Попътен вятър на порасналите ни деца - 3

  • 32 441
  • 742
# 300
По повод на долната полемика ще ви разкажа какво се случи на щерката. Ведннъж във влака я проверява контрола, обаче тя няма билет, защото уж е с карта, ама пък картата е забравена в къщи. Та глобяват я 40 евро, после тя си изпраща копие на картата и и намаляват на 7 евро. 1 седмца преди да изтече срока за плащане на глобата и изпращат мейл, че ако не си плати глобата ще и спрат студентските права!!! Само за седем евро. Ето затова немската здравна каса има пари за всичко, транспорта им е уреден, държавата им е богата и децата ни бягат натам.
Виж целия пост
# 301
newsm10
Виж целия пост
# 302
 Wine Glass cook cook smile3510
Я да ви почерпя. Тия дни остарях, много остарях.....
Виж целия пост
# 303
Честит рожден ден, Aisha . Да си заобградена с много приятели верни, да имаш много положителни емоции и яко здраве за да им се порадваш!   bouquet
Виж целия пост
# 304
Да си жива и здрава мила

Много любов, здраве и семейно щастие Hug
Виж целия пост
# 305
Айша да си жива и здрава! И да не чувам остаряла ,а просто помъдряла! Flutter  bouquet
Много успехи ,късмет и щастие! Hug


И аз скоро помъдрявам и кво ще правим толкова мъдреци в темата! Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 306
Честит рожден ден Аиша жива и здрава да си ни. да доживееш внуците на твоите внуци да видиш.
а  с нас да споделяш радостите им.
Виж целия пост
# 307
Айше , ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН , ДЖАНЪМ ! newsm59  ura newsm59
Да си жива и здрава , да илядиш , дет се вика !
Моето голямо момче , вчера имаше рожден ден , юбилеен ! Wink ! Тези дни бях доста заета и с подготовката на празника , а и имам много да пиша по един проект , та затова почти не пиша , но редовно ви чета ! Peace
Много се радвам  ,че чета само добри новини - дай Боже , все да е така ! Praynig Praynig Praynig
Ели ,  Hug много се радвам за синчето ! Peace Да е жив и здрав , това да са ви били кахърите с него !Много се радвам и за теб - чудесно е ,че си се заредила с толкова положителни емоции- като четях постовете ти , чак на мен ми стана уютно , топло и приятно ! Peace
Абет,  Heart Eyesчаках да ме преслушаш вчера , ама не би ! Утре аз ще те преслушам - да знаеш! ;-
Наистина ли вече две седмици не пушиш ?Браво на теб! Party
Ванюшка ,  Hugкак е Петенцето ? Освен ,че лети от щастие ! Хубаво , че се виждат честичко с момчето , много им се радвам ! Hug
Адашче ,  Hug как си ,мило ? Сложи ли ги в ред девойките , най- накрая? Не се ядосвай за изпита , моят синковец също го скъсаха на един изпит ! Несправедливо било , знаел си бил , писал си бил , ама аз защо ли нещо не му вярвам - не знам ! Wink Но , поне му беше за урок! NaughtyДано да нямат повече издънки и да си вземат всички изпити , децата! Praynig Praynig Praynig
Момичета , целувам ви по домова книга !По- късно може и малко снимки от купона да кача ! Heart Eyes Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 308
Айша, честит рожден ден! Бъди здрава, щастлива и желана жена! Бъди удовлетворена майка! newsm51
Госпожата, честит празник на сина ти! Да е здарв и много, ама много успехи! Честит празник и на теб!  Чакаме снимки, да знаеш! smile3525
Хубава вечр на всички!
Виж целия пост
# 309
Благодаря за пожеланията.
Аз много не го обичам рожденния ден.
Госпожата, да е жив и здрав мъжа и да ожените правнуци заедно.
А за скъсаните - не се притеснявайте - няма студент без двойка.
И мене са ме късали, сигурно и вас, накрая всички се дипломират.
Виж целия пост
# 310
Добро утро  Hug.
Aisha , честит рожден ден ,с малко закъснение  bouquet!

Виж целия пост
# 311
Добро и от мен!
 newsm59, Айша! Нека здравето , щастието и успеха са ти спътници!

Момичета на моя му остана един изпит и за него е най- труден - обща теория на счетоводството.
Той е със самочувствието , че знае защото били задачи, но ме навежда на мисълта, че не е поглеждал . задачите по счетоводство нямаат нищо общо с математическите.
Но нека има самочуствие, а ще учим заедно .
Виж целия пост
# 312
Леле колко ме е срам. Ама да ме прощавате.
Айша, миличка, честит рожден ден. Да си здрава, да си радостна, обичана и безкрайно късметлива.   bouquet

Миличка ми госпожо, теб забравих душо. А все си повтарях за ЧРД на сладура ти. Да ти е жив и здрав. Само радост да ви носи, да е безобразно щастлив   bouquet
Не ти се обадих, щото баща ми си е тук за прегледи, ама вече си е старичък милия и по цял ден с него се занимавам. От де толкоз акъл в кухата ми глава? Забравих, мила  Embarassed

Ангелаки вчера беше на изпит по предприятия. Хич не знам какво е това. Беше притеснен, щото трябвало много да се зубри, не можело да се интерпретира. И ми звъни и вика- мамо, имам шестица  Shocked От цялата група единствен  Laughing И не може да повярва. И продължава- айде, бързам, отивам да злобея.  Joy Скъсват ме от смях тия деца.
Остана само Стоян Александров да преборим на поправката през юни.  Peace

Утре, девойки, съм на купон на бившата зълва  Peace Стана на 50 година сладурката, ама хич не и личат. Страхотна мадама. Та ще съм с бившата рода. Май утре ще пуша  Wink Laughing
Прегръдки на всечке до една  Hug

Виж целия пост
# 313
abet , браво на момчето! И все така да продължава!

 Mr. Green А може ли да не пушиш? /шегувам се/
Виж целия пост
# 314
Aнн@ , може, мила, може да не пуша. То нали това е борбата. Ама повече от двайсет години ми е била я в ръката, я в устата, пустата цигара  Laughing Сега ще си купя броеница за си я мотая из ръцете. Ама устата с какво да залъгвам  Laughing
За тия две седмици колко мандарини и ябълки изядох  ooooh! Като една голяма ферментирала каца съм  Joy
Ще ги оставя тия пущини............   Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия