Попътен вятър на порасналите ни деца - 3

  • 32 441
  • 742
# 495
Стефани, бог го е пазил твоя син /при такъв удар /...
Бързо възстановяване му желая ,на теб също, голям шок сте преживели Hug.
Завиждам ви за срещата, така ми се искаше и аз да дойда ,но няма да мога .
Започнах нова работа и имам мнооого за учене .
Като минат изпитите, ще се постарая да отделя два дена и да се домъкна до София.
Да се снимате, че и ние от прованса да ви се порадваме Laughing.

Алексче ,  Heart Eyes!Много ми липсваш ! Дано да стане , това , което казваш и да е по - скоро !
Ще ти звънна у дома утре или в петък ! Heart Eyes

Фиско ,  Hugмного си права , мило ! А и като пийнем по едно вино , направо сме взривоопасни ! WinkДано момчетата имат дълги маркучи , че да ни стигнат и да потушат пожарите ! Grinning
Виж целия пост
# 496
Бройте ме и мен за срещата.  PeaceСтефани,много се радвам,че нещата са се развили по този начин и че няма нещо по-сериозно. Все пак ти си знаеш какво си преживяла и как ще го мислиш всеки път от тук нататък.  Hug С нетърпение чакам да ви видя!
Виж целия пост
# 497
Железни, както винаги  Hug
Само Мери остана да бъде открита и приобщена  Peace
Аси, другия четвъртък, бе жена  Laughing Ама не четеш ей  Naughty
Не мога толкова бързо да организирам пожарникари, пък и дълги маркучи искате  Joy
Днес съм решила да ходя на протеста с/у ГМО. То срамота, под носа ми е и аз да се лигавя  Thinking
Някой друг да има желание?
Виж целия пост
# 498
Здравейте, момичета. Тука сме бре, ама не от студ май сме се сковали, а явно нещо друго ни е спънало  Laughing Мене лично ме хвана летаргия, зимен сън, депресия.......................
И аз така, ама точно така ...
Чета ви, ама нищо ново около нас...
Стефани, добре че е бил малкия дявол и младежа се е отървал по-леко.
Много ви се радвам за срещата  Hug
И подкрепям Алекс за фотото  Peace
Искаме снимков материал  Party
Виж целия пост
# 499
Малииииииииии, ненаситници  Heart Eyes
Сещам се за един стар виц :
Един войник стои на оградата на поделението и покрай него минава страхотна мацка .
Младежа взима нещата / нещото  Wink / в свои ръце / ръка !! /. Докато мацката стига края на улицата и нашият човек свършва ,
да, но мадамата забравила нещо и се връща по улицата обратно , тогава войника възкликнал " Ей, ненаситницееееееееее! "

Та и на мен така ми се виждат нещата - градинари , пожарникари ,  Crazy Crazy, с две думи ненаситници Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 500
Фиско  Joy
ама точно такива сме си. Ще си останем с мечтите. Но какво по- хубаво от това  Peace

Моето сине е поканен на интервю за стюарт в България еър  Peace Може пък да вземе да се справи, стискайте палци. В понеделник е  Peace
Виж целия пост
# 501
abet, браво на момчето ! Стискам.
Ще стане Praynig
Виж целия пост
# 502
abet  newsm10
15.02 е първият ден след новолуние - идеален за ново начало.

Виж целия пост
# 503
Абет, стискаме палци. Ако трябва и на краката.
Дано се наредят нещата и да го вземат.
Другия четвъртък по това време къде ще сме?
Виж целия пост
# 504
Фиско  Joy
ама точно такива сме си. Ще си останем с мечтите. Но какво по- хубаво от това  Peace

Моето сине е поканен на интервю за стюарт в България еър  Peace Може пък да вземе да се справи, стискайте палци. В понеделник е  Peace
Ще го схрускат стюардескитееееее Grinning Хайде,успех на момчето!
Виж целия пост
# 505
Успех и от мен на момчето ти, abet!  Peace
Виж целия пост
# 506
Успех!!!Ще стискам палци да успее! Hug
Виж целия пост
# 507
Благодаря, момичета  Hug
Половината от вашата положителна енергия да го стигне, ще е супер  Peace

Аси, в това ресторантче китно и мъничко ще се съберем, където го описвах преди две страници. Но ако искате може да се чакаме някъде и да идем заедно. То е на ул. Искър съвсем ноблизо до ония ми ти хубави пожарникари  Joy

Момичета, Мери я няма. Аз нямам неин телефон. Моля, която го има да я издири. То не само за срещата, ми взех да я мисля тая жена  newsm78 Дано всичко е наред и я видим тая сладурана  Peace
Виж целия пост
# 508
Та да се върнем за темата с децата - моето премина и през третия изпит - по Застрахователна математика.
От вчера вече е в карнавално настроение защото им е започнал поредния карнавал,Да ви разправям една случка от вчера - отишли тумба девойки в най гъзарската дискотека, ама по раничко, когато било без вход. И като тръгвали нали да си платят, на моето сметката била 19 евро. Та дало детето 20 евро и сервитьорката му върнала 2 по 50 цента, и тя почнала да си ги разглежда - момичето я погледнало учудено, казало " Извинявайте, грешила съм" и и върнала още 20 евро. Естественио нашите кипри дим да ги няма докато не са ги усетили.
Остана ни само последния  изпит - на 16 март. Но дотогава малко ще пообиколи из европа, не и се прибира естествено.
Айде това е от мен, пък вие да не забравите да пиете по една ракия и за наше здраве  Peace
Виж целия пост
# 509
Mama Tin, браво на девойката! Стискам палци и за последния изпит  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия