Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Някой от вас ходил ли е на почивка в Куба с бебе на 6 месеца?
Каква вода трябва да се използва за приготвяне на бебешка храна в Куба?
Какви са препоръките за почивка в Куба с бебе?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Някой от вас ходил ли е на почивка в Куба с бебе на 6 месеца?
Да, една майка е била в Куба с по-голямо бебе на 15 месеца и споделя, че не са имали проблеми. Тя предлага да се вземат предвид фактори като кърмене или хранене с формула, предлага съвети за сигурност и хранене за кърмените бебета и препоръчва закупуване на вода в бутилки и предпазни мерки на плажа за бебета, хранени с формула.
-
Каква вода трябва да се използва за приготвяне на бебешка храна в Куба?
-
Какви са препоръките за почивка в Куба с бебе?
Препоръките за почивка в Куба с бебе включват вземане на предпазни мерки на плажа, осигуряване на шапка, дрехи с дълъг ръкав и защита от слънце и влага. Освен това е важно да осигурите редовни дремки, почивка и да закупите необходимите консумативи като храна, памперси и слънцезащитни продукти в Куба.
-
Къде мога да закупя подсладено кондензирано мляко?
-
Как да приготвя подсладено кондензирано мляко?
Аз за друго си говоря и мисля.
И на мен ми харесва дискусията, която се заформи.
Жилище /без ипотеки, гарсониера/, кола и т.н. Освен това, не е вярно, че в БГ не може да се работи от дома или втора работа и.т.н, стига да ти е як гърба /аз работя вече 4 година и от вкъщи/. Но повечето хора предпочитат да си изхарчат заплатата до последно и да се оплакват, че получават малко. То затова МОЛ-овете се пукат по шевовете в празничните дни, а иначе имало криза 

Това все пак не е за всеки, но си права, че доста хора дори да знаят езици не се навиват да превеждат и да преподават частни уроци, просто защото не искат да се занимават и смятат, че не си заслужава/и ги разбирам да си призная/.