеа за къдрава коса, ама нещо не ми харесва особено, старата беше по-хубава, то само опаковката ли са сменили или newsm78 защото нещо ми се струва по-различна косата след нея Rolling Eyes

tornadoto katrin страхотна коса Heart Eyes
Виж целия пост
# 121
аз пък противно на очакванията ми съм очарована от Syoss shine boost-маска за моментален блясък,днес си я купих.Косата ми е много гъста и твърда и след измиването й става много бухнала и суха в крайщата,а с тази маска просто нямам думи.Четох много лоши мнения за тази серия,но сега определено ще пробвам и шампоаните им.Някой знае ли дали имат шампоан за честа употреба?
Виж целия пост
# 122
... Някой знае ли дали имат шампоан за честа употреба?
аз също съм доволна  от маската за моментален блясък Flutter  по въпроса - не, 5 вида са ( http://www.syoss.de/index.php?id=4 ) :  за нормална коса без блясък, за обем, за боядисана коса, за изтощена коса и за дълга коса Crazy
Виж целия пост
# 123
тоя за дълга и изтощена коса май най ми допада.А тия бързите маски добри ли са им,в малките тубички?
Виж целия пост
# 124
Аз пък искам да пробвам шампоана за обем.Иначе балсама за третирана коса е супер.Само не мога да си обясня защо тук не зареждат и от стилизиращите продукти?Дали са хубави,някой дали ги е ползал?
Виж целия пост
# 125
Катрин, прическата ти ми харесва.
Виж целия пост
# 126
мдам и мен ми е чудно дали имат някви стилизиращи продукти или са само шампоани,балсами и маски?
Но както казах вече тоя shine boost направо нямам думи за него.За пръв път си усещам косата по лека и подредена и бляскава и то само от едно ползване.
Виж целия пост
# 127
Здравейте момичета.Ето една прясня прясня снимка на косата ми след 1 месец почивка от тривитаминола и скоро започвам с маската отново и за трети път след 2 едномесечни  почивки newsm68
http://media.snimka.bg/5236/016727548-big.jpg
Виж целия пост
# 128
страхотна коса Peace
Виж целия пост
# 129
На Кашето жена му,имат стилиризащи продукти,гледах ги в сайта им,но в нашият град не ги зареждат.Утре като сляза по магазините ще ги питам защо не ги зареждат?
Шушулче,прическата сама си я правих.Нали все се мъча да имам обем.Топирах я,малко лак и стана.
Виж целия пост
# 130
На Кашето жена му,имат стилиризащи продукти,гледах ги в сайта им,но в нашият град не ги зареждат.Утре като сляза по магазините ще ги питам защо не ги зареждат?
Шушулче,прическата сама си я правих.Нали все се мъча да имам обем.Топирах я,малко лак и стана.
Нещо не го намирам сайта.Би ли го написала?
Виж целия пост
# 131
Здравейте! След като правих маската с тривитаминол, сега правя почивка от един месец. Мога ли да използвам купешките маски или само балсам?
Виж целия пост
# 132
Първо искам да ви честитя новата 2010. Пожелавам ви всичко онова, от което имате нужда за да се чувствате щастливи и доволни от живота  Hug   bouquet

Цитат
Здравейте! След като правих маската с тривитаминол, сега правя почивка от един месец. Мога ли да използвам купешките маски или само балсам?

Аз също бих искала да попитам дали, когато се почива от тривитаминола ползвате други маски или оставяте косата да си почива от всякакви плесканици?  newsm78
Виж целия пост
# 133
Шушулче, ако не слагам лак, къдриците не са толкова оформени и не издържат толкова дълго. Пак си разресвам косата трудно, но все пак значително по-лесно, отколкото в комбинация на бира с лак.  smile3521
Незнам за вас, но аз така си правя косата само при повод. На следващия ден задължително я измивам и тогава разресвам.

Колкото до употребата на балсами и маски през почивката от тривитаминол, ще ви кажа какво правя аз.
Понеже се мажа с чист тривитаминол, без да го смесвам с масла, кисело мляко, жълтъци и тем подобни, през почивката се мажа само с някакво масло. Най-често ползвам бадемово и кокосово, както и Стимуланта. Схемата ми е два месеца тривитаминол (две шишета), след което един почивам (само масло).  newsm03
По принцип не си падам по готови маски и балсами с отмиване. След като си измия косата обаче, задължително нанасям нещо подхранващо и овлажняващо.  newsm53
Виж целия пост
# 134
След като си измия косата обаче, задължително нанасям нещо подхранващо и овлажняващо.  newsm53


А какво например?  Hug че аз се замислям с какво да заменя купените маски?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия