Попътен вятър на порасналите ни деца - 3

  • 32 441
  • 742
# 315
Aнн@ , може, мила, може да не пуша. То нали това е борбата. Ама повече от двайсет години ми е била я в ръката, я в устата, пустата цигара  Laughing Сега ще си купя броеница за си я мотая из ръцете. Ама устата с какво да залъгвам  Laughing
За тия две седмици колко мандарини и ябълки изядох  ooooh! Като една голяма ферментирала каца съм  Joy
Ще ги оставя тия пущини............   Naughty
Peace Подкрепям и желая успех!
И аз повече от двайсет години ... Правих опити, но като напълнея и запушвам, не че отслабнах , но...
Извинетте за спама Heart Eyes
Виж целия пост
# 316
Abet, браво на Ангел! Браво!  bouquet
Браво и на теб за цигарите! Аз също не пуша от известно време, не броя месеците  Hug
Виж целия пост
# 317
maria.4 , чакай да ти разкажа нещо за госпожата. Не ми е разрешила, ама едва ли ще се сърди  Hug
Та и тя така отказала цигарите преди години и неин познат я пита откога не пуши. Тя му казва с точност годините, та май дори и месеци. И той и казва: "И на теб не ти е лесно, щом ги броиш"  Joy
Много се смях, като го разказа.  Hug

Момичета, докъде го докараха децата с изпитите?

Благодаря за поздравите за Ангел. Да се връщат шестиците на вашите  Hug То май ни е единствената шестица този семестър, ама нека....... да се стимулира, че все вика че е прецакан  Joy Те все не са разбрани и все са прецакани  Laughing
Виж целия пост
# 318
maria.4 , чакай да ти разкажа нещо за госпожата. Не ми е разрешила, ама едва ли ще се сърди  Hug
Та и тя така отказала цигарите преди години и неин познат я пита откога не пуши. Тя му казва с точност годините, та май дори и месеци. И той и казва: "И на теб не ти е лесно, щом ги броиш"  Joy
Много се смях, като го разказа.  Hug
Joy Joy Joy
затова ме е яд, че пропускам прекрасните ви срещи  Crossing Arms
Виж целия пост
# 319
Абет, честит ти рожденик!  newsm51 Най-много му желая да радва мама  Grinning
И аз съм проклета пушачка, но докога ли.. ooooh!
Зимата пристига с пълната си сила тази нощ-стойте на топличко у дома при семействата, камината и любимите хора  Hug
Виж целия пост
# 320
Честито на рождениците!  bouquet Айша   bouquet  bouquet  bouquet
Браво от мен на отказалите цигарите. Аз пуша и не съм и опитвала да ги откажа... Embarassed
Около нас нищо ново, ще си седим на топло у дома два дена, после пак на тръстиката. Още два изпита има моя 'убавец, в неделя ще се бори с политология.
Приятни почивни дни  Simple Smile
Виж целия пост
# 321
Благодаря за поздравите и пожеланията. Много хубаво ми стана.
Аз не обичам да си празнувам рожд. ден - нали остарявам. А и не знам точната дата - някъде в периода 16 - 21,01 съм се появила. Част от сериала - живот.
Браво на Ангел за шестицата. Сигурна съм, че и Секирата ще преборите.
Браво и на другите изкарали изпити. Продължавам да стискам палци.
Днес говорих с колежа/имах някакви съмнения/. Оказа се, че Ани си ходи редовно на у-ще, много бързо схваща и разбира материала. Доволни са от нея. За изпитите - с общи сили ще ги избутат. Много я похвалиха за масажите, но ръцете и са със слаби кости.
Виж целия пост
# 322
Здравейте приятелки! Hug Надявам се ,че нямате против ,че ви наричам така... EmbarassedНе съм писала отдавна,но в момента съм такъв период...как да го опиша...малко особен ,с не съвсем драматични ,но все пак за мен притеснителни моменти и за това не съм се включвала. Не ми се пише за това,но ако се видим скоро сигурно ще ви споделя. Пропуснала съм празници,поводи,хубави случки-приемете всички моите най-добри пожелания!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 323
Нези, радвам се, че се появи. Дано скоро изчезнат притесненията ти.
Скоро и Абет подметна за среща. Аз, както винаги съм ЗА и идааааа.
Софиянки, има ли и други желаещи?
Нали трябва да полеем изпитите на децата, че все лесно да ги вземат.
Виж целия пост
# 324
След като ви гледах снимките от последния купон , иа з вече се замислям , да не пропускам Peace
Ама , чакайте да свърши сесията!
Да имаме повод , дето се вика Laughing
На моя последният му изпит е във вторник , досега с всичко се справи и успеха е на ниво , защото иска да става аспирант.
Виж целия пост
# 325
Добро утро .
Честит рожден ден на Ваня  newsm59!
От сърце и желая много здраве ,късмет и повече поводи за радост  Hug.

Май срещичка си уговаряте  Grinning...
Ние от провинцията ще се надяваме да се се порадваме на преразказче в картинки Wink.
Много се радвам, че децата успяват да се преборят с изпитите.
Все се каня да питам, има ли някой, който учи в Дания ?
Желая ви топъл и спокоен неделен ден Hug.
Утре ще имам нужда от подкрепа, пък дано имам повод да почерпя Praynig.
Виж целия пост
# 326
Ваня, чвстито и от мен!
Бъди здрава , обичана и много поводи за радост  bouquet
Виж целия пост
# 327
Ваня, честит рожден ден с пожелания за здраве и сбъднати мечти!   bouquet

Алекс, има  студенти в Дания. Момчетата на Рил и Фиско са там/май/.
Виж целия пост
# 328
Честит рожден ден, Ваня!  bouquet Много здраве и любов!
Виж целия пост
# 329

Честит рожден ден, Ваня!
Бъди здрава и много щастлива!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия